Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coś takiego :D

http://allegro.pl/przejsciowka-iso1-na-iso2-iso2-audi-rns-e-quadlock-i4652643597.html

ewentualnie jak masz jakiś dobrych magików caraudio to lepiej podjechać żeby zamienili złączę bez użycia przejściówki,koszt trochę większy ale jest to lepsze rozwiązanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w praktyce wystarczy pociągnąć tylko konkretny przewód do zasilania wzmaka bo sygnał z radia masz już doprowadzony do bagażnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sygnal znalazlem kiedys tam jak szperalem w bagazniku, tzn audi ale nie moglem chyba znalezc sygnalowego zeby sie wylaczal razem z radiem :)

W sumie naszla mnie mysl..... Mam cala a6 i moge sobie z niej wyciac kostke i zainsalowac w mojej 4 potrzebowal bym tylko schemat jak to podlaczyc jezeli ktos dysponuje byl bym wdzieczńy :) w sumie oszczednosc pieniedzy, miejsca i bez utraty sygnalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem. Kupiłem kartę 4gb SD PRETEC http://allegro.pl/karta-pamieci-pretec-do-nawigacji-sd-4gb-nie-sdhc-i4612624162.html

Kilka osób pisało, że im ją czyta, u mnie natomiast jak włożę to piszę: ładuję.., i po ponownym włączeniu nawigacji pisze że slot pusty. Mam soft 0750PL. Formatowałem kartę na FAT i FAT 32 i nie pomogło. Ma ktoś może jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandardowy, nie wiem lepiej, tylko wiem tyle co wyczytałem na forum, bo użyłem opcji szukaj zanim napisałem posta o pomoc, wiem, że czyta takie karty u wielu osób, ale nie wiem czemu nie czyta ich u mnie, czy jest to spowodowane polskim softem, czy złym sformatowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie odnosnie montowania rns-e w mojej b6: otóż mam obecnie concert II, zakupiłem juz rns-e, klimatronic 2 din z grznaymi d*pami a ich nie mam, no i oczywiscie kosz 2 din. Pytanie moje brzmi co potrzebuje do tego zestawu aby go fajnie podlaczyc? chodzi mi o to co jeszcze musze kupic aby wszystko chodzilo oprócz anteny gps, czy klimatronic z b7 z grzanymi siedzeniami podejdzie jak nie mam grzanych siedzen? no i czy da sie jakos podlaczyc inna antene bo moja mam obecnie w tylniej szybie i szwankuje a nie chce wymieniac szyby... znalazłem cos takiego: chcialem wsadzic jakas inna antene gdzies tam w srodek kolo rns-e, chyba ze antena gps pelni funkcje takiej zwyklej: http://allegro.pl/antena-gps-fakra-vw-mdf-rns-audi-rns-e-opel-i4612403988.html

Prosze o pomoc bo chcialbym to wsystko jak najszybciej zrobic.

Edytowane przez Maciek02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś pewne spolszczenie do RNS-E? Czy po aktualizacji softu trzeba wpisywać kod radia/nawigacji?

Mam działające spolszczenie.

Chyba nie trzeba kodu podawać ale głowy sobie nie dam uciąć.

W razie co płytke do wyciągania pinu też gdzieś mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel121 sprawdź czy nie masz przypadkiem karty sdhc, bo na takiej nawet jak będzie miał 1GB RNS Ci nie zobaczy. Musi być tradycyjne zwykłe SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...