Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?


vronka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poki co nie dam rady, napewno bede robil chipa ale nie w tym momencie, moze lato-jesien ..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 10:02_________________________________________________Panowie - czy ja mam omamy, czy kilka osób rzekomo "chętnych" pokasowało swoje posty z deklaracją :mysli: Bo coś mi się lista nie zgadza za bardzo...

Reszta niezdecydowanych nadal chętna, czy dali sobie spokój :gwizdanie:??? Bo jak na chwilę obecna, to na 35 zadeklarowanych załatwionych lub umówionych jest zaledwie 11 autek.

Tak to zawsze jest. Owczym pędem wszyscy się deklarują, bo za słowa nic się nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co nie dam rady, napewno bede robil chipa ale nie w tym momencie, moze lato-jesien ..... :gwizdanie:

wojtas-audi - w takim razie wykreślam Cię z listy, żeby później nie było niedomówień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak pisałem wcześniej jestem zdecydowany i umówiony na 2.04 16:30,także kategorycznie odmawiam usunięcia mnie z listy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak pisałem wcześniej jestem zdecydowany i umówiony na 2.04 16:30,także kategorycznie odmawiam usunięcia mnie z listy :decayed:

Ja nie mam takich kompetencji, żeby wywalać z listy, chyba, że ktoś się deklaruje, że nie da rady :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Więc ja już po :) Po pierwsze chciałem podziękować za szybkie i rzeczowe załatwienie przez chłopaków z Dynosoftu mojego auta!

Nie będę pisał, że chłopaki się znają na rzeczy i że konkretne, bo wiadomo :)

z mojego auta wyciągnęli 30 KM więcej czyli teraz ich jest 140!moment około 300Nm.

Że moje A4 do najmłodszych nie należy to uważam to za wystarczające i w pełni satysfakcjonujące;)

podziękował serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam liste, prosze o kontakt telefoniczny do mnie lub mirka w celu ustalania terminów. Patryk 509 696 100 lub mirek 502 730 289.

Dalsze grupowe chipowanie może się odbyć w przypadku zebrania min. 10 kolejnych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przede wszystkim chcialem przeprosic ze milczalem tak dlugo.

Z powodow zawodowych musialem wyjechac za granice na 3 tygodnie i odpuscilem temat.

Bardzo sei ciesze, ze koledzy z forum przejeli paleczke (Koval - dzieki) i ze temat nabral rozpedu.

Ja za pol godzinki umawiam juz konretny termin z patrox'em i w drugiej polowie kwietnia wirusuje swoja niunie.

Mam nadzieje, ze moje milczenie i porzucenie sprawy, ktora sam zapoczatkowalem nie wplynelo negatywnie na cala akcje.

Odezwe sie pozniej jak juz bede znal konkretna date no i oczywiscie po zabiegu zeby podzielic sie wrazeniami.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

No i juz wiem:)

22.04.2010 godz 16:30

Już sie nie moge doczekac.

Jeszcze raz dzieki za organizacje Koval i cala reszta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciagu czekam na "zaległą kase" :/

Jesli tylko sie pojawi to odrazu frune do wrocka :) mam nadzieje ze przeciągnie sie to do poczatku maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kicha

Przepływka do wymiany - wirusa brak, aby do maja :evil:

Chłopaki profesjonalnie podchodzą do rzeczy, wielki szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie trzasło prawie tysiąc km po wirusie,fajnie się jeździ :decayed: inaczej niż w serii,wcześniej podczas wyprzedzania zdarzało mi się zmieniać bieg,teraz cisnę do końca... i idziee :shocked:

Pozdrawiam i dzięki serdeczne ekipie z Wrocka za fajny programik, i Forum Audi A4 Klub za to że jest :good:

Edit:bym zapomniał,lajtowo 165ps i 360 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wczorajszym zabiegu u mirrasa, super sprawa. pozdrawiam

eb99453e5168f52cmed.jpg

autko okazalo sie w miare zdrowe z realnym przebiegiem. tylko popmki troche kuleja ale to juz wiedzialem wczesciej , kreta trzeba zapodac niech sie czyszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie:)

Nie wiem jak to sie ma do średniej w tych silnikach ale wynik bardzo ładny. No i seria widzę dobra była, 10 kucyków w gratisie - coś robiłeś wcześniej?

Gęba się pewnie sama cieszy jak tak sobie porządnie przyciśniesz teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie:)

Nie wiem jak to sie ma do średniej w tych silnikach ale wynik bardzo ładny. No i seria widzę dobra była, 10 kucyków w gratisie - coś robiłeś wcześniej?

Gęba się pewnie sama cieszy jak tak sobie porządnie przyciśniesz teraz:)

ori turbo podmienione na BV43a, wtryski kuleja i ciekawe co bedzie z chlodzeniem jak sie cieplo zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...