Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miro z A3 clubu to zmieniał u siebie :) napisał cośo tym w swoim wątku u Nas na forum :wink4:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A niby jak to jest możliwe? :) Facet chyba nie wie o czym mówi.

Przecież RNS-E w A3, A4, A6 i Lamborghini różni się tylko ramką.

Bebechy, przyciski, wyświetlacze, itd są te same.

nie wiem

napisał mi tak :)

Opublikowano

nie pasują P&P trza coś tam docinać

Opublikowano

Ja ostatnio czyściłem wacikami z wodą utlenioną,łatwy dostęp po odkręceniu 5 śrubek,navi odrazu szybciej myśli nie wiesza sie itd. A co do mapy 2009, po dłuższej zabawie jest różnica w dokładności , zwłaszcza w małych miejscowościach, więc polecam :)

woda utleniona? fosol tez bylby dobry :cool1::decayed::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 14:15_________________________________________________

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

nie wolno czyscic soczewki lasera spirytusem,

do tego tylko i wylacznie, izopropanol, w handlu dostepny jako IPP cleanser. mozna kupic w sklepach z czesciami elektronicznymi.

To był spirytus taki używany w szpitalach do odkażania a nie do picia :tongue4:

Jak ono napisał znacznie szybciej wczytuje i w ogóle lepiej chodzi a wystarczyło 5 śrubek odkręcić :wink4:

spirytus spozywczy ma stezenie 92%, medyczny 60% a problemem w czyszczeniu sporytusem jest jego higroskopiknosc ktora powoduje ze spirytus odparowuje a zostaje na soczewce woda.

tylko i wylacznie IPA np. http://www.poltronic.com.pl/go/_info/?id=5579

Opublikowano

OK Musashi następnym razem zrobię jak radzisz :decayed: ale liczy się fakt że zmyłem ten brud :wink4:

Opublikowano

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

Opublikowano

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

Spróbuj wcisnąć, bądź pokręcić małym pokrętłem.

Opublikowano

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

Spróbuj wcisnąć, bądź pokręcić małym pokrętłem.

kręcenie małym pokrętłem reguluje chyba tylko głośność z głośników :mysli:

Opublikowano

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

w czasie połączenia tel. naciskasz przycisk opcje i wybierasz wyłącz mikrofon i rozmówca nie słyszy głosu. Jak chcesz kontynuować rozmowę włączasz mikrofon.

Opublikowano

Panowie pomocy!!!

Nie mogę się połączyć z rns-e. Miałem interfejs na usb. Łączył się ze wszystkim oprócz navi więc kupiłem drugi tym razem na com i jest dokłanie to samo. Próbowałem już wszystkich ustawień. Podczas próby łączenia navi za każdyma razem zamilka na chwilę czyli reaguje i po rzech razach wywala komunikat "to many communications" Co robię nie tak? Czy może być coś źle w kostkach podpięte? Dziwne jest to, że wszystko inne w aucie wykrywa poprawnie. :wallbash:

Proszę o szybką pomoc bo mnie szlak trafia z powodu nie potrzebnych kosztów

Opublikowano

u mnie jest to samo , też nie mogę się połączyć z rns-e`m

Opublikowano

Może sie ktoś wypowiedzieć komu to normalnie się łączy? Ja próbuję na vagu 311.2 i na dwóch przezwodach i dalej lipa. Czy istnieje możliwość jakoś to dokodować bo mi navi szaleje. Może w innym aucie dokodować i tylko przełożyć?

Opublikowano

rns-e mozna kodowac tylko zarejestrowana wersja 409.1 i wyzej. demo nie da rady

Opublikowano

Może sie ktoś wypowiedzieć komu to normalnie się łączy?

Normalnie się łączy u mnie. Z VagComem 704.1 Hex

no u mnie sie niestety nie laczy,z versja 805 tez nie,wina musi lezec po stronie auta (ew.podlaczenia),w niedziele przekladalismy z Boberkiem i moja navi u niego sie laczy a jego u mnie nie. poza tym wszystko dziala jak nalezy,polaczenie z fis`em tez jest,tylko kur... z vagiem sie nie laczy i nie wiemy co moze byc przyczyna :thumbdown:

Opublikowano

moze ktos ma jakis pomysł ??

Opublikowano

ale ja ci na swoim kompie nie dam nic zainstalowac sory :)

nie bede ryzykowal straty kabla

Opublikowano

wole nie ryzykować :) Adaho niech weźmie lapka :)

Opublikowano

Dzizas

Nic nie instaluję. Podłączam swój kabel. Uruchamiam soft z pendrive'a klikając na execa. Tam się nic nie instaluje. Nic nie aktualizuje

Dobrze gada, dać mu piwa :good: Tam nie ma instalki tylko wypakowany, cały, działajacy soft

Opublikowano

hmm nie ważne nie zgadzam sie na to :)

Opublikowano

ukradli mi dzisiaj w Luboniu - Poznaniu w nocy t.j z 16.-2 na 17.02 nawigację RNS E .... jeśli ktoś w tym czasei zauważy jakieś aukcje nietypowe bądź coś podejrzanego proszę o kontakt na PW ...z góry dzięki

zjsz8m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.