Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zima kontra nasze niunie:)


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

no dzis rano -22 stopnie 5x grzanie i odpaliła a jak u was??

mały serwis przed zimą jednak daje owoce :kox: :kox: :kox:

-24 w nocy, rano -20 zagrzałem raz, ale długo się grzało i odpalił. Świeczki już drugą zimę hulają :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-22 po 26h godzinach stania odpalil od strzala. Chyba katalizator sie konczy bo jak jest zimny cos slychac spod spodu (metaliczny dzwiek w okolicy katalizatora). Nawet nie bylo magicznego piiii (slaby prad z aku). Jedyny problem to straszne skrzypienie jakby gumy przy mocnym skrecie w lewo przy malej predkosci. Np parkowanie na parkingu. Ale na wiosne jak nie przejdzie dopiero bede szukal przyczyny. Poza tym ciagnalem dzisiaj E46 320d 150KM (2002r) - odpalila i zgasla po minucie i juz nie bylo bata zeby ruszyla. Az milo bylo pociagnac o 7 lat mlodsze BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sobota -20 odpaliła bez problemu.

Niedziela -22 jęknęła ale odpaliła

Dziś -23,5 odpaliła beż problemu ale na LPG nie chce jechać zobaczymy po robocie czy odmarznie na szczęście zapas etylinki świeży zalany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyny problem to straszne skrzypienie jakby gumy przy mocnym skrecie w lewo przy malej predkosci

też tak mam, ale wydaje mi się że to opony oblepione w śniegu ślizgają się przy skręcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po calej nocy okolo 13 po poludniu mialem problem z odpaleniem-na szczescie dalem rade-glupek ze mnie mialem tylko 1 kreske nad rezerwe PB :wallbash:. Dotankowanie do 3/4 baku i "połówka" denaturatu :gwizdanie: i dzisiaj rano na dotyk, chociaz pipczenie i wykrzyknik dal znac-jak co dzien od pewnego czasu. Pewnie po zimie bedzie sie trzeba zajac akumulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyny problem to straszne skrzypienie jakby gumy przy mocnym skrecie w lewo przy malej predkosci

też tak mam, ale wydaje mi się że to opony oblepione w śniegu ślizgają się przy skręcie

W moim przypadku to napewno nie opony :( Slychac to wtedy kiedy zawieszenie troszke pracuje (unosi i ugina sie prawy przod przy skrecie)... przy kreceniu w miejscu, gdzie snieg ma najwieksza stycznosc z opona jest inny dzwiek. Po lewej stronie tego nie slychac. Zobaczymy jak sie ociepli. Mimo wszystko jestem zadowolony, juz druga zime i nie zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojca pasek w AFN .. zamarzł gnój :decayed:

Brejaka Cif.. pada aku :naughty:

Mój Cif Aero..jedno pierdolnięcie i chodzi jak złoto :kox: :kox: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to napewno nie opony sad Slychac to wtedy kiedy zawieszenie troszke pracuje (unosi i ugina sie prawy przod przy skrecie)... przy kreceniu w miejscu, gdzie snieg ma najwieksza stycznosc z opona jest inny dzwiek. Po lewej stronie tego nie slychac. Zobaczymy jak sie ociepli. Mimo wszystko jestem zadowolony, juz druga zime i nie zawodzi.

KANAL śmiem podejrzewać ze to dolny wahacz a konkretnie tuleja na nim... mam to samo na poczatku podejrzewałem ze to moze guma pod sprężyną ale mechanior powiedzial ze to jednak dolny tylni wahacz tzn tuleja,

objaw jest taki ze podczas postoju zaczne uciskac prawa strone z przodu to skrzypi tyle ze odgłos dochodzi taj jakby z piasty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie zapaliła od tyku przy -20 ale ujechałem 2 km i pasek pękł od alternatora :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tato mi mówił, to po 3 dniach stania pod chmurką zamarzł płyn do spryskiwaczy i paliwo (tankował u jakiegoś prywaciarza na wygwizdowie- jedyna stacja w okolicy i nie miał wyjścia). Teraz pewnie będzie czekał aż się ociepli :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Danii dzisiaj rano - 10 C i nie ma problemu :) dobrze ze swieczki wymienilem na nowe :good: no ale w piatek bede w Polsce to sie zobaczy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...