Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Moja, zamieszkuje tam :hi:

Widziałem ją często na parkingu strzeżonym od strony Piastów

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dzisiaj wyprzedzałem przed Sławoborzem od strony Kołobrzegu srebrna B6 Avant ZDR? :hi: kierowała jakaś pani :wink:

Pozdrowię siostrę od Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo dzisiaj wyprzedzałem przed Sławoborzem od strony Kołobrzegu srebrna B6 Avant ZDR? :hi: kierowała jakaś pani :wink:

Pozdrowię siostrę od Ciebie :hi:

Za bardzo nie mogłem się przyjrzeć bo z żoną jechałem, mrugnąłem jej awaryjkami, pozdrów siostre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis widziałem w szczecinie ładna a4B6 seline z uszkodzonym tylnym prawym nadkolem nr zs z końcówka AC ładna sztuka i ładna kobieta prowadziła;) ul ku słońcu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widziałem dzisiaj w Szczecinie na ul. Zaleskiego około 12.30 Audi a4 b6 Avant czarna, fajnie zrobiona, na tablicach rej.ramka z logo klubu. Na żywo robi wrażenie. tablice ZSD- jak dobrze pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widziałem dzisiaj w Szczecinie na ul. Zaleskiego około 12.30 Audi a4 b6 Avant czarna, fajnie zrobiona, na tablicach rej.ramka z logo klubu. Na żywo robi wrażenie. tablice ZSD- jak dobrze pamiętam :)

prawdopodobnie moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj w galaxy o 20.40 sedana b5 z naklejka forum oraz ramka rejestracji FC Barcelona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... całkiem ładnie się prezentuje w tym koloru. Dobrze że umyta była to wstydu nie było do sesji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Europejskiej minął mnie Martinez. Pozdrawiam kolegę :hi: Dawno nie było mnie na spocie więc chwilę zajęło mi rozpoznanie :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 19:24 na Czarnieckiego widziane granatowe b5 avant ZS 6***S z ramką i naklejką na klapie.

z godzinę później a4 Grue widziana na wilków.

Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Europejskiej minął mnie Martinez. Pozdrawiam kolegę :hi: Dawno nie było mnie na spocie więc chwilę zajęło mi rozpoznanie :co:

Pierwszy raz ciebie spotkałem, zawsze widuje twoje auto czyli jakieś 5 razy i kobieta za kołem. Ale widziałem ze zaskoczyles ;)

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna czarnulka na ZSL spotkana we wtorek na parkingu pod Castoramą na Południowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę to w niedzielę na powrocie z ińska mijany Frostyyy oraz dzisiaj na al. żołnierza w zst tak w okolicach 15.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...