Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do quattro ta poprzeczka jest inna. Ma wyprofilowanie pod wydech 

Poza tym. Ta część rury Za plecionka przed łącznikiem w Q też jest inna

Edytowane przez soul87

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W moim gracie tej poprzeczki nie ma i raczej nie było. Quattro ori nie dokładne. 

Może w zależności od wersji silnikowej montowali? 

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Jeśli koniecznie chcesz mieć taką oryginalną poprzeczkę to szukaj po nr 8E0804813C jest to poprzeczka pod quattro tylko pamiętaj że dodatkowo obniża ci podwozie

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

Ponawiam prośbę o pomoc w zakodowaniu ABS, ponieważ przeszukałem cały internet i nie znalazłem żadnej choćby podpowiedzi, a kombinowałem już wszystko. Najważniejsza kwestia czy robię coś źle czy mam jakiś inny problem?

ABS1.pngABS2.png

Błędy:

00778 - Steering Angle Sensor (G85)
            005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100101
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 16
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x4702
                    Hex Value: 0x001E
                    Hex Value: 0x3E83
                    Hex Value: 0x0001

01321 - Control Module for Airbags (J234)
            000 -  -
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 18
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x5702
                    Hex Value: 0x0014
                    Hex Value: 0x2075
                    Hex Value: 0x0001

18055 -     
            P1647 - 000 -
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 18
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x5702
                    Hex Value: 0x0014
                    Hex Value: 0x1375
                    Hex Value: 0x0001

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)
            004 - No Signal/Communication - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00100100
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x4702
                    Hex Value: 0x0013
                    Hex Value: 0x2997
                    Hex Value: 0x0001

 

Opublikowano

.

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

A nie sorki źle spojżałem...:hi:

chyba rosstech musi pomóc bo o kodowaniu absu nic nie pisza jedynie o czujnikach kąta skrętu i czujniku esp

Cytat

Jeśli stary moduł sterujący jest nadal dostępny, przeczytaj / skopiuj, koduje go do nowego modułu. Jeśli nie jest to możliwe, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a pomożemy Ci w procesie kodowania.

 

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
33 minuty temu, hervi89 napisał:

Ponawiam prośbę o pomoc w zakodowaniu ABS, ponieważ przeszukałem cały internet i nie znalazłem żadnej choćby podpowiedzi, a kombinowałem już wszystko. Najważniejsza kwestia czy robię coś źle czy mam jakiś inny problem?

ABS1.pngABS2.png

Błędy:

00778 - Steering Angle Sensor (G85)
            005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100101
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 16
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x4702
                    Hex Value: 0x001E
                    Hex Value: 0x3E83
                    Hex Value: 0x0001

01321 - Control Module for Airbags (J234)
            000 -  -
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 18
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x5702
                    Hex Value: 0x0014
                    Hex Value: 0x2075
                    Hex Value: 0x0001

18055 -     
            P1647 - 000 -
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100000
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 18
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x5702
                    Hex Value: 0x0014
                    Hex Value: 0x1375
                    Hex Value: 0x0001

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)
            004 - No Signal/Communication - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00100100
                    Fault Priority: 1
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 40
                    Time Indication: 0

             Freeze Frame:
                    Hex Value: 0x0000
                    Hex Value: 0x4702
                    Hex Value: 0x0013
                    Hex Value: 0x2997
                    Hex Value: 0x0001

 

na forum w B7 z 1.8t ktoś miał takie kodowanie 0004871 tylko ze pompa miała końcówkę AL

Opublikowano
22 minuty temu, MemberA4 napisał:

na forum w B7 z 1.8t ktoś miał takie kodowanie 0004871 tylko ze pompa miała końcówkę AL

Daj adres na priv, wysyłam 0,7 :)

Opublikowano

Odnośnie kodowania zegarów pod nowy zbiornik. W standardzie miałem 5x 0. Według tabeli wychodzi że mam dodać +01. Czy w dobrej kolumnie dodałem +1. 20191117_143132-1008x756.jpg

Opublikowano
6 minut temu, Grzyb01 napisał:

Odnośnie kodowania zegarów pod nowy zbiornik. W standardzie miałem 5x 0. Według tabeli wychodzi że mam dodać +01. Czy w dobrej kolumnie dodałem +1. 20191117_143132-1008x756.jpg

Tak jak wskazują ?? Czyli 3 i 4 pozycja od lewej,  w sumie 7 cyfr.

Więc 0001000 lub 0001001 w sumie dziwne chyba że same 0 były

Edytowane przez hervi89

Opublikowano
47 minut temu, hervi89 napisał:

Tak jak wskazują ?? Czyli 3 i 4 pozycja od lewej,  w sumie 7 cyfr.

Więc 0001000 lub 0001001 w sumie dziwne chyba że same 0 były

Tylko że w programie mam 5 zer a rozpiska ma 6 zer i 1. Trochę tego nie rozumiem. 

Opublikowano

znak zapytania w podpowiedzi wskazuje jaka cyfra w którym miejscu powinna być

wpisz 01001 i bedzie ok

jedynka na końcu jest "stała"

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
1 godzinę temu, MemberA4 napisał:

znak zapytania w podpowiedzi wskazuje jaka cyfra w którym miejscu powinna być

wpisz 01001 i bedzie ok

jedynka na końcu jest "stała"

Teraz stan w zbiorniku się zgadza.  Dzięki wielkie. 

Opublikowano

Witam Panowie mam pytanie.

Jestem po swapie w 1.9 AVF NA GRATY OD 2,5 TDI. 

Przerabial ktoś temat mocowania podpory pod skrzynię? 

Mam skrzynię od 2,5 tdi razem z podporą i poduszka po założeniu strasznie szarpie silnikiem przy ruszaniu ponieważ poduszka jest przesunieta w prawo a nie tak jak w osce na środku. Teraz pytanie jaka łapę założyć by pasowała do tej skrzyni od 2,5 tdi i do podpory od oski by poduszka wyszła na środku.

Opublikowano

A nie pasuje poduszka i mocowanie poduszki od oski? O ile dobrze kojarzę u siebie to dalo sie to poskładać. Masz zdjecia i nr elementów? 

Opublikowano

Ta pierwszą mam teraz założona do podpory z 2.5 Ale jest przesunieta poduszka w prawo  i wydaje mi się że przez to szarpie  A ta druga wgl nie ma jak przykrecic żeby pasowała do skrzyni

decbea6043c78ae54bc475f5d0b8.jpeg.jpg

3a82310a4933aca620ec5da25c08.jpeg.jpg

Opublikowano

I wydaje mi się że do 1.9 powinna być ta pierwsza podpora bo na tej drugiej od 2.5 tak jak by robiło się inne rozłożenie ciężaru. Dodam że przed swapem nie było żadnego pociagania drążka tylko teraz zaczęło się tak dziać. 

b_shop_5804.jpg

Screenshot_20191122-101723_OLXpl.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, marek94xd napisał:

NA GRATY OD 2,5 TDI. 

a jaki kod skrzyni masz ?

 

Opublikowano

Czyli typ 0A3 więc musisz poszukać podpory i łapy od skrzyni GYH bo to jest ten sam typ skrzyń tylko podpora poprzeczna jest pod wydech na prawą stronę a ty masz pod lewa stronę

podpora od 1.9 nie podejdzie bo bedzie wadzić o skrzynię taka jej konstrukcja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.