Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Philipsa White Vision, przepalona pierwsza po 9-10 miesiącach jakoś. Światło w miare, ale białe to one nie są. Białą barwe da Ci 5000k, ale za to na drodze niewiele będziesz widział, nie wspominając o deszczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zarówke z niebieską bańką to

TUNGSRAM H7 SPORTLIGHT +50%

jak zwykła to

Tungsram H7 Megalight Ultra +120%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o kolor bańki tylko kolor światła, obecnie mam ksenony własnej roboty, spalił się żarnik ale w związku z problemami na przeglądach itp, zależy mi na bardzo podobnej barwie do ksenonów bo była piękna i się przyzwyczaiłem.  a swoją droga te obecne ksenony coś szwankują bo jak ruszam kabelkami to skaczą obroty silnika i chcę je wywalić.

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna żarówka nie da tego efektu co xenon czy chociażby hid.Chcesz mieć ładną biel lub błękit to będzie słabsza widoczność na drodze.Coś za cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam HID, wiec pytanie zostawić HID czy Thungsram lub Phillips White Wision?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej dziękuję, bo właśnie się zaczynają przez to problemy robić, a więc jutro jadę po Thungsramy :)

mam tylko nadzieję że to światło nie będzie koloro żółtego...

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, które Tungsramy, bo są dwa. Nie pamiętam ich róźnic barwowych, ale 4100 to bardziej żółty. Barwa zbliżona do xenonu to 4300, którą ma Philips White Vision, ale chciałeś tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak efekt ?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA!!!

ŻÓŁĆ jak w Trabancie... Wyrzuciłem HID mysląc że barwa będzie chociaż biała....

Zastanawiam się czy to nie wina soczewek albo zakurzonych odblasków ale chyba nie bo wtedy ten HID też by nie świecił na niebiesko...

ogólnie to jestem zły i tyle...

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjecie jak to świeci

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czerwcu zeszłego roku wstawiłem Philips White Vision i na początku było super mocne białe światło, ale już w listopadzie musiałem wymieniać na nowe bo zaczęły strasznie słabo świecić. Wstawiłem x-treme vision +130% i jak do tej pory nie narzekam. Mniej białe światło niż przy white vision ale nadal białe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem osramów, ale słyszałem wiele bardzo dobrych opinii na ich temat, więc jak moje obecne wysiądą to tym razem wstawię night braker unlimited i będę miał porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ktoś chce zakładać mocno białe światła mijania, to polecam zainwestować też w białe postojówki. Chociaż ich żywotność też pozostawia wiele do życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów!:) Przeczytałem kilka stron i widzę ze polecacie osrom night breaker unlimited +110. Jakie żarówki polecacie w postojowki ? Macie jakieś typy ?:) I jak sie maja te żarówki osrom do zywotnosci jak bede jezdzil na nich dziennie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...