Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
..pewnie napęd yebnięt..., ewentualnie siedzi płytka i niechce wyleżć , weż vaga i poszukaj w adaptacjach wyjmowania płyty(teraz niepamiętam który to kanał):facepalm:

Jakbyś przypomniał sobie to podpowiedz :wink:. Szukam tego w google i na razie marny sukces.

Zaciętą płytkę biorę jako ostatni problem, nie chciałbym rozkręcać rns-e i siłą jej wyciągać.

Mam to od początku jak kupiłem auto i nie wiem czy czegoś nie wcisnął poprzedni właściciel :kwasny:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
..pewnie napęd yebnięt..., ewentualnie siedzi płytka i niechce wyleżć , weż vaga i poszukaj w adaptacjach wyjmowania płyty(teraz niepamiętam który to kanał):facepalm:

Jakbyś przypomniał sobie to podpowiedz :wink:. Szukam tego w google i na razie marny sukces.

Zaciętą płytkę biorę jako ostatni problem, nie chciałbym rozkręcać rns-e i siłą jej wyciągać.

Tak jak Domin Ci pisał spróbuj najpierw wyciągnąć płytę vcds-em w adaptacjach jest opcja jej wyciągnięcia:wink:
Opublikowano

Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:

Opublikowano
Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:
Znając Domina to nie da mu spokoju i Ci to sprawdzi:grin::wink:
Opublikowano

Co to znaczy am RNS high??

Opublikowano
Co to znaczy am RNS high??

rns high to rns-e

rns low to bns lub rns-d

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:

wyciąganie płytąga to kanał 67 dajesz 1 i powinna wyleżć jeśli siedzi:wink:

Opublikowano
Co to znaczy am RNS high??

rns high to rns-e

rns low to bns lub rns-d

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:

wyciąganie płytąga to kanał 67 dajesz 1 i powinna wyleżć jeśli siedzi:wink:

Hehe a nie mówiłem:naughty::decayed:
Opublikowano

Aha kolego dysponujesz jakos fotka zeby mi pokazac ktore to sa kabelki i w ktore miejsce je przelozyc.

Opublikowano
Aha kolego dysponujesz jakos fotka zeby mi pokazac ktore to sa kabelki i w ktore miejsce je przelozyc.

zrób fote kostek od navi to powiem co i jak:naughty:

Opublikowano

ok to jutro zrobie i to ogarniemy.

Opublikowano
Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:

Wszystkie nośniki, które testowałeś były nagrywane? Jeśli tak to zrób jeszcze test z ori płytką - IMO zadziała a więc problem dotyczy lasera...

Opublikowano

Mam to od samego początku jak kupiłem auto, sprzedający się nie pochwalił tym, a ja bardziej oglądałem auto niż radio.

Patrzyłem czy zaciągnie jakąkolwiek płyte, zachowuje się tak jakby już była jakaś w środku, chyba że ma to być tylko i wyłącznie płyta navi.

Jutro się za to zabiorę, oczywiście jak znajdę tę opcję wyciągnięcia :decayed:

wyciąganie płytąga to kanał 67 dajesz 1 i powinna wyleżć jeśli siedzi:wink:

Dzięki, jeszcze nie byłem w garażu :facepalm: (jakiś rozleniwiający dzień)

Opublikowano
Mam to od samego początku jak kupiłem auto, sprzedający się nie pochwalił tym, a ja bardziej oglądałem auto niż radio.

Patrzyłem czy zaciągnie jakąkolwiek płyte, zachowuje się tak jakby już była jakaś w środku, chyba że ma to być tylko i wyłącznie płyta navi.

Tak - chodziło mi o ori płytkę navi.

Opublikowano

W takim razie poproszę na spocie kogoś o ori.

Opublikowano
W takim razie poproszę na spocie kogoś o ori.

Są tacy?:shock3:

:naughty:

Opublikowano

Panowie, a czy ja potrzebuje do siebie ramke 2din + nowy klimatronik? Bo ten moj wyglada tak jak na zdjeciach pod 2din, no ale radio mam 1din (chorus) wiec jak to jest? Ponizej zdjecia jak to u mnie aktualnie wyglada.

20130106_183948.jpg

20130106_183953.jpg

20130106_184002.jpg

Opublikowano

Nie wygląda jak 2din bo to 1din - masz listwę srebrną na jego spodzie.

Opublikowano

Aha, czyli jednak musze komplet - ramke + klime, ajt ?

Opublikowano
Aha, czyli jednak musze komplet - ramke + klime, ajt ?

Tak............ i nie zapomnij jeszcze o tunelu pod 2 DIN oraz popiołce 2 DIN , wszystko masz opisane na FORUM :wink:

Opublikowano

Tunelu nie musi jak ma w dobrym stanie można go podciąć i jest git

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.