Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co sadzicie o maxisach i hans preise?

Miałem HPS,stanowczo nie polecam.Zaczęły stukać gdzies po 7 tyś.Zakupilem MS i jestem zadowolony.W HPS-ie po zdjęciu wahacza,tuleja sama wypadła.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co sadzicie o maxisach i hans preise?

W HPS-ie po zdjęciu wahacza,tuleja sama wypadła.

no i wkurzające jest to że jak opisują ,że są wzmacniane.bleeeee , a teraz zestaw ms juz po 450zl chodzi ,nie wiem czy to nie jakies podróby ?

Opublikowano

To nie lepiej kupić od sprawdzonej osoby z forum,którą polecają. ;-)

Opublikowano

w hurtowni podróby ? nie wiem , każdy szuka jak najtaniej ,cena-jakość

Opublikowano

a co sądzicie o kamoka kumpel jezdzi prawie 2 lata i sobie chwali

Opublikowano

oni nie dawno wprowadzili wachacze wiec za kilka lat opinie sobie wyrobią ,cene mają dość wysoką jak na zamiennik

Opublikowano

taniej niż ms

Opublikowano

ms- y juz czasem mozna za 450zl dostać ,te kamoki po 458zł ,jednak wole sprawdzone ms-y ,chyba ze kamoka bedzie za 300zł to bedzie sie oplacać ,w chinach takie komplety chodzą po 35zl za komplet ,aż dziwne ze im sie to opłaca produkować i ciekawe jak z jakoscią :slina:

Opublikowano

Chlopaki wlasnie jezdzil juz ktos z was na wachaczach marki dys bo znajomy mechanik mowi ze zaklada tylko to do aut i klienci sobie chwala cenowo drorzsze niz ms bo okolo 600zl za komplet

Opublikowano

w zyciu o tym nie słyszałem aż dziwne u nas po warsztatach najgorsze jakie wkładają to ms innych dziastwów nawet nie chca słyszec marki

Opublikowano

ya pierdziele...zara będą nazwy takie jak: "barbie" czy "pokemon" i ludzie dalej bedą to chwalić bo są po "czista" i czy są dobrej jakości:polew:

Opublikowano
a co sądzicie o kamoka kumpel jezdzi prawie 2 lata i sobie chwali

sprzedajemy tego bardzo dużo powiem sporadycznie coś się trafi do reklamacji, jak za takie pieniądze dla zwykłego użytkownika na 15, 16 felgach się nadaje.

Opublikowano

tak się właśnie zastanawiam i nie mogę się zdecydować czy kamoka ,ms niech się jeszcze ktoś wypowie na temat kamoki

Opublikowano
a co sądzicie o kamoka kumpel jezdzi prawie 2 lata i sobie chwali

sprzedajemy tego bardzo dużo powiem sporadycznie coś się trafi do reklamacji, jak za takie pieniądze dla zwykłego użytkownika na 15, 16 felgach się nadaje.

a dopowiedz ile km robią na tych kamokach na 15" czy 16"??

Opublikowano

Ori trw w passacie na 16 zaczely padac po 200tys(poszly lemy i jak marazie 80tys wytrzymaly)..ori lemfo w exeo bez sladu zuzycia 140tys+...a kamuka makaki...niestety nie wiem..wiem ze przy wymianie zawiechy jest tyle roboty ze dla paru stow oszczednosci ryzyko niewarte

Opublikowano

Uzytkuje od nieco ponad dwoch lat wachacze MS i ogolnie jestem zadowolony, maja dobre sworznie ale zbyt miekkie gumy, jak szukalem co mi skrzypi w kole to strzykawka wbila sie bez problemu, natomiast w koncowke drazka orginal prawie igla pekla. W koncowym efekcie okazalo sie ze to laczniki padly w zasadzie po roku bo juz wtedy skrzypialy w upalne dni. Tuleje na wachaczach tez sa miekkie ale puki co sa cale:)

Opublikowano
a kamuka makaki...

hehe :grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

wiem ze przy wymianie zawiechy jest tyle roboty ze dla paru stow oszczednosci ryzyko niewarte

no kupa roboty ,ja kiedyś amator i bez garażu pod blokiem wymieniłem komplet bez problemu tyle ,że śruby nie były zapieczone :whistling:

Opublikowano

A poskladales tak, ze za moment znowu wymieniales?

Opublikowano

Różnie jak się trafi jeden jeździ 10 tys i wymienia końcówki i stabilizatory, drugi 40 tys i nic nie puka. Zależy od szczęścia, montażu i stylu jazdy.

Opublikowano
A poskladales tak, ze za moment znowu wymieniales?

ja zakladam wg serwisu audi . auto na kołach na równej powierzchni, bujanie itp itd i dopiero dokrecanie :)

wymieniłem już może w 20 b5 paru b6 i nikt od lat nie nażekał na robote tylko na to że wachacze padały nie zależnie od marki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.