Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem właśnie do aso i otrzymałem dziwną informacje ze kluczykow do wycisgniecia navi mi nie sprzedadza bo to narzedzie serwisowe ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A no tak, ok, a jakiegos TPS'a blizej nie masz? Luknij na necie, oni tam tez maja ori czesci do calej grupy vaga

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

2edu5e2u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z was może plik do nagrania z pewnym ori softem 0500 lub niżej (ale wyżej niż 0080)?

Vim Hack w moim przypadku jest tak uparty że mimo procedury i wgrywania (po odczekaniu czasu) 0550 wywala mi vim z RNS-E. Robiłem u innych i poszło od razu z 0550, a ja jeżdżę i jeżdżę bez vim. Dlatego spróbuję z niższym może u mnie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego :shock3: vw odsyła do audi a oni znów mówią ze to narzedzie serwisowe i nie dadzą ;/ mozna u nich umówic się na wizyte na demontaz hahaha.

znalazłem to: LINK niby OEM, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szukałem, najbliższy w b'ham, a na tej stronce co podałem to 4 funa wysyłka ale to i tak mniej jak bym musiał dymać do jakiegoś sklepu i paliwo tracić. poszukam jeszcze gdzieś indziej ale chyba zamówię tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym tak chyba zrobil, 4funa wysylka ? Rozboj w bialy dzien

no niestety, wole wydać 4f na wysyłkę niż tracić paliwo i szukać a jak wiemy 'turbo' lubi sobie łyknąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak!

Panowie, czy ktos sie spotkal z tkim czyms ze jak przelaczam utwory na rnsie z kierownicy galka to zamiast wskakiwac na kolejny losowo wybrany to najpierw powtarza od poczatku ten ktory jest aktualnie grany i do piero za nastepnym obrotem losuje kolejny utwor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz cofnąć do poprzedniego utworu to tak robi że najpierw powtarza a dopiero za drugim razem się przełączy na poprzedni a do przodu to normalnie przeskakuje bynajmniej u mnie...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego :shock3: vw odsyła do audi a oni znów mówią ze to narzedzie serwisowe i nie dadzą ;/ mozna u nich umówic się na wizyte na demontaz hahaha.

znalazłem to: LINK niby OEM, co myślicie?

kuwa, co za debile :facepalm:

mi tak w tps-ie powiedzieli, że nie ma możliwości kupna wyjmaków do radia. a ja mu z nr wyskoczyłem. gościu ładnie przeprosił i zamówił...

a jak z nimi gadałeś? pytałeś się o wyjmaki? czy po numerze ? mówisz im, że chcesz i koniec. w etce nic nie ma, że są to narzędzia serwisowe. więc skoro podana jest cena, to każdy ma prawo kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego :shock3: vw odsyła do audi a oni znów mówią ze to narzedzie serwisowe i nie dadzą ;/ mozna u nich umówic się na wizyte na demontaz hahaha.

znalazłem to: LINK niby OEM, co myślicie?

kuwa, co za debile :facepalm:

mi tak w tps-ie powiedzieli, że nie ma możliwości kupna wyjmaków do radia. a ja mu z nr wyskoczyłem. gościu ładnie przeprosił i zamówił...

a jak z nimi gadałeś? pytałeś się o wyjmaki? czy po numerze ? mówisz im, że chcesz i koniec. w etce nic nie ma, że są to narzędzia serwisowe. więc skoro podana jest cena, to każdy ma prawo kupić...

pierw bez numeru

później po numerze tez bez skutku, nawet z kolesia 'menedżerem' i powiedział mi stanowczo NIE bo to tylko dla serwisu, ściemniam nawet ze kumpel kupował a oni ze nie możliwe :facepalm:

debile ku.. debile.

no nic, zamówione już z tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz cofnąć do poprzedniego utworu to tak robi że najpierw powtarza a dopiero za drugim razem się przełączy na poprzedni a do przodu to normalnie przeskakuje bynajmniej u mnie...

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Galka krece do gory wiec powinno przeskakiwac do przodu, nie? Mam teraz leda, wczesniej w lcd tak sie przelaczalo bez problemu. A, sprawa tez taka ze radiem jak przelaczam to sie tak nie dzieje, tylko z kiery...??

Co do wyjmakow to mi tez mowili ze nie mozna zamowic, dopiero Barrowiec1 po numerze mi to zrobil, to wankersy sa panie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę jak mam ściszyć startowy DING albo końcowy jebud DONG i głośność startową bo za kazdym razem jak wsiądę do auta to jak jebsnie to no żesz .... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie od jakiej litery bluetooth ma pełną funkcjonalność w RNS-E :wink:

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Aaa i była gdzieś strona z listą obsługiwanych telefonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który pin w przejsciowce na 2 din odpowiada,za to żeby radio wylaczalo się po zamknięciu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czerwonym fisie tez powinny sie pojawiac wskazowki z navigacji prawda?

Jestem pewien ze gdzies to widzialem, zegary mam zakodowane ale to nie dziala, przelaczam na kierze przyciskiem mode i przelacza miedzy pustym polem a radiem, zastanawiam sie czy cos nie mam popaprane z canami bo bluetooth mi dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka z rnse do pierwszego ponownego odpalenia auta i przestaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...