Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a jak wymontować RNSa? zakupiłem ostatnio takie kluczyki

http://www.allegro.pl/item529863978_4_x_klucze_wyjmaki_do_nawigacji_mfd_rns_e_rns2_itd.html

włożyłem w otworki, ciągnę a navi nawet nie drgnęło :mysli:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie mam maly problemik.Pod rns-e podlaczylem kamere cofania,zakodowalem na pic c2 podlaczylem prad z wstecznego aby kamera sie sama zalanczala i niestety niechce sie sama zalaczyc :wallbash: :wallbash: :wallbash: po wyrzuceniu wstecznego slychac w radiu takie pukniecie co by znaczylo ze jest moze jakies sprzezenie albo cos...pomozcie

Opublikowano

Czy ktoś próbował połączyć się do navi w B7?? Zakupiłem kabel + soft VAG COM PRO firmy obd2.pl i nie mogę się połączyć ani z radiem concert ani z rns-e. Silnik, abs chodzi. Próbowałem tez zwykłym interfejsem bez Can'a i to samo ;/ Do licznika tak samo nie mogę się połączyć. Nie wiem czy to wina softu tej firmy czy czego innego.

Opublikowano

Połącz 7 pin wtyczki z 15 i wtedy spróbuj :)

Opublikowano

małe pytanko czy w moim radyjku w a4 2005 z nawigacja można odpalać płyty dvd :rolleyes:

Opublikowano

małe pytanko czy w moim radyjku w a4 2005 z nawigacja można odpalać płyty dvd :rolleyes:

ale RNSe? czy chcesz filmy ogladac na monochromatycznym wyswietlaczu ?? :):)

jak rnse to musisz i tak miec odtwarzacz DVD osobno bo navi nie czyta filmow.., do tego przystawke do podlaczenia i juz mozesz na ekraniku ogladac... na postoju :D

Opublikowano

nie tylko na postoju jak masz rozkodowane to w czasie jazdy tez:]przynajmniej mam tak w rns d

Opublikowano

nie tylko na postoju jak masz rozkodowane to w czasie jazdy tez:]przynajmniej mam tak w rns d

no to ca napisalem to na postoju :) a VIM to nastepna rzecz;]

Opublikowano

Połącz 7 pin wtyczki z 15 i wtedy spróbuj :)

Dostałem odpowiedź z obd2.pl i nie jest jeszcze w pełni zaimplementowany protokół TP2.0 stąd wszystkie problemy.

Trzeba czekać :kwasny:

Opublikowano

Mam ogromny problem z podłączeniem adaptera multimedialnego do mojej RNS-E. a co za tym idzie DVD

http://www.allegro.pl/item528279957_dvd_slim_z_dvix_adapter_av_do_rns_e_a3_a4_a6_tt.html

Otoż podłaczam wszystko według opisu cztery kabelki dwa do canów i dwa do zasilania wkładam złącze do rnse odpalam navi i w menu CD/TV powinno pojawic się TV - ale niestety d*pa - nic nie ma.

Zauważyłem że adapter ten podczas jazdy na navi wysyła jakies sygnały bo kontroli bardzo leciutko przygasaja srednio co 3-4 sekundy oraz na fisie znika navi pojawia ci temp oraz znowu pojavia sie navi tak jak by ten adapter był jakis lewy. zmienilem cany dalej to samo.

Odłączyłem zadapter od canów wszystko z navi ok zarówno na fisie jak i na rnse.

Adapter z firmy mobilem.

Prosze czy ktos mogłby pomoc. Vagiem mam zakodowane ze mam tylko cd, zmianialem na tv i dalej nic jakies fatum.

Firma Mobilem wyslala mi drugi adapter i na drugim dzieje sie dokladnie to samo - co moze byc powodem??

Please HELP

Opublikowano

witam, mam pytanko, moze ktos cos podpowie, otoz podczas proby zakodowania RNSa w mojej a4 okazalo sie ze jest to niemozliwe, tak przynajmniej stwierdzil gosc ktory mi to robi, poniewaz urządzenie (RNS-E) jest z kwietnia 2008 czyli jest "za nowe" i nie moze sie dostac do kodowania, obiecal ze jeszcze jutro cos bedzie kombinowal, ale moze ktos z Was ma jakies sugestie co z tym fantem zrobic?

Opublikowano
  • Autor

aro123 nie masz zakodowanego w navi tunera TV...

Opublikowano

Ad1. jest OK bo osobiście nim aktualizowałem navi przed włożeniem DVD2 2009

Ad2. czym się różni?! hmm.. bez niego nie chodzą najnowsze mapy a starsze przestają działać ;)

Ad3. skoro Ci działa DVD2 to niema potrzeby zawracania się tym głowy, a jak wsadzisz nowszą mapę to aktualizacja przebiegnie automatycznie.

Pozdro

Opublikowano

jeśli chodzi o Polskie menu w Krk to zadzwoń sobie 501 963 597.

Tylko wiesz ze to nie jest ori...??

Może poczekaj aż Audi wypuści polski język...

Może sie doczekasz.

Jeśli chcesz byc bardziej papieski od papieża...

Pozdrawiam serdecznie :>

Opublikowano
  • Autor

Wejdź w ukryte menu i sprawdź jaki masz soft... Mapy powyżej 2005.2 chodzą nawet po włożeniu płyty z nowszym softem także poprzedni właściciel mógł zrobić upgrade pomimo starszych map i pomimo to one mu chodziły także sprawdź soft i będzie wszystko jasne... :wink4:

Opublikowano

albo wrzuc sobie 660 i bedziesz mial zagadke z głowy ;] tylko to tez nie jest ORI :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Soft nigdy nie ładuje się "bezobjawowo"... Kompas można włączać i wyłączać w ustawieniach navi :wink4:

Opublikowano

alvaro dobrze powiedział, widocznie poprzedni właściciel wgrał nowy soft. A kompas możesz sobie włączyć i wyłączyć w ustawieniach navi.

Opublikowano

Nie mam teraz auta pod reka ale kompas sie właczało w ustawieniach przy właczonej navi (tam gdzie wybierasz co ma być wyświetlane), ale tak jak mówie pewien nie jestem bo nie pamietam dokładnie.

W każdym razie nie jest to jakos "schowane".

Co do głosności właczania to w RNS chyba tego nie ma. W Concercie było... też mnie to dziwi..

Opublikowano

hmmm.. kurcze nie mam teraz auta ale zmienialem to u siebie i wiem ze nie jest to głęboko.

Wejdz w Navi i kliknij na setup może to tam bedzie (będą rózne opcje i będzie się je odhaczało)

Jeśli nie to powinno to byc tam gdzie sie ustawia co mapa ma zawierac.

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.