Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i zamontowalem leda

dzis podmienilem zwyklego na leda

I co sie stalo

-po wlozeniu orginalnej plytki 2014 upgrade systemu do 220

-brak wzkazan na fisie

-strzalka mapy aktualzuje sie podczas jazdy co okolo 10sek-nic plynnie

-nie zlacza i wylacza sie po kluczyku tylko galka mozna uruchomic

Na zwyklym bylo cacy

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prosze jasniej bo ciagle sie ucze

Bart-S mi kiedys montowal i smigalo super do dzis ale to navi ma cos nie tak

Opublikowano

Na poczatku tego watku masz objasnione kodowanie navi.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

koledzy skąd najlepiej kupić kluczyki do wyciągnięcia navi? zakupiłem sobie zestaw od wosz'a do rozbudowy o tuner i czeka na montaż :naughty:

Opublikowano

Najlepiej w ASO

Opublikowano

Aso, tych z ebaya nie kupuj bo sa na nic

Opublikowano

Bartek, orientujesz się jak cenowo wygląda to w aso?

Opublikowano

a to z 5-8 funa kosztuje

Opublikowano

chlopaki czy przy przejsciu z symphony 2 na rnse trzeba uziemiac jakis pin od bose zeby wylaczyc jakis wewnetrzny wzmacniacz ktory przez to chodzi caly czas grzejac rnsa?

Opublikowano
Najlepiej w ASO

dokładnie, najlepsze są w ASO inne gówno warte, tylko palce sobie można pokaleczyć :whistling:

Opublikowano

Tak tylko ze to przejscie z Symphony II+ z quadlockiem ja mialem bez + i quadlocka wiec musialem dokupic adaper bo byly tam tylko dwie wtyczki z tylu starego radia

Opublikowano

Witam. Jakiś czas temu kupiłem Rns-e na ebayu niestety sprzedający

nie załączył do niej pinu. Sprzedający nie dopisywał na emaile wiec

użyłem programu do odczytu pinu. Zamontowalem w aucie i wszystko ładnie

smiga. Ostatnio wypaliłem płytę z mapami 2014 i w momencie kiedy ja wrzucam

nic się nie dzieje jedynie wyświetla się software update 650. Dodam, ze opcjach widnieje SW-X

Moje pytanie czy muszę wgrać vim hack a pózniej soft sw650

jak kolega w poprzednim poście?

Jeśli tak, to ma ktoś moze sprawdzony soft i się podzieli?

Pozdrawiam..

Opublikowano

Po co vim hack? Widocznie zle wypaliles plyte, te navki bywaja wybredne co do kopii.

Opublikowano

Mam pytanko

Mam kartę 2GB z muzyką wsadzoną do RNS-e (nie led)

Wyobraźmy sobię że na karcie mam 2 foldery

1 > normalna muzyka, pliki po 5-10MB, mp3

2 > muzyka nagrana z radia , pliki 200 - 300MB, mp3

pytanie

dlaczego nie chce czytać 2 katalogu ?

jest gdzieś jakaś rozpiska jakie pliki powinny być ?

Opublikowano
Witam. Jakiś czas temu kupiłem Rns-e na ebayu niestety sprzedający

nie załączył do niej pinu. Sprzedający nie dopisywał na emaile wiec

użyłem programu do odczytu pinu. Zamontowalem w aucie i wszystko ładnie

smiga. Ostatnio wypaliłem płytę z mapami 2014 i w momencie kiedy ja wrzucam

nic się nie dzieje jedynie wyświetla się software update 650. Dodam, ze opcjach widnieje SW-X

Moje pytanie czy muszę wgrać vim hack a pózniej soft sw650

jak kolega w poprzednim poście?

Jeśli tak, to ma ktoś moze sprawdzony soft i się podzieli?

Pozdrawiam..

Ten program do odblokowania RNS-E uszkadza ori soft, trzeba zrobić downgrade w kanale 97 adaptacji i wgrać softa z mapy (musi być prawidłowo nagrana). I wszystko jest jest ok. :wink:

Mam pytanko

Mam kartę 2GB z muzyką wsadzoną do RNS-e (nie led)

Wyobraźmy sobię że na karcie mam 2 foldery

1 > normalna muzyka, pliki po 5-10MB, mp3

2 > muzyka nagrana z radia , pliki 200 - 300MB, mp3

pytanie

dlaczego nie chce czytać 2 katalogu ?

jest gdzieś jakaś rozpiska jakie pliki powinny być ?

RNS-E ma jakieś ograniczenia w plikach, nie pamiętam dokladnie jakie, ale takich dużych plików nie odczyta.

Opublikowano

Właśnie wiem że ma dlatego chciałem te ograniczenia poznać, jak ktoś coś wie niech napisze .

Opublikowano

Dzięki za szybka odpowiedz. Czy mogę zrobić tego softa z oryginalnej płytki która mam z 2008r?

Opublikowano
Dzięki za szybka odpowiedz. Czy mogę zrobić tego softa z oryginalnej płytki która mam z 2008r?

Może być jak najbardziej, ale tylko z ustawieniem downgrade wgra soft :wink:

Opublikowano

Ok, dziś wieczorem spróbuje.. Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.