Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedę wdzięczny:)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Opublikowano

18053092_1214716788627409_461182610_o (1).jpg

18053069_1214716748627413_798491355_o.jpg

18083463_1214716765294078_1819943444_o.jpg

Opublikowano

Panowie , jaki jest nr pinów żeńskich do licznika ? oczywiście idących z drugiego pływaka , bo musze kupić :D

Opublikowano
4 godziny temu, PASSATB5 napisał:

18053092_1214716788627409_461182610_o (1).jpg

patrząc po kolei na foto od góry:

ta duza jest na tunel jak widać ma otowory pod podporę wału na nia od przodu idzie jeszcze jedna której nie ma widać tylko jej ślad :)

na fotce co Ci pokazałem od siebie jest taka osłona

ta długa jest na zbiornik paliwa od jej węższej strony razem z nią jest przykręcany wieszak tłumika środkowego z linkami a do jej boków są nakładane te dwie po jej lewej stronie na foto one są tak sprytnie wsówane w te pazurki wystajace

jak przykręcisz tą długą razem z wieszakiem tłumika i linkami ręcznego linki wpinasz w zbiornik a nastepnie zakładasz te boczne osłonki i przykręcasz linki

ta niby kwadratowa z czterema otworami jest to osłona podpory ja się montuje na końcu przykręcając jednocześnie podporę wału

tej malutkiej po lewo na końcu nie kojażę

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

za godzinkę bede mógł u siebie zrobić foto jak to jest zamontowane bo autko na kanał wprowadzam [emoji4]

 

269efb51d82eca7e59d1527b8c70d496.jpg723e7c667b662b4a8591bab7e8eeb498.jpgae7201e4bc796516228c8fabfea0df95.jpg2ab4da4b6947a280d2bee60d6fe7cf5a.jpg

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie.Jest różnica w rurze pośredniej tej z łącznikiem elastycznym, która idzie od kata w tył wydechu  przy audi a4 b6 1.8T ośka a quattro?

Opublikowano
17 minut temu, rs dziadek napisał:

Panowie szybkie pytanie.Jest różnica w rurze pośredniej tej z łącznikiem elastycznym, która idzie od kata w tył wydechu  przy audi a4 b6 1.8T ośka a quattro?

nie 

 

Opublikowano
20 minut temu, rs dziadek napisał:

Panowie szybkie pytanie.Jest różnica w rurze pośredniej tej z łącznikiem elastycznym, która idzie od kata w tył wydechu  przy audi a4 b6 1.8T ośka a quattro?

za zagięciem jest różnica

rura od quattro idzie cały czas w tym samym poziomie tylko lekko jest skręcona na końcu

a rura od ośki za zagieciem kawałek idzie tak jak od quattro tyko w połowie tego odcinka jest zagięta do góry

czyli po krótce rura od quattro ma nizej poprowadzony koniec niż ośka

Opublikowano

Marcin jesteś pewien bo ja dokładałem q i tej rury nie zmieniałem 

 

Opublikowano

8E0253301DP rura do ośki

8E0253301DQ rura do quattro

jest różnica :)

w 1.9TDI też tak jest i to przerabiałem :)

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

wydech w ośce jest prowadzony wyzej nad poziomem podłogi mozna powiedzieć a w Q jest równo z podłoga

Opublikowano

wiadomo w ośce wydech idzie wyżej bo w quattro ta przestrzeń wypełnia wał napedowy :)

Opublikowano

No dobra, ale trzeba tą rurę wymieniać na taką od quattro czy ona trochę najdzie na łączniku elastycznym i można dołożyć tylko resztę tylnego wydechu od quattro bez  jej zmiany?

Edytowane przez rs dziadek

Opublikowano

według mnie za duża różnica wysokości bedą duże naprężenia na plecionce

Opublikowano

 Ona jest podgięta do góry na prostym końcowym odcinku? Bo jeżeli tak to można by ją było chyba podprostować?

Opublikowano

jeśli masz gietarkę do rur to nie bedzie problemów raczej

Opublikowano

Patrzyłem w etce i wychodzi, że różnica jest dla skrzyni manualnej i automatu.

Opublikowano
Czyli to jest do ośki http://allegro.pl/rura-kolektorowa-audi-a4-1-8-turbo-b6-1994-2001-i6785498059.html   
a w quattro która część jest do dołu?
 

Tak to jest od oski
W Quattro od plecionki do konca rura jest praktycznie prosta.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.