Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy trzeba przycinać ten plastik, który jest za popielniczką ? W instrukcji przycinania tunelu jest powiedziane, że tak, ale ktoś tu wspominał, że niekoniecznie.

Jeśli tak to o ile mniej więcej cm trzeba skrócić tę zaokrągloną krawędź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zrobić zdjęcie rączki od hamulca ręcznego tak, żeby było ją widać całą od góry (b6) ? Bo coś mi się wydaje, że źle złożyłem i mam takie dwa małe dzyndzle nad rączką, a nie kojarzę żeby przed przycinaniem tunelu środkowego tam były, dodatkowo przy zdejmowaniu ręcznego, osłona rączki czasem zaczepia o obudowę tunelu, która jest pod nią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zrobić zdjęcie rączki od hamulca ręcznego tak, żeby było ją widać całą od góry (b6) ? Bo coś mi się wydaje, że źle złożyłem i mam takie dwa małe dzyndzle nad rączką, a nie kojarzę żeby przed przycinaniem tunelu środkowego tam były, dodatkowo przy zdejmowaniu ręcznego, osłona rączki czasem zaczepia o obudowę tunelu, która jest pod nią...

:blink: :blink: :blink:

tos kolego pojechal po bandzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przycinanie tunelu środkowego to chyba ten wątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam b6 z 2004 i radio symphony ( mialam) kupilam Navi RNS-E plus, adaptor p&P, kabel antenowy FAKRA oraz GPS. wszystko zostalo zamonowane i dziala... prawie. Po wlozeniu plyty CD do napedu byl koniec... :confused4:. czytnik CD ani DVD nie widzi jej w srodku, CD empty, NAvi wola o wlozenie plytki DVD i najwiekszy problem plyta zostala w srodku :no:

nie ruszy. prosze panowie poradzcie mi co mam teraz z tym uczynic? nie wiem jak dziala nawigacja bo nie mam plutki w czytniku , wiec nie sprawdzone a wszystko inne dziala bez zarzytu. ALe co z ta plyta w srodku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz klapke i naciskaj kilka razy na ten klawisz ktorym sie wyciaga plytki,

bo ona czyta a jak nie moze odczytac nie chce oddac plytki ja tak mialem z jedna plyta

jesli nie wyjdzie przy otwartej klapce od navi przytrzymaj okragly klawisz (mniejszy do wlaczania i wylaczania navi) z 10 sek az sie navi wylaczy odczekaj 30 min i wlacz ponownie i wtedy szbyko naciskaj na wysuwanie plyty powinna oddac plytke mnie sie tak udalo -- wazne aby sie klapka nie domknela bo wtedy zanim sie otworzy zacznie czytac plyte i nie odda -- powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam dzis na vagu i vag nie widzi bledu w napedzie dvd. a naped DVD nie widzi plyty i kolo sie zamyka... :wallbash: co teraz???

a dodam ze byla to orginalna plyta cd ..... NAvi nie jest tez blokowane w kanale 67 ko0dem zabezpieczajacym.... Kolego od vaga zasugerowal ze to moze czujniki ktore "widza" plyte w napedzie siadly.... co radzicie? :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam dzis na vagu i vag nie widzi bledu w napedzie dvd. a naped DVD nie widzi plyty i kolo sie zamyka... :wallbash: co teraz???

a dodam ze byla to orginalna plyta cd ..... NAvi nie jest tez blokowane w kanale 67 ko0dem zabezpieczajacym.... Kolego od vaga zasugerowal ze to moze czujniki ktore "widza" plyte w napedzie siadly.... co radzicie? :embarrassed:

a zrobilas jak opisalem wczesniej mnie sie udalo wlasnie w ten sposob wyciagnac plyte - byla porysowana i nie chcialo jej zwrocic

-- slychac ze navi chce ja odczytac czy silnik jej nie kreci i dlatego jej nie czyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik sie nie kreci - nie dzieje sie kompletnie nic - choc vag nie widzi bledu. tak probowalam tych posobow - kilkakrotnie i nic.

to strasznie dziwne ze pobralo plyte a teraz 0 reakcjii moze padla elektronika silniczka trzeba by rozebrac i zobaczyc tak ciezko diagnozowac

nie wiem co moglbym jeszcze poradzic u mnie krecila plyta ale nie mogla odczytac wiec byl inny problem niz ten o ktorym piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padł przycisk 'Eject' do wyjmowania płytki ;)

Można vagiem wymusić wysunięcie płytki wpisując 001 w kanał 67 adaptacji RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padł przycisk 'Eject' do wyjmowania płytki ;)

Można vagiem wymusić wysunięcie płytki wpisując 001 w kanał 67 adaptacji RNS-E.

proton2 widze ze jestes z okolic bb -czy masz mozliwosc i chec oczywiscie :) zernac na to moje cudo? po 9 lipca wybieram sie na wakacje a mkeszkam w cz-dz wiec mialabym szanse cos podzialac w kierunku naprawienia rsn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój RNS się dziwnie zachowuje - po włożeniu płyty z softem (ori, czy też z softem do SDS) nie aktualizuje się - płytę z SDS hackiem wyświetla jako "update cd", jednak nic się nie dzieje - tak samo z najnowszą z ori mapami. Wersja softu z poziomu nawi wyświetlana jest jako SW: X--- - jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój RNS się dziwnie zachowuje - po włożeniu płyty z softem (ori, czy też z softem do SDS) nie aktualizuje się - płytę z SDS hackiem wyświetla jako "update cd", jednak nic się nie dzieje - tak samo z najnowszą z ori mapami. Wersja softu z poziomu nawi wyświetlana jest jako SW: X--- - jakieś pomysły?

Aktualizacja rusza tylko wtedy jak w RNSie jest starszy SW niż na DVD/CD. Nowa mapa ma SW0650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój RNS się dziwnie zachowuje - po włożeniu płyty z softem (ori, czy też z softem do SDS) nie aktualizuje się - płytę z SDS hackiem wyświetla jako "update cd", jednak nic się nie dzieje - tak samo z najnowszą z ori mapami. Wersja softu z poziomu nawi wyświetlana jest jako SW: X--- - jakieś pomysły?

Aktualizacja rusza tylko wtedy jak w RNSie jest starszy SW niż na DVD/CD. Nowa mapa ma SW0650.

Wiem - ale płyta z SDS ma ustawioną wersję na 660, więc co by nie było to powinna się uruchomić. Zastanawiająca jest również kwestia wyświetlanej wersji - X--- :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://audiforum.us/rns-e/13702-diy-convert-euro-rns-e-usa-version.html

http://audiforum.us/rns-e/14416-eu-us-rns-e-upgrade-questions.html

http://audiforum.us/rns-e/13834-no-matter-what-rns-e-wont-downgrade.html

The X-- usually indicates that either:

1) your RNS-E has been partially converted from US to EU software. How are the left two buttons labelled (RADIO and CD/TV on an EU unit, or AM/FM and CD/SD on a US unit)?

2) your unit has had a software upgrade aborted part way through.

Navi dokładana? Skąd?

Od zawsze był "X---" czy coś grzebałeś przy navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...