Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

ale może samego softa na maila wysłać, wypalić i może pójdzie :wink:

Jesli takowy ma, mozna sprobowac, why kurfa not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miszka miałeś racje, trzeba było zaktualizować soft, mapki śmigają elegancko

wielkie dzięki za mapki barrowiec1 turbobastard oraz miszka za info o sofcie :decayed:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

jeszcze jakby ktoś z was użyczył mi VIM hack'a to był bym mega wdzięczny! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gra muzyka :hi:

kurcze całkiem mi wyleciało z głowy że miałem ci ten soft wysłać :doh: ale widzę że chłopaki też coś tam mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby ktoś z was użyczył mi VIM hack'a to był bym mega wdzięczny! :drunk:

sprawdź email w załącznikach masz vim hacka , sw650 i menu pl z opcją sds :naughty:

pierwsze co musisz zrobić to pobrać pliki , rozpakować jakimś winrarem i każdy nagrać na osobną płytkę cd (normalnie windowsem). Nie nagrywaj folderów tylko otwórz i dopiero wtedy przenieś do nagrywania w postaci 4-5 plików . najlepiej nagrywać z jak najmniejszą prędkością x2 lub x4

Potem do ręki bierzesz vaga wchodzisz w nawigacje potem adaptacje , kanał 97 , zmieniasz wartość z 0 na 1 i po kolei jedziesz z softami . Pierwszy vim hack potem sw650 i na końcu pl menu z sds .

po wgraniu vim hacka najlepiej poczekać z parę godzin przed wgraniem następnego softu po to żeby dobrze się wgryzł w płytę główną . Nie którzy czekają z wgraniem następnego softu nawet 24h .

jak by co to pytaj

pozdro

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

jak nie chcesz pl menu no możesz poprzestać na wgraniu tylko sw650 , albo jak chcesz to mam też sds z angielskim menu :wink: sw660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne dzieki !! Mam jeszcze takie glupie pytanie, robie adaptacje vagiem tylko raz i odkladam kompa na bok i dopiero podaje plytki do navi? Czy za kazdym razem i podaje plytki przy odpalonym vagu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97 kanal ma wartosc 1 zmieniasz tylko jak robisz downgrade, upgrade startuje sam, a bynajmniej powinien.

Tak jak napisze Bartek zmieniasz wartośc z 0 na 1 tylko raz , przed włożeniem płytki z vim hackiem , potem już wszystko samo idzie do góry . Najlepiej po wgraniu vim hacka zmienić wartość z 1 na 0 ( nie raz zmieni się sama ) co by przypadkiem nie zrobić znowu downgrade .

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

zmieniasz wartość i wychodzisz z vaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie chcialem sobie wgrac pl wersje. Wypalilem plytke cd verbatima alcoholem 120 z najmniejsza mozliwa predkoscia i navi jej nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozpakowałeś to dobrze i żadnym alkoholem tylko normalnie windowsem jak byś muzyke na płytkę cd nagrywał , płytka może być obojętnie jaka , nawet zwykła z funciaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W takim razie dzięki za ostrzeżenie :) W ostateczności można kupić navi RNS-E i przełożyć? Czy wiele się te navi nie różnią i nie ma sensu wymieniać? W zasadzie na nawigacji mi i tak nie zależy, pozostaje sprawa radia. A i język angielski przeżyję, więc nie wiem czy warto się pchać w RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiem tak:

wrzuciłem płytke cd

wyszkoczyło okienko

klikłem burn files to disc

puzniej komunikat jak chciałbym zapisac dane

- with a cd/dvd player - to zaznaczyłem

przeciągałem 5 plików z wypakowanego folderu 'menu pl z sds'

burn to disc

prędkość jak najniższa i next

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...