Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomasz pokaż mi jakieś zdjęcia jak ta twoja navi wygląda bo nie mogę się odszukać w temacie :facepalm::decayed:

stare foto co dekory jeszcze były w folii :

http://imageshack.us/a/img220/4692/45144661.jpg

nie widze ASR nie widze grzanych d*p :wink:

Opublikowano
Tomasz pokaż mi jakieś zdjęcia jak ta twoja navi wygląda bo nie mogę się odszukać w temacie :facepalm::decayed:

stare foto co dekory jeszcze były w folii :

http://imageshack.us/a/img220/4692/45144661.jpg

Sprawdza się? Bo przez zimę bym powalczył z środkiem auta i wtedy by 2din wpadł najlepiej z navi. A jak z mapami?

Lepiej bedzie jak zainwestujesz w telefon na poziomie niz w to navi:banan: napewno lepiej sie sprawdzi:decayed:

Opublikowano

Kowi, myślałem, że dopiszesz się do wypowiedzi mrogala: "nie widzę haka" :polew:

Opublikowano
Kowi, myślałem, że dopiszesz się do wypowiedzi mrogala: "nie widzę haka" :polew:

:polew::polew::polew::polew:

W sumie nie ma haka:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Kowi, myślałem, że dopiszesz się do wypowiedzi mrogala: "nie widzę haka" :polew:

:polew::polew::polew::polew:

W sumie nie ma haka:jerk:

hak jest:whistling:

asr i grzanych d*p niema, nie widzę większego sensu pakowania grzania pod materiał, po to mam webasto:naughty:

nie używam tej navi, tym bardziej że to wersja bez DX:wink:

Opublikowano

Co Ty pieprzysz... Grzanie d*p wpływa na jajca, ja teraz jak już dwójke mam strzeloną, to planuje używać nawet latem :polew:

Opublikowano
Co Ty pieprzysz... Grzanie d*p wpływa na jajca, ja teraz jak już dwójke mam strzeloną, to planuje używać nawet latem :polew:

jajebie

LUBIĘ to!:grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor
Co Ty pieprzysz... Grzanie d*p wpływa na jajca, ja teraz jak już dwójke mam strzeloną, to planuje używać nawet latem :polew:

jajebie

LUBIĘ to!:grin:

no to jeszcze jedne i zakładam grzanie:decayed:

Opublikowano

Hehe :decayed:

W jakiej cenie dorwę taką navi? Bo tak po allegro szukałem to nie bardzo widzę.

Opublikowano
  • Autor
Hehe :decayed:

W jakiej cenie dorwę taką navi? Bo tak po allegro szukałem to nie bardzo widzę.

500-1000, mało jest dedykowanych do b5

Opublikowano
Hehe :decayed:

W jakiej cenie dorwę taką navi? Bo tak po allegro szukałem to nie bardzo widzę.

500-1000, mało jest dedykowanych do b5

Dziękować :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

LPG :przebiegly:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Tomku

czujniki doszly wielkie dzieki

w poniedzialek dam Ci znac ale mysle ze beda pasowac kolorystycznie bez problemu doslij mi prosze jeszcze numer konta zeby mial komplet do przelewu

chcialem wyslac Ci priva ale nie szlo wiec pisze tutaj

pozdrawiam

masz paypal? ja place z De wiec mnie obojetne jakie konto podasz na takie przeleje paypalem najszybciej

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

:dziura:

żeby nie było że się nic nie dzieje wpadł pełny FIS:whistling:

Opublikowano
:dziura:

żeby nie było że się nic nie dzieje wpadł pełny FIS:whistling:

phi... dawno i nieprawda :decayed:

Opublikowano

Jak szukałem auta to unikałem srebrnego jak ognia, ale patrząc na Twoje auto zaczynam żałować:wallbash: Dokładki robią robote:thumbup1:

Opublikowano

Tomasz ładne auto :thumbup1:

daje czad na żywo:naughty:

Opublikowano

Jak masz takie duże koła to pakuj hamulce 345mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak masz takie duże koła to pakuj hamulce 345mm :decayed:

jakby tył szło zmienić to bym i przód zwiększył:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.