Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zima kontra nasze niunie:)


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję opisywać tu swoje przypadłości jakie serwuje nam zima :decayed::kox: :kox: :kox:

hehe u mnie zima najpierw wzięła się za spryskiwacze, ale przyjazny klimat wtorkowego spocika zadziałał jak magiczna różdżka :naughty: odmarzły :kox:zmiana płynu i na razie ok :good:

dziś rano hehe moja niunia sie obraziła że na dworze stoi i wpuścić mnie nie chciała ale po głaskałem i w końcu zrobiła pik i wlazłem :gwizdanie:

przekręcam kluczyk na moim 1/2 fis piękny napis ok po czym -53,6 stopni Fahrenheita co daje całe -12 stopni celcjusza :blink:

podgrzałem ze trzy razy niunie tylko zakaszlała i ..... jak by nigdy nic odpaliła :naughty: :naughty:

oby tak dalej czego życzę Wam i sobie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ko

Zamarzł płyn do spryskiwaczy w zbiorniku :evil: Dolany był zimowy na -22o ale było jeszcze trochę letniego i to zamarzło.

kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką????

co do płynów ala tesco niech je szlak trafi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do płynów ala tesco niech je szlak trafi :wallbash

Dykta rulezzz :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ko

Zamarzł płyn do spryskiwaczy w zbiorniku :evil: Dolany był zimowy na -22o ale było jeszcze trochę letniego i to zamarzło.

kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką????

co do płynów ala tesco niech je szlak trafi :wallbash:

Tak to jest Mszana Dolna, ale bliżej Kasinki :)

A płyn rzeczywiście był z TESCO

Już nigdy więcej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak moj ojciec na zime wkladal dykte do opla Vectry A :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak moj ojciec na zime wkladal dykte do opla Vectry A :evil:

A Ja za przeproszeniem pierd. te Ople.

Mam Omege i mnie szlag trafia.

- 15 i z rana tylko dymek czarny puści, zatrzęsie kilka razy i gdy złapie odpowiednie obroty to załapie a ja się wstydzę bo sąsiad obok poloneza odpala szybciej ode mnie...

Gdy miałem Audi to by nie było takich problemów.

Gdybym znalazł złodzieja co mi ukradł - zabiłbym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz Omege? moj ojciec zmienil Vectre A na Omege B 1998 2.0 16v ,no i gazowanie zapodal,136km to ma ale cienko idzie bo ciezkie :confused4:

mialem kiedys 2 Calibry,ladne byly ale ciagle cos dolegalo :wallbash: pozniej a4 b5 i rok jedzilem,tylko wymiany plynow i filtrow i nic wiecej :> dlatego teraz jest B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka masz Omege? moj ojciec zmienil Vectre A na Omege B 1998 2.0 16v ,no i gazowanie zapodal,136km to ma ale cienko idzie bo ciezkie :confused4:

mialem kiedys 2 Calibry,ladne byly ale ciagle cos dolegalo :wallbash: pozniej a4 b5 i rok jedzilem,tylko wymiany plynow i filtrow i nic wiecej :> dlatego teraz jest B6

Ja mam rok starszą silnik ten sam tylko, że 101km ( :polew:) nie będę się wypowiadał, że gdy rozbujam to, to idzie ale tak to muł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie kaszelek się pojawił więc pewnie świece trochę niedomagają... poza tym ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej aku pada... Rano już ledwie co kręci. W ciągu dnia się podładuje i jest ok, a po nocy znów to samo. Może jeszcze z parę dni pociągnie. Pytałem dziś w sklepie koszt od 170pln do 240pln 45Ah. A tak poza tym zdrowo śmiga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o dziwo przy -15 leci płyn do sprysków... letni! :kox: :kox:

A tak to ciut głośniej niż zwykle odpala :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też muszę te świeczki wymienić bo prycha, telepie przez chwile i kumka jak gdyby nigdy nic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mni narazie ok przy -20 pali od strzala,ale snieg i niski zawias daje mi po tylku,nie stety brak Q robi swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zima zaskoczyła :P.

opony zmienię dopiero dzisiaj, płyn w spryskiwaczach zamarzł, dziś potraktuje go denaturatem i muszę przenocować sztrucla w jakimś ciepłym miejscu żeby z przewodów wypsikać, akumulator po nocy pada i ledwo kręci ale odpala, nie kupiłem odmrażacza i do bagażnika dostaję się przez kanapę :kox:. A ostatnio na trasie szyby myłem śniegiem :embarrassed:. :tongue4: Ale wiosna już tuż, tuż :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zima zaskoczyła :P.

Ale wiosna już tuż, tuż :polew:.

no tak jeszcze ze 4 miesiące i wiosna :polew: :polew: mnie przymarzł ręczny dziś :wallbash: :wallbash:i nie ruszam hehe kufa co mnie we łbie sie popier....doliło żeby go na ręcznym zostawić :kox: :kox: :kox:

A to niuńka w szatach zimowych:)

qU3gS.jpg

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 12:06_________________________________________________

ko

Zamarzł płyn do spryskiwaczy w zbiorniku :evil: Dolany był zimowy na -22o ale było jeszcze trochę letniego i to zamarzło.

kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką????

co do płynów ala tesco niech je szlak trafi :wallbash:

Tak to jest Mszana Dolna, ale bliżej Kasinki :)

A płyn rzeczywiście był z TESCO

Już nigdy więcej :evil:

:good: :good:

To kiedy robimy mini spocik na targowicy ja w środę będę już na terenie :kox: :kox: :kox:po kręcimy się troszkę na ręcznym :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamarzl plyn do spryskow, pozatym przy odpalaniu slysze magiczne 3x piiii co oznacza slaby aku ale kreci zwawo i odpala od strzala... zastanawiam sie czy go ladowac skoro pozniej juz jest ok, informuje o slabym aku tylko po ponad 24 godzinnym postoju na parkingu. Zaskoczyly mnie uszczelki w audi bo ani bagaznik ani zadne drzwi sie nie przymarzly, nie wiem jak wkladki zamkow bo korzystam tylko z CZ i pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie płyn nie zamarzł a jest niby do -17.Po 4 dniach stania odpaliła bez problemu tylko zapaliła się kontrolka od oleju ale zaraz zgasła (pewnie był zgęstniały).Poza tym w czasie jazdy coś piszczy-myślałem że to kot pod maską ale nie:) Odgłos się wydobywa z lewej strony z przodu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...