Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o nawigacje to nie widze żadnej różnicy poza kosmetycznymi zmianami grafiki... przyjanmniej tak wynika z tych zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli chodzi o nawigacje to nie widze żadnej różnicy poza kosmetycznymi zmianami grafiki... przyjanmniej tak wynika z tych zdjęć...

Szybszy procesor, LCD o wyższej rozdzielczości, obsługa kart SD o wyższej pojemności, update'y softu na kolejnych płytach z navi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy każda zmieniarka (ORI wyposażenie) powinna współpracować z RNSE czy muszą to być jakieś konkretne modele? Z końcówka C, D? :mysli: Dzięki za odp.

akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - pasuje z EXEO (tak samo jak klimatronik i kupa innych rzeczy...)[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 16:13_________________________________________________Wracając do tematu softu X _ _ _ to jest on połączony chyba z softem SDS bo mi navi po wciśnięciu przycisku PTT mówi o dostępności całkiem innych komend - kurczę chyba będę musiał w końcu zrobiś tego SDSa bo teraz ani Full SDS ani sterowania samym telefonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SDS fajna sprawa. Zrobiłem to ostatnio przy montażu Bluetootha i jestem bardzo zadowolony.

Zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam podłączoną nawigację RNS-E na stole (bez auta), wszystko działa, ale chciałbym zmienić logo startowe, mam oryginalnego VCDS z Adako, proszę o pomoc jak podpiąć się pod tą nawigację, które piny z wtyczki OBD interfejsu z którymi pinami nawigacji muszę połączyć, czy wystarczy + , - i K-Line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe mapy :kox:

Sieciowe stacje paliw mają swoje własne ikonki :naughty: Orlenu niet :no:

I baza map została uaktualniona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś/firma z mazowieckiego kto profesjonalnie ogarnia temat montażu i podłączenia RNS-E w B6?

Dziękować za ew info :hi:

a co chcesz zrobić :D

ja jestem Ci to wstanie zamontować :)

tylko napisz co chcesz :D[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 11:29_________________________________________________

Fajne te nowe mapy :kox:

Sieciowe stacje paliw mają swoje własne ikonki :naughty: Orlenu niet :no:

I baza map została uaktualniona :)

jak można zdobyć nową mape :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy RNS-E High ma oznaczenie kodowe 7Q2 w tabeli wypasu? a jak nie to co to jest 7Q2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy RNS-E High ma oznaczenie kodowe 7Q2 w tabeli wypasu? a jak nie to co to jest 7Q2

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

High to kwestia wgranego oprogramowania/firmware'u przy okazji np. wkładania nowych map.

Chyba że pisząc "high" masz na myśli RNS montowane teraz np. do Seata Exeo. To już coś innego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK sorry źle się wysłowiłem chodzi mi o kolorowego RNS-a bo pytanie tyczy się A3 a tam też występuje takie z czerwonym wyświetlaczem i dlatego chciałbym wiedzieć czego powinienem się spodziewać bo w kodach po vin mam "7Q2 = Radio z nawigacją z kolorowym wyświetlaczem" a wolałbym się upewnić co powinno być bo radio podobno ktoś dzwignął i przez telefon gość nie może powidzeć co było :-( a chciałbym wiedzieć co mogę włożyć bez kombinowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem.

Podlaczylem odtwarzacz DVD Phonocar przez adapter Mobilem z mozliwoscia sterowania DVD z poziomu RNS-e.

Wszystko pieknie tylko nie dziala mi ani pilot do DVD ani sterowanie z poziomu Navi.

Jak moge wykluczyc co jest problemem.

Pilot zepsuty?

Adapter rowniez?

Troche dziwi mnie ze dwie rzeczy naraz zawiodly. Sprzet nowy.

Macie moze jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie tylko nie dziala mi ani pilot do DVD ani sterowanie z poziomu Navi.

Pilot? Bateria w pilocie OK? Oczywiście kierujesz pilot na panel napędu? Napęd działa?

Ustawiłeś w adapterze odpowiedni kod odtwarzacza? U mnie był z tym problem (jest o tym w wątku o mojej A4) z powodu błędu w samym adapterze, przysłali mi drugi - już działający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie tylko nie dziala mi ani pilot do DVD ani sterowanie z poziomu Navi.

Pilot? Bateria w pilocie OK? Oczywiście kierujesz pilot na panel napędu? Napęd działa?

Ustawiłeś w adapterze odpowiedni kod odtwarzacza? U mnie był z tym problem (jest o tym w wątku o mojej A4) z powodu błędu w samym adapterze, przysłali mi drugi - już działający.

Baterie dzisiaj kupie.

Pilota kierowalem oczywiscie na panel.

NIe rozumiem o ustawianiu kodu. W jaki sposób mozna to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem o ustawianiu kodu. W jaki sposób mozna to zrobic?

Adapter wygląda tak lub podobnie?:

img8893mp4.th.jpg

To z tej strony ściągnij opis/instrukcję do tego adaptera: http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=7&kat=Admulti&id=1&tryb_wysw=zdjecia i zajrzyj na str. 7

Tutaj opis moich problemów z ustawieniem adaptera pod kupiony napęd DVD: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bdh_szary_myszor_andyego_modding_in_progress-t28376.0.html;msg566219#msg566219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...