Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

w sobote zakladam komplet od febi zobaczymy ile wytrzyma, proponowali mi kagera, ale mysle ze na bezpieczenstwie nie mozna oszczedzac, w koncu to tylko pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślisz ze jak wstawisz febi to twoje bezpieczeństwo sie zwiększy :polew:, wahacze średniej jakości w cenie jakości bardzo dobrej tyle na temat febi

a skad wiesz jakiej jakosci sa wahacze? studiowales materialoznawstwo? pracujesz w jakies firmie ktora wytwarza jakies elementy metalowe? ze tak sie wypowiadasz? czy slyszales ze komus gdzies kiedys zaczal stukac wahacz febi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fend18 - troche sobie pojezdzilem na febi wiec wiem co to za wahacze a dlugo nanich nie pojezdzilem raptem wystarczyly mi na 15 tys km miejskiej jazdy,a jezdzilem delikatnie bez szalenstw

i po tym ze przejchales 15tys stwierdzasz ze febi jest be? moze ktos zle ci je zalozyl skrecil itp itd. wiele osob sie wypowiada ze przejechalo dwa razy wiecej na febi i jezdzi, zreszta wyraziles swoja opinie z ktora ja sie nie zgadzam, takie mamy prawo i od tego jest forum. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy wymiana wahaczy w A4-kach jest skomplikowana? czy wymaga jakiś specjalistycznych narzędzi?

w moje poprzedniej 80tce robilem praktycznie wszystko sam, kanał w domu jest i większość podstawowych narzędzi także. poradze sobie z tym sam? czy szukać mechana?

pzdr :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy wymiana wahaczy w A4-kach jest skomplikowana? czy wymaga jakiś specjalistycznych narzędzi?

w moje poprzedniej 80tce robilem praktycznie wszystko sam, kanał w domu jest i większość podstawowych narzędzi także. poradze sobie z tym sam? czy szukać mechana?

pzdr :mysli:

dasz rade sam.W dziale warsztat jest opis ze zdjęciami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster dzieki za odp.

przeszukałem już wcześniej te wątki - wszystkie dotyczą przodu, akurat bardziej w tej chwili interesuje mnie tył - jakbyś kojarzył gdzieś taki wątek to byłbym wdzięczny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracajac do lemfördera i jego dostepnosci na polskim rynku. Na allegro znajdzie sie je bez problemu. Pytanie dlaczego na niemieckim ebay-u nie mozna kupic kompletu wahaczy? Wszystkie inne sa ale lemfördera nie ma. Czy jest to zwiazane z wylacznoscia do ich sprzedazy przez ASO w de i innych krajach eu? Inaczej mowiac, czy kazda sprzedaz poza oficjalna jest nielegalna? Czy w takim razie to co oferuja sprzedawcy na allegro to oryginal/podroba/odrzut z produkcji? Wlasnie zmienilem caly przod u siebie i kiedy poprosilem w warsztacie (jeden z najlepszych w Helsinkach www.konig.fi) o wymiane wlasnie na lemfordera to owszem ale tylko kupione tylko przez Audi Center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też musze wymienić wachacze jedziłem po paru sklepach i hurtowniach w 60 % proponowano mi wachacze firmy "fortuna line" produkcji Japońskiej cena ok.700 zł za komplet . Może ktoś wie coś o tej firmie żebym nie utopił kasy.

Link do strony http://www.fortunaline.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest japońska produkcja to ja jestem świętym mikołajem.

z norwegii to juz chyba niedaleko na biegun polnocny do mikolaja :decayed:

Niestety też musze wymienić wahacze jedziłem po paru sklepach i hurtowniach w 60 % proponowano mi wahacze firmy "fortuna line" produkcji Japońskiej cena ok.700 zł za komplet . Może ktoś wie coś o tej firmie żebym nie utopił kasy.

Link do strony http://www.fortunaline.com.pl/

nie lepiej jak juz to w tej cenie master sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie master sport

Dokładnie, ja na razie mam 20tkm na 17'' i bez oszczędania po dziurach i cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortuna Line to dziadostwo i tandeta, nie warto kupować, bo to kasa wyrzucona w błoto :gwizdanie:

pare elementów tej firmy sprzedałem swego czasu i wszystkie do mnie powróciły z reklamacją, więc odpuściłem produkty tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa przednie górne z lewej i prawej strony do wymiany. Mechanik polecił aby wymienić po dwa z prawej i lewej strony bo inaczej to nie ma sensu ale delikatnie dal do zrozumienia ze najlepiej wszystkie. Najpierw myślałem nad master sport dużo pozytywnych opinii, później febi bo niby lepsze, tylko ze trochę o nich poczytałem i okazalo sie ze najlepiej to LEMFORDERA.

Co myślicie o wymianie tylko samych górnych wahaczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...