Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz wytłumaczcie mi jak tego restarta zrobić :naughty:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To teraz wytłumaczcie mi jak tego restarta zrobić :naughty:
Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink:
Opublikowano

A jak jest ze zmieniarką z rns-d ? Pod rns-e nie spasuje co nie?

Opublikowano
A jak jest ze zmieniarką z rns-d ? Pod rns-e nie spasuje co nie?

nie pasuje:wink:

Opublikowano
To teraz wytłumaczcie mi jak tego restarta zrobić :naughty:
Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink:

Nie działa :kwasny:

Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz :eusathink:

Opublikowano

Musi działać:whistling:

Opublikowano
To teraz wytłumaczcie mi jak tego restarta zrobić :naughty:
Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink:

Nie działa :kwasny:

Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz :eusathink:

Przytrzymaj dłużej równocześnie przycisk RADIO i SETUP

Opublikowano

Witam

Wszystko podłączone, działa tel. kiera, fis, ale z jedna sprawą mam problem bo po włączeniu kluczyka na fis pojawia mi się tam gdzie jest temperatura spalanie napis >SW> i dopiero po wyłączeniu i włączeniu reset w manetce wraca temperatura spalanie(kolorowy fis), jak włączę nawigacje to oczywiście włącza się prowadzenie tez na fis a jak zatrzymam znowu pojawia się napis >SW>.O co z tym chodzi?

Opublikowano

Musisz w navi wyłączyć funkcję pokazywania kierunku coś ala kompasu:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

w ustawieniach nawi? Mam polskie menu

Opublikowano

Kurcze teraz nie pamiętam a nie chcę mi się iść do auta:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Ok dziś jeszcze się pobawię. Dzięki

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Dzięki Wladi, w ustawieniach wyłączyłem kompas i jest OK

Opublikowano
Ok dziś jeszcze się pobawię. Dzięki

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

Dzięki Wladi, w ustawieniach wyłączyłem kompas i jest OK

No i gites cieszę się że jakoś mogłem pomóc:wink:
Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące telefonu. Mam w samochodzie telefon Nokia ori Audi i jak ktoś dzwoni lub ja do kogoś to RNS-e wycisza się i w głośnikach słychać rozmówce, na fis pojawia mi się kto dzwoni, moje pytanie czy radiem RNS-E też można sterować telefonem czy tylko słychać rozmowy bo po wciśnięciu przycisku telefon pisze mi że telefon jest nie dostępny.

Opublikowano
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące telefonu. Mam w samochodzie telefon Nokia ori Audi i jak ktoś dzwoni lub ja do kogoś to RNS-e wycisza się i w głośnikach słychać rozmówce, na fis pojawia mi się kto dzwoni, moje pytanie czy radiem RNS-E też można sterować telefonem czy tylko słychać rozmowy bo po wciśnięciu przycisku telefon pisze mi że telefon jest nie dostępny.

wejdz vagiem w sterownik tel. 77 i spisz nr. zapewne masz moduł blutka tyle że nie współpracujący z rns-e:wink:

Opublikowano
Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące telefonu. Mam w samochodzie telefon Nokia ori Audi i jak ktoś dzwoni lub ja do kogoś to RNS-e wycisza się i w głośnikach słychać rozmówce, na fis pojawia mi się kto dzwoni, moje pytanie czy radiem RNS-E też można sterować telefonem czy tylko słychać rozmowy bo po wciśnięciu przycisku telefon pisze mi że telefon jest nie dostępny.

wejdz vagiem w sterownik tel. 77 i spisz nr. zapewne masz moduł blutka tyle że nie współpracujący z rns-e:wink:

"moduł blutka"? jest telefon który był w tym Audi (słuchawka zboku tunelu).Może w RNS jest jakieś dodatkowe kodowanie właśnie pod telefon?

Opublikowano

Przyznam, ze nie przeczytałem wszystkich 73 stron :o ale interesuje mnie jak pod rnse podpiąć całkiem "obcy" mocniejszy system. Podpowie ktoś choć "z grubsza"

Opublikowano

Panowie czy w złączu ISO 2 pod RNS-E trzeba coś modzić z przepinaniem i łączeniem pinów w kostkach??

Opublikowano
To teraz wytłumaczcie mi jak tego restarta zrobić :naughty:
Tak jak byś chciał wyłączyć rns-a małą gałką tylko przytrzymujesz tak długo aż pyknie w głośnikach:wink:

Nie działa :kwasny:

Domin, nadzieja w Tobie że sobie przypomnisz :eusathink:

Przytrzymaj dłużej równocześnie przycisk RADIO i SETUP

Niestety nadal nic z tego :kwasny:

Czy któryś z poniższych błędów może mieć z tym coś wspólnego?

01300 - Control Module for Navigation with CD-Rom (J401)

49-10 - No Communications - Intermittent

01311 - Information Data Bus

37-10 - Faulty - Intermittent

01311 - Information Data Bus

80-00 - Single-Wire Operation

Opublikowano

Czy ktoś podpowie mi co zrobić gdy wgrałem spolszczenie Polskie z SW 750 i teraz mam problem z mapa 2013 bo tam jest SW650 i nawi pisze że cd/DVD aktualizacja 650 i nic nie można zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.