Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, trzeba było handlować tymi dwójkami :naughty::kox:

Najlepiej licytacja :naughty:

Opublikowano

Jarko jak chłopaki chcą dwójki to im daj. A żony wyślij do mojego VIP-roomu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Jarko jak chłopaki chcą dwójki to im daj. A żony wyślij do mojego VIP-roomu :gwizdanie: :naughty:

zakurzony strych, brudno, ciemno, z wyposażenia jedynie zapchlona skóra dzika - VIP-room - ot warszawskie standardy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zakurzony strych, brudno, ciemno, z wyposażenia jedynie zapchlona skóra dzika - VIP-room - ot warszawskie standardy :polew: :polew: :polew:

Zazdrośnik :kox:

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

Kłamstwo :cool1: Ostatnio pisałeś mi że się już wystrzelałeś i z h*ja zrobiła się purchawka :naughty: walisz powietrzem że mógłbyś na basenie dzieciom zabawki pompować :naughty::decayed:

Tak że z Tomeksem można dzielić pokój nie stwarza żadnego zagrożenia.... :hi:

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

Kłamstwo :cool1: Ostatnio pisałeś mi że się już wystrzelałeś i z h*ja zrobiła się purchawka :naughty: walisz powietrzem że mógłbyś na basenie dzieciom zabawki pompować :naughty::decayed:

Tak że z Tomeksem można dzielić pokój nie stwarza żadnego zagrożenia.... :hi:

:polew: :polew: No ale jak pierdyknie powietrzem to tez moze byc niebezpieczne :mysli::decayed:
Opublikowano

zalezy jaki ma stopień sprężania :kox:

Opublikowano

Jak taki jak ta pani z reklamy leku na przeziębienie to ja nie podchodzę... :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

Ostatnio mówiłeś że strzelasz ślepakami :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko jak chłopaki chcą dwójki to im daj. A żony wyślij do mojego VIP-roomu :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: 1MX1,5M POWIERZCHNI I Z JEDNEJ STRONY SCHODY NA GORE A Z DRUGIEJ NA DOL A NA SRODKU CZLOWIEK-GUMA Z NADARZYNA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na 80 % NIE DOSTANE WOLNEGO :(

SPRZEDAM 2 MIEJSCA 16 MARCA ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM ALE CIENKO TO WIDZE :sick3: :bicz3: :bicz:

DOBRA CENA :>

CHYBA OSTATNIE 2 MIEJSCA

KONTAKT <pw,gadu,kom 781888355>

Opublikowano

Jarko jak chłopaki chcą dwójki to im daj. A żony wyślij do mojego VIP-roomu :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: 1MX1,5M POWIERZCHNI I Z JEDNEJ STRONY SCHODY NA GORE A Z DRUGIEJ NA DOL A NA SRODKU CZLOWIEK-GUMA Z NADARZYNA :polew: :polew: :polew:

Taaa gdzieś mam fotki tego salonu :decayed:
Opublikowano

przyjaciele i paparazzi :decayed:

Opublikowano

przyjaciele i paparazzi :decayed:

Oj tam oj tam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

przyjaciele i paparazzi :decayed:

powinien być zkaż robienie zdjęć na zlotach- przynajmniej od 20 do 10 rano :gwizdanie:

nie dotyczy to wszystkich... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

nic się nie poradzi paparazzi są wszędzie a gwiazdy się fotografuje :naughty:

Opublikowano

nic się nie poradzi paparazzi są wszędzie a gwiazdy się fotografuje :naughty:

masz rację :decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________

powinien być zakaz robienie zdjęć na zlotach- przynajmniej od 20 do 10 rano :gwizdanie:

jak trafisz do własnego łóżka to nei masz się o co martwić :naughty: :naughty:

Opublikowano

jak trafisz do własnego łóżka to nei masz się o co martwić :naughty: :naughty:

ja tam się wolę martwić- mimo że zawsze trafiam do swojego łóżka :rolleyes:

oby :decayed: twoje koleżanki z klubu miały z tym problem niejednokrotnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

powinien być zakaz robienie zdjęć na zlotach- przynajmniej od 20 do 10 rano :gwizdanie:

Oj tam oj tam :naughty:

Opublikowano

jak trafisz do własnego łóżka to nei masz się o co martwić :naughty: :naughty:

ja tam się wolę martwić- mimo że zawsze trafiam do swojego łóżka :rolleyes:

jak coś to Cie pokieruje :P
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.