Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bartek czy Ty ogarniasz temat przyuczenia kluczyka do licznika chodzi o imo:whistling:

a masz swój pin da sie vcds zrobić :wink:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcisz12, a jaka plytka chcesz upgradowac soft? Moze sprobuj tak jak pisal Tom A4 uzyj ori plytki z zakresu 2006-2009 ? albo vim hack?

Opublikowano
Bartek czy Ty ogarniasz temat przyuczenia kluczyka do licznika chodzi o imo:whistling:

a masz swój pin da sie vcds zrobić :wink:

Marcin już ogarnąłem temat ale dzięki było 30 sek roboty:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

co tak długo :decayed:

Opublikowano
co tak długo :decayed:
Ja nie jestem takim miszczem jak Ty i się uczę więc trochę zamuliłem:decayed:
Opublikowano
Marcisz12, a jaka plytka chcesz upgradowac soft? Moze sprobuj tak jak pisal Tom A4 uzyj ori plytki z zakresu 2006-2009 ? albo vim hack?

Upgrade probowalem robić mapa 2013, samym softem w wersji 0660, 0650, 0080 i za każdym razem tylko software update i zero reakcji. Na chwile obecna nie mam ori płyty z zakresu 2006-2009.

Opublikowano

a tutorial do montażu anteny dachowej vel rekin gdzie jest??

Opublikowano

chyba pod podsufitką jest miejsce oznaczone gdzie wiercić dziurę :wink:

Opublikowano

gdzieś to widziałem kiedyś tutaj i nawet czytałem... coś koło 10cm od klapy bagażnika ma być brzeg anteny...

Opublikowano
gdzieś to widziałem kiedyś tutaj i nawet czytałem... coś koło 10cm od klapy bagażnika ma być brzeg anteny...

Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ?

Opublikowano
gdzieś to widziałem kiedyś tutaj i nawet czytałem... coś koło 10cm od klapy bagażnika ma być brzeg anteny...

Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ?

bracie, ja czyszcze takim czyms jak isopropyl alcohol czyly izopropanol i daje rade.

Opublikowano
gdzieś to widziałem kiedyś tutaj i nawet czytałem... coś koło 10cm od klapy bagażnika ma być brzeg anteny...

Bracia - musze przeczyścić laser bo nie czyta w ogóle mapy , pytanie czym i jak to najlepiej zrobić żeby czegoś nie uszkodzić ?

bracie, ja czyszcze takim czyms jak isopropyl alcohol czyly izopropanol i daje rade.

gdzie moge to kupić ? i wystarczy na wykałaczke do uszu ?

Opublikowano

taa, wystarczy, a gdzie możesz kupić to pojęcia nie mam, mi zona z pracy przyniosła wiec nie kupowałem

Opublikowano
taa, wystarczy, a gdzie możesz kupić to pojęcia nie mam, mi zona z pracy przyniosła wiec nie kupowałem

Alkoholiczka :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

spirytus salicylowy 2% + wykałaczka do uszu i jedziesz , ja już tak nie raz robiłem na różnych rns-e i zawsze pomaga :wink:

Opublikowano
spirytus salicylowy 2% + wykałaczka do uszu i jedziesz , ja już tak nie raz robiłem na różnych rns-e i zawsze pomaga :wink:

Salicylowy zostawia osad.

Izopropanol można kupić na Allegro: Izopropanol - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
spirytus salicylowy 2% + wykałaczka do uszu i jedziesz , ja już tak nie raz robiłem na różnych rns-e i zawsze pomaga :wink:

Salicylowy zostawia osad.

Izopropanol można kupić na Allegro: Izopropanol - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja nigdy nie miałem z tym problemów :wink:

Opublikowano

Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi . Może ktoś wie czy jest taka opcja żeby radio ściszało się kiedy wrzucam wsteczny ???

radio mam RNS-E HIGH EU (w każdym razie tak go VCDS określił :grin:) a sterownik parktronika 8E0 919 283 D

Opublikowano
Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi . Może ktoś wie czy jest taka opcja żeby radio ściszało się kiedy wrzucam wsteczny ???

radio mam RNS-E HIGH EU (w każdym razie tak go VCDS określił :grin:) a sterownik parktronika 8E0 919 283 D

raczej o takiej opcji to nie słyszałem, ja mam do cofania automatycznie opuszczające sie lustra ale żeby radio ciszało to pierwsze słysze bo na nierównościach to bardziej się zgłaśnia

Opublikowano
Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi . Może ktoś wie czy jest taka opcja żeby radio ściszało się kiedy wrzucam wsteczny ???

radio mam RNS-E HIGH EU (w każdym razie tak go VCDS określił :grin:) a sterownik parktronika 8E0 919 283 D

Raczej PDC daj głośniej - też nie słyszałem o wyciszaniu RNS-E/radia na wstecznym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.