Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale lipa :(

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... jeśli zastosuje emulator CAN BUS (nie ciagnac kabelkow CAN z licznika) to bedzie dało sie zrobić komunikacje FISa z RNS-E ? Chce się tylko upewnic ....

Opublikowano

NIE

Opublikowano

Emulator CanBus jest potrzebny w A4 B6? :mysli:

Opublikowano

nie

Opublikowano

Mam radio Audi Concert i nawigacje DX z kolorowym FISem ... przymierzam sie do rns-e ... Dowiedziałem się, że jeśli jest fabrycznie oryginalnie radio Concert to brak CANow w konsoli srodkowej

EDIT: dzieki boberek za informacje.

Opublikowano

są cany wyjmujesz stare wkłądasz RNSa i wszytsko działa pieknie

ze aż miło popatrzec :)

Opublikowano

moze ktos ma jakis pomysł ??

Dziś na spocie podłączymy mój kabel 704.1 z moim softem z pedrive'a? :)

tydzien temu podlaczalismy 704,1 Malika u mnie i tez byla lipa,moze jakies inne pomysly :mysli:

Opublikowano

Może spróbujcie programem: Polski VAG 4.9

Opublikowano

to tym bardziej sie nei połaczy :(

z kokosem przełozylizmy jego navi do mnie i spokojnie sie połączyliśmy :)

z moja navi w kokosa aucie sie nie udało :(

wiec wina lezy po stronie auta :)

mam VAGa 805 wiec juz sie pownien połaczyc ze wszyskim :)

Opublikowano

to tym bardziej sie nei połaczy :(

z kokosem przełozylizmy jego navi do mnie i spokojnie sie połączyliśmy :)

z moja navi w kokosa aucie sie nie udało :(

wiec wina lezy po stronie auta :)

mam VAGa 805 wiec juz sie pownien połaczyc ze wszyskim :)

ja też i nie łączy z RNS

Opublikowano

mam pytanko odnosnie panelu klimatronica ... alvaro napisal, ze wystepuje problem z ogrzewaniem tylnej szyby w panelach z B7 wkladanych do B6 ... mam pytanko czy wszystkie modele paneli z B7 maja problem z ogrzewaniem tej szyby <oczywiscie panele pod RNS-E>? pozdr.

Opublikowano

co do ogrzewania szyby ci nie pomoge ale zawsze mozesz kupic klimatronik 2din jaki kolwiek i przelozyc srodek.roboty na 15 minut

Opublikowano

czyli one roznia sie jedynie panelem przednim <obudowa> ... ?

Opublikowano

tak roznia sie tylko obudowa 1din a 2din audi b6 i b7 tylko ze w klimatroniku z audi b7 po zamontowaniu w b6 jest problem z szyba.

Opublikowano

co do ogrzewania szyby ci nie pomoge ale zawsze mozesz kupic klimatronik 2din jaki kolwiek i przelozyc srodek.roboty na 15 minut

To najlepsze rozwiazanie z mozliwych :good:

Opublikowano

super koledzy, dzięki.

Opublikowano

Mam pytanie co do kosza pod Navi. :hi:

Ostatnio odkryłem ze u mnie jest coś "a'la pan złota rączka" :blink: czyli zrób to sam tak że Nawigacja ledwo się trzyma. (przerobione z kosza 1din :wallbash: ) Chce zmienić, zrobić porządnie i zakupić kosz 2din.

Wiec zapytuję się czy będzie taka cześć o to pasować :mysli:

http://moto.allegro.pl/item539155119_audi_a4_ramka_pod_navi_8e0_858_005c.html

Wiem ze do B6 Numer tej części to 8E0 858 005F a ta ma nr: 8E0 858 005C

Czy to jest jakaś znacząca różnica między tym elementami.

Z tego co wyczytałem ktoś już ma taką ramkę ale dla pewności pytam. :chytry:

Opublikowano
  • Autor

to jest taka sama ramka jak ta z F tyle że aluminiowa :wink4:

Opublikowano

Ja mam taki problem z tym rns-e:

Wyczytałem gdzieś na angielskim forum, że s3 kodować na A6 więc tak zrobiłem i...

Control Module Part Number: 8E0 035 192 D

Component and/or Version: RNS-E HIGH EU H70 0650

Software Coding: 0509111

Work Shop Code: WSC 06325

2 Faults Found:

00625 - Vehicle Speed Signal

004 - No Signal/Communication

16352 - Shareware Version. To Decode all DTCs

014 - Please Register/Activate - Intermittent

Już wiem na bank że w s3 8l trzeba galę podpiąć osobno żeby wszystko grało i nawigowało :naughty: tylko skąd i gdzie? i jeszcze jedno nie mogę wejść w kanał 018 tzn szczytuje wartość, ale przy próbie zmiany wartości wywala no connections. Dodam , że robiłem do Snapon-em za grube siano i dalej lipa :wallbash:

Wszystko to te super adaptery plug&play :polew: że trzeba siedzieć i pinotologię studiować. Prosiłbym o schemat z iso na iso2 dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.