Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok :banan::banan::banan::banan:, śmiga :kox:

grzebałem w portach i musiałem coś przestawić :doh:

Dzięki Domin jesteś moim guru :good: , jestem kolejny raz twoim dłużnikiem

wladi :wink:

Postawisz nam z Dominem 5L bimberku i będzie git:polew:

powiem ci że jak by to było tak blisko jak z sąsiadem przez płot to nawet 10L :wink: i tydzień wycięty z życia :decayed:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mowilem ze zadna filozofia zapomnialem tylko zeby podpiac prad kabelkowi :)

Opublikowano
mowilem ze zadna filozofia zapomnialem tylko zeby podpiac prad kabelkowi :)

no i właśnie tyle zamieszania przez to jedno zapomniałem :kox:

dla ciebie też dzięki :wink:

Opublikowano

Czy antena GPS z RNS-D Avant podejdzie pod RNS-E ? Czy trzeba wymieniać ?

Opublikowano
Czy antena GPS z RNS-D Avant podejdzie pod RNS-E ? Czy trzeba wymieniać ?

Podejdzie

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

oooo ulżyło mi:D A trzeba coś przerabiać czy końcówki się zgadzają?

Opublikowano

Cześć wiecie może jak ustawić w RNS-E zeby przy włączeniu było logo RS4 lub jakie kodowanie trzeba zmienić. Z góry dzięki za odp.

Opublikowano
Cześć wiecie może jak ustawić w RNS-E zeby przy włączeniu było logo RS4 lub jakie kodowanie trzeba zmienić. Z góry dzięki za odp.

adaptacje , kanał 18 i wstawiasz 3:wink:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Mam Concert II i bede montowal RNS-a. Mam radio, kosz 2 din i klimatronik 2 din. Tunel zostaje stary, jak go przyciac bo link z pierwszego postu niedziala. Popiółka moze zostac 1 din bo i tak jej nie uzywam? Teraz mam concert II 1 din i wyswietla mi na fisie info z radia. Czy mysze ciagnac CAN do zegarów? Jest jakis adapter do tych wtyczek co mam teraz. Dodam ze mam sub ze wzmakiem w bagaju i 8 glosnikow w drzwiach..

Opublikowano
Mam Concert II i bede montowal RNS-a. Mam radio, kosz 2 din i klimatronik 2 din. Tunel zostaje stary, jak go przyciac bo link z pierwszego postu niedziala. Popiółka moze zostac 1 din bo i tak jej nie uzywam? Teraz mam concert II 1 din i wyswietla mi na fisie info z radia. Czy mysze ciagnac CAN do zegarów? Jest jakis adapter do tych wtyczek co mam teraz. Dodam ze mam sub ze wzmakiem w bagaju i 8 glosnikow w drzwiach..

Głośników masz 10 (wliczając sub-a i central na środku deski rozdzielczej). Po podłaczeniu navi w adaptacjach zegarów na kanale 62 dodaj do obecnej wartości 4 i zakoduj sumę jako nową wartość. Dzięki temu RNS-E będzie widoczne w swojej magistrali danych a na DIS będziesz miał obsługę navi i radia.

CAN nie musisz podłaczać bo Concert już wymagane kabelki ma. Popielniczka może zostać (będzie szparka i problem jak coś tam wpadnie ale nie jest wcale tak źle).

Z brakujących części:

- adapter radia

- adapter anteny

- antena GPS

...w sprawie brakujących elementów skontaktuj się z użytkownikiem Siemian.

Opublikowano

Ale ja nie mam bose wiec chyba centralnego glosnika nie mam? I tylko musze zrobic to jedno kodowanie i nic wiecej?

Opublikowano
Ale ja nie mam bose wiec chyba centralnego glosnika nie mam? I tylko musze zrobic to jedno kodowanie i nic wiecej?

centralny głośnik masz:wink: co do kodowania to poczytaj jeszcze raz na spokojnie zwijak tego wątku , jest tam wszystko:wink:

masz tu jeszcze materiał pomocniczy do cięcia tunelu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

Opublikowano

Jak nie masz BOSE, to masz system audio z głośnikami aktywnymi. 8 głośników w drzwiach, sub przy wzmacniaczu i centralny pod kratką na środku deski rozdzielczej.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

centralny głośnik masz:wink: co do kodowania to poczytaj jeszcze raz na spokojnie zwijak tego wątku , jest tam wszystko:wink:

masz tu jeszcze materiał pomocniczy do cięcia tunelu http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-docinanie-climatronica-tunelu-kosz-2-din-127043/

To nawet nie wiem ze ten glosnik tam jest:P Dzieki za linka napewno poczytam. Chyba ze dorwe konsole 2 din bez uchwytu na telefon w kolorze swing:P

Opublikowano

Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

Opublikowano
Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Opublikowano
Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Oj nie wiem u mnie to nie zadziałało pamiętasz:naughty:
Opublikowano
Kojarzy ktoś jak w RNS-E ustawić głośność z jaką się włącza? Mam niestety trochę za głośno, próbowałem coś wyszukać na forum i w googlach ale z kiepskim skutkiem :kwasny:

jest to w którymś kanale adaptacji ale ni pamiętam teraz:doh:

Oj nie wiem u mnie to nie zadziałało pamiętasz:naughty:

potem coś u siebie grzebałem i banglało , można jeszcze przyciszyć na głośność pasującą i restarta zrobić:wink:

Opublikowano

A widzisz tego nie próbowałem oblukam potem i dam znaka:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.