Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kupował może przejściówkę ostatnio żeby podłączyć rns-e. Według mnie są błędy dalej w niej o jakich pisał Musashi na pierwszej stronie....

to zalezy gdzie kupisz , ja kupuje w naviku i przeważnie jest wsio oki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taa, funkcjonalnosc rnse pozostawia sobie wiele do zyczenia... poza tym az takiej kompatybilnosci z MF tez nie ma zeby sie tym kierowac, sam jestem w rozterce czy oryginalna jednostka czy jednak jakis pioneer tudziez chinskie wynalazki, porobili takie podobne z wyglada do rnsa i design oprogramowania podobny ale to jeszcze bardziej mnie np odpycha. Nie jestem pewien ale chyba niektore z tych chinskich tez wyswietlanie na fisie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa sa dedykowane z obsluga fis'a chyba m.in. firma gms czy jakos tak. Cena urzadzenia dosc duza ok 2000-2500zl ale to juz duzo potrafi. ja mimo wszystko sklaniam sie ku Pioneer ze zdejmowalnym panelem aby kogos nie kusilo zwinac w nocy z auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa sa dedykowane z obsluga fis'a chyba m.in. firma gms czy jakos tak. Cena urzadzenia dosc duza ok 2000-2500zl ale to juz duzo potrafi. ja mimo wszystko sklaniam sie ku Pioneer ze zdejmowalnym panelem aby kogos nie kusilo zwinac w nocy z auta :)

No, to dobre rozwiazanie. Ile taki pioneerek ? Napewno gra lepiej niz rns, czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknij na alledrogo jest seria avh i avic, przy czym lepsza jest avic bo jest na systemie windows CE 6.0 odblokowujesz i wrzucasz automape do tego kodeki playerek robisz co chcesz ze stacja multimedialna :) ok to watek o RNS wiec juz nie bede dalej zasmiecal bo wlasciele Rns'ów poobrażają sie :P albo ktos rozmysli sie z zakupem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorych miejscach i jak przyciac tunel podkosz 2 DIN ?

w przyszlym tygodniu przymierzam sie do zmiany na 2DIN i chcialbym wszystko wiedziec przed :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował może przejściówkę ostatnio żeby podłączyć rns-e. Według mnie są błędy dalej w niej o jakich pisał Musashi na pierwszej stronie....

to zalezy gdzie kupisz , ja kupuje w naviku i przeważnie jest wsio oki:wink:

Dokładnie u navika kupowałem. U mnie znalazłem dwa błędy, jeden z pinem bose a drugi z sygnałem masy DWA, nie tam gdzie trzeba było podpięte....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do alternatywy RNSe to: wystarczy kupic kombajn z navi pioneer kenwood do tego swietnie spasowana kieszen pod radio ok 180zl, + modul do kierowania radiem za pomoca kiery ok 145-175zl i za ok 2300zl mamy cos lepszego niz RNSled z pelna funkcjonalnoscia :) dla chetnych podam link na yt gdzie jest nagrana instalacja tego wszystkiego i poakzana regulacja z kiery z b7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 3 plus który muszę podciągnąć do RNSD to wystarczy że przeciągne z innego plusa z kostki ISO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różni się czymś RNS-e z angola a EU ?

anglia tez jest w eu :):naughty:

dobre :D:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś w klimatroniku? Prosiłbym o jakieś szczegółowe info? Chyba że ma ktoś rozpiske wtyków klimatronika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś w klimatroniku? Prosiłbym o jakieś szczegółowe info? Chyba że ma ktoś rozpiske wtyków klimatronika?

zobacz wątek o dokładce grzanych siedzeń. tam gdzieś jest chyba plus w jednej z kostek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opisu w której z kostek jest plus po stacyjce :/

---------- Post dopisany 20-06-2013 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2013 at 18:44 ----------

przy każdym wyłaczaniu navi plus pojawia się napis żeby przytrzymać TP MEMO żeby aktywować TP przez 24h. Nie pamiętam dokładnie o co to chodziło. Ktoś kojarzy to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...