Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

No pakowanie dobre, dzięki, trochę odcisków jest na fotelach chyba od boczków + parę małych kropek muszę je jakoś zniwelować, nie wiecie jak? Suszarką? poza tym to co polecacie do czyszczenia skór i tapicerki?

- Pielęgnacja skóry

udało Ci sie wszystko poskładać? pasował tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje perfect, tylko zamówiłem dopiero te plastikowe dziadostwa w które wchodzą środkowe zagłówki, ciekawi mnie jedno, jak one tam się będą trzymać jak nie mają w co wejść, tylna kanapa z jednej strony troszkę odstaje ale ją naprostuje :P Suszarką próbowałem, nie wychodziło za bardzo, może musi być opalarka? Co polecacie do czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, kurierem do Irlandii ?:D haha następnym razem jak do PL pojadę to sobie bagażnik kosmetyków przywiozę, myślałem o kupnie meguiarsa z ebaya :

http://shop.ebay.ie/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=meguiars+leather

Który polecacie?[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:16_________________________________________________No dobra, przyszedł czas na zmianę felgi, co polecacie? Co myślicie o STR Mesh? W czarnym z polerowanym rantem?

STR-MESH-BLK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienię springi bo nie jestem w 100% z nich zadowolony. Kupie -35/-35 H&Ra i usiądzie lepiej niż te rzekome -40/-40 koni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gleby to się później zdecyduje, na razie muszę wybrać felgi i nie mam pomysłu, chciałem kupić coś solidniejszego, są na sprzedaż ori stare rs6 18". Podobają mi się też nowe rs6 ale niestety tylko repliki do dostania, no i te str mesh też by się ładnie prezentowały z czarnym środkiem... Pomóżcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten styl mi nie podchodzi za bardzo, pewnie musiała by być 19" żeby wyglądało dobrze, ja chyba zostanę przy 18stkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten styl mi nie podchodzi za bardzo, pewnie musiała by być 19" żeby wyglądało dobrze, ja chyba zostanę przy 18stkach

a to ja myślałem że 19 :gwizdanie:

bbs ch ?

są qr** śliczne i idealne w 19 do b6 :slina: ale nie polecam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bbsy to już sporawe koszta bo muszę liczyć dobre 3,5-4k za zestaw :/ Chyba kupie rs6 bo jest akurat zestaw ori na sprzedaż[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:27_________________________________________________Nowy mod onboard:

Ori rs6 z oponami bridgestone potenza na tył i jakieś tam continentale na przód:

100911_163541%20%5bHDTV%20(1080)%5d%20%5b800x600%5d.jpg

100911_163556%20%5bHDTV%20(1080)%5d%20%5b800x600%5d.jpg

Pytanie, walić w grafit??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...