Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] V-max?


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wszystkich

ile wasze B7 pójdą ?

szczególnie interesuje mnie z silniczkiem 2,0 TDI 140 PS i w AVancie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężkie autko... moje idzie około 220 więc pewnie będzie 230... choć 2.0 nie mają tyle bonusów z fabryki co 1.9 a mi się wydaje że mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja miałem 200 i 4 tys obrotów

jak by szła 220 to było by dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a logi jakieś robiłeś? bo to podstawa...

200 to za mało jak na 2.0 tdi... chyba że ktoś Ci władował do sterownika nieodpowiedni rozmiar kół i jedziesz 200 a w rzeczywistości dużo więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój się rozkręcił do 205, może poszedłby nieco więcej ale nie miałem już miejsca na dalsze testowanie. W sumie to był tylko jeden raz jak do tej pory, gdy go tak przycisnąłem.

ale o tym już chyba gdzieś było na forum, poszukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a logi jakieś robiłeś? bo to podstawa...

200 to za mało jak na 2.0 tdi... chyba że ktoś Ci władował do sterownika nieodpowiedni rozmiar kół i jedziesz 200 a w rzeczywistości dużo więcej :wink4:

a jak to sprawdzic?

a logi jakie logi? sory że tak pytam ale jestem kompletnie zielony z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu... zajedź na jakiś spot u Ciebie w regionie... chłopaki nie gryzą a może i kompa podłaczą jak się w dziale o spotach zaanonsujesz

Logi to temat rzeka... poczytaj w dziale diagnostyki: http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na tempomacie 210 jechałem cały czas z małymi spadkami jak pod górke było ;) ale na prostej był jakiś tam zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie... to nie silniki do takiej ciągłej jazdy... szkoda że nie masz wskaźnika temperatury oleju :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na tempomacie 210 jechałem cały czas z małymi spadkami jak pod górke było ;) ale na prostej był jakiś tam zapas.

brawo :good::polew:

a wracajac do tematu mi BLB poszedl bez specjalnego problemu licznikowe 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem swoim 220 na autostradzie i nie szło nic więcej wyciągnąć a Kuredu też na autostradzie moim tyle że z górki 230 wyciągnął :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój BLB poleciał na autostradzie:

1) kapicie 235/45/17 - 215km/h...dodam, że do 200km/h bujał się be zająknięcia ;P

2) kapcie 205/55/16 - 220km/h

Generalnie do 200km/h ciągle przyśpiesza. Powyżej jest już problem:kox:

to ładnie:) jeszcze jak bym chipa walną na 170PS to lekko 230 pójdzie:)

- wg. mnie nie ma takiej opcj :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 leci, rozpędzić się to jest pikuś, gorzej wyhamować ! seryjne heble nie wyrabiają, auto nurkuje, raz mi przy takiej prędkości koleś Mesiem zjechał na 3 pasmowej autobanie z środkowego pasa, na lewy, powiem szczerze - mało brakło i kupa w gaciach by była, but na hamulec i po dwóch pasach latałem jak szmata. seryjne blb nie nadaje się do takiej prędkości. Jest przeogromna różnica wyhamować auto np. z 180, a 220.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wyhamowujesz :polew: a tak poważnie do jakiej prędkości te 6 sek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...