Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uzywasz tez tego to plastikow w srodku do progow np?

głównie zew. progi i dokładki po kilku myciach dalej są ładne czarne :naughty:

Opublikowano

A w środku co najlepiej jak sa podrapane?

Opublikowano
  • Autor

A w środku co najlepiej jak sa podrapane?

wymienić element :tongue4:

wątpię że jakiś środek Tobie usunie zadrapania, jedynie je może coś zamaskować

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Takie pytanko mam :) Dużo było roboty żeby tą soczewkę z A6 C6 władować w ori lampę? Czy bixy od Gwertego brałeś?

Opublikowano

Tomasz, często bywam w Lublińcu, wpadnę na takie pranie środka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Takie pytanko mam :) Dużo było roboty żeby tą soczewkę z A6 C6 władować w ori lampę? Czy bixy od Gwertego brałeś?

od Gwertego [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 09:11_________________________________________________

Tomasz, często bywam w Lublińcu, wpadnę na takie pranie środka :naughty:

zapraszam

Opublikowano

Gratulacje :D Audi de best :>

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ale tu jest cisza, a w samochodzie ciągle przybywaja nowe mody :)

Opublikowano
  • Autor

Ale tu jest cisza, a w samochodzie ciągle przybywaja nowe mody :)

:wstydliwy:

Opublikowano

bo tomasz siedzi w domu i :jerk: i na forum czasu nie ma

Opublikowano

Tomasz reza jak sie parzy tylko sie coś nie chce pochwalić.

Opublikowano
  • Autor

Tomasz reza jak sie parzy tylko sie coś nie chce pochwalić.

a w zęby chcesz za długi język :bicz3: :polew:

Opublikowano

Rozumiem że to co miało być założone jest i działa elegancko ;)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem że to co miało być założone jest i działa elegancko ;)

jeszcze nie, a z ostatnich modów to wpadła nowa plecionka bo starą uj...ebałem wjeżdżając do garażu :kox:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 13:00_________________________________________________foto kalkulatorem, ale Webasto on board :kox: teraz zima może przyjść :beach:

20111005231.jpg

Opublikowano

Nie kuś bo zaraz przyjdzie :confused4:

zazdroszczę webasto, nawet brałem pod uwagę instalację ale mnie nastraszyli, że od webasto dużo samochodów poszło z dymem ;( ale nie wiem czy to prawda :tongue4:

Opublikowano

Przydała by ci sie jakaś dobra sesja z jakąś b6 ;)

Opublikowano
  • Autor

pewnie z złego doprowadzenia przewodu paliwa, u mnie leci z samego baku, innej możliwości nie widzę by się coś zapaliło :gwizdanie:

dziś był pierwszy test, 8 minut rano i dmuchało ciepłe powietrze, a silnik już był ciepły bo się od razu na lpg przełączył :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:54_________________________________________________

Przydała by ci sie jakaś dobra sesja z jakąś b6 ;)

ja tam zawsze chętny :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:19_________________________________________________idzie wiosna :decayed::

20111117081153.jpg

20111117080315.jpg

20111117074059.jpg

Opublikowano

Będziemy w kontakcie szefie;)[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 09:00_________________________________________________Power is Back :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:19_________________________________________________idzie wiosna :decayed::

20111117081153.jpg

20111117080315.jpg

20111117074059.jpg

fak men :facepalm:

nieszczymal :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.