Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe to nie ja, ja mojego Avanta nie mam juz prawie 5 Lat i nie byl w ciemnym kolorze ;)

Opublikowano

O cholera :grin:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
28.10 - 15:50 na podjuchach w kier. zdroj granatowy b5 avant (TAXI) ZS 9574Y z wlepą 3D A4 na klapietylnej

To moja była B5 sprzedana w maju ;) Widze, że ramki i wlepka zostala :D

Opublikowano
Czyje czarne b6 avant na klubowych ramkach stało dzisiaj na ulicy Nowomiejskiej przy Pizzerii w Świdwinie w godzinach 12 i 20? :naughty:

Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY :wink:

Ta ma ZSD :wink:

Opublikowano
Czyje czarne b6 avant na klubowych ramkach stało dzisiaj na ulicy Nowomiejskiej przy Pizzerii w Świdwinie w godzinach 12 i 20? :naughty:

Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY :wink:

Ta ma ZSD :wink:

Może już przerejestrowana :wink:

Opublikowano

B6 w avancie ze srebnymi ramkami widziany dzisiaj na światłach na rogu królowej jadwigi i krzywoustego o 18.15

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Czyje czarne b6 avant na klubowych ramkach stało dzisiaj na ulicy Nowomiejskiej przy Pizzerii w Świdwinie w godzinach 12 i 20? :naughty:

Któregoś razu w świdwinie koło rynku też chyba widziałem to auto bo opis się zgadza, blachy miało ZGY :wink:

Ta ma ZSD :wink:

Może już przerejestrowana :wink:

Może tak być bo dopiero od jakiegoś czasu jest :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A i jeszcze a4 b6 sedan na blachach PZ parkuje na parkingu strzeżonym na Piastów koło wydziału mechanicznego

To moja :D

Opublikowano

Fura Aruzza widziana wczoraj 2razy pod mechanicznym

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy granatowej B5 na blachach ZSL widzianego dziś w Koszalinie chwilę po godz 14.00, w ostatniej chwili wypatrzyłem klubowe ramki z przodu :decayed:

Opublikowano
Fura Aruzza widziana wczoraj 2razy pod mechanicznym

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Tak tak byłem :P

Aż dwa razy ? :D

Pozdrawiam :)

Opublikowano

2 razy bo za każdym razem inaczej stała :D

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 razy bo za każdym razem inaczej stała :D

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

A no racja :) bo sie kreciłem na mieście :) a kolega z ZUTu czy tak przypadkiem ?:)

Opublikowano

Też ZUT , ale inny wydział

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a czyje chyba czarne -b6 w sedanie zs 4....7y stoi na.wienckowskiego

Opublikowano

Zdaje się że Davida

Opublikowano

moje :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Spiidy to ty wczoraj postawiłeś a4 obok mojej na łokietka?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 12:22 ----------

David to twoja a4 stała wczoraj po 16 pod WE na Sikiorskiego ?

Aaa i a4 na PZ na wilków morskich.:hi:

Opublikowano
Spiidy to ty wczoraj postawiłeś a4 obok mojej na łokietka?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 12:22 ----------

David to twoja a4 stała wczoraj po 16 pod WE na Sikiorskiego ?

Aaa i a4 na PZ na wilków morskich.:hi:

Tak moja :wink:

Opublikowano

Aaa i a4 na PZ na wilków morskich.:hi:

Moja, zamieszkuje tam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.