Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

to już wiem czemu nie mogę go odblokować moją magiczną płytką , ponieważ ona jest robiona na bazie starego softu :kwasny: i jest kupa.

może wujek GOOGLE coś pomoże :kwasny:

było kiedyś forum navi gdzie było wszystko ale zajumali je:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam najnowsze mapy 2013:banan:

ja te mapy mam w moim starym rns-e już jak tylko wyszły :naughty:

Jooo Ty to wszystko masz i za grosze wszystko kupujesz wkurzasz mnie już:grin::decayed: muszę Cię gdzieś podpierdzielić:polew::wink:

... przesadzasz trochę :wink: , nie raz mi się po prostu uda kupić coś trochę taniej jak tego leda za całe 112 F :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem czemu nie mogę go odblokować moją magiczną płytką , ponieważ ona jest robiona na bazie starego softu :kwasny: i jest kupa.

może wujek GOOGLE coś pomoże :kwasny:

było kiedyś forum navi gdzie było wszystko ale zajumali je:kwasny:

można wgrać do leda pl menu , bo znalazłem takie coś na chomiku

Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

No jeszcze pogadaj chwilę to Cię tam znajdę:decayed:

:kox:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

wracając do tego pinu , jeżeli gość handluje takim softem do odblokowania na ebayu , to na pewno gdzieś go można znaleźć za free

Audi A3 RNS-E PU LED MEDIA DECODE ... UNLOCK CD ... 8P0 8J0 035193 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował wrzucać do rns-e rezczy z niesprawdzonych źródeł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował wrzucać do rns-e rezczy z niesprawdzonych źródeł
+1 - jedną RNS już tak rozwaliłem (na szczęście udało się ją uratować).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował wrzucać do rns-e rezczy z niesprawdzonych źródeł
+1 - jedną RNS już tak rozwaliłem (na szczęście udało się ją uratować).

oj tam jak bym kupił navi za dwa kafle to może i bym nie ryzykował a tą nawet jak w jakiś sposób uszkodzę to i tak dostanę za nią więcej kasy niż za nią zapłaciłem :kox::wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory

Właśnie się z nim targuje i zeszedł już do 30F :naughty:

wyslalem counter offer. 35F /1kod.

nawigacja musi byc podlaczona w aucie badz tez na stole. po wplacie dostaniesz I strukcje po angielksu I linki do ściągnięcia softu.

dostaniesz instrukcje odkodowania jednej nawigacji a w niej zawarty link do pobrania obrazu plyt cd-ktore to nagrywasz... reszta czynnosci podana jest w instrukcji.

Zastanawiam sie jak on to zrobi że będę mógł użyć tego softu tylko jeden raz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował wrzucać do rns-e rezczy z niesprawdzonych źródeł
+1 - jedną RNS już tak rozwaliłem (na szczęście udało się ją uratować).

oj tam jak bym kupił navi za dwa kafle to może i bym nie ryzykował a tą nawet jak w jakiś sposób uszkodzę to i tak dostanę za nią więcej kasy niż za nią zapłaciłem :kox::wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory

Właśnie się z nim targuje i zeszedł już do 30F :naughty:

wyslalem counter offer. 35F /1kod.

nawigacja musi byc podlaczona w aucie badz tez na stole. po wplacie dostaniesz I strukcje po angielksu I linki do ściągnięcia softu.

dostaniesz instrukcje odkodowania jednej nawigacji a w niej zawarty link do pobrania obrazu plyt cd-ktore to nagrywasz... reszta czynnosci podana jest w instrukcji.

Zastanawiam sie jak on to zrobi że będę mógł użyć tego softu tylko jeden raz ?

wypala se jednorazówke czy jak:naughty: jk coś możemy cyknąć zrzute na to coś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tym zastanawialem, co to za myk...

teoretycznie to niemozliwe...

zaraz się okaże :naughty:

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:58 ----------

Ja bym nie ryzykował wrzucać do rns-e rezczy z niesprawdzonych źródeł
+1 - jedną RNS już tak rozwaliłem (na szczęście udało się ją uratować).

oj tam jak bym kupił navi za dwa kafle to może i bym nie ryzykował a tą nawet jak w jakiś sposób uszkodzę to i tak dostanę za nią więcej kasy niż za nią zapłaciłem :kox::wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

dobrze kombinujesz mikaszi, gdzie to jest napewno, kwestia pogrzebania, swoja droga, skoro kupiles ledowego rns-a za 112f i jeszce narzekasz ze tylko pinu nie masz , daj spokoj, przeciez nawet jak zaplacisz temu polakowi te 45f to i tak zarobisz na niej sporo frajerskiej kasiory

Właśnie się z nim targuje i zeszedł już do 30F :naughty:

wyslalem counter offer. 35F /1kod.

nawigacja musi byc podlaczona w aucie badz tez na stole. po wplacie dostaniesz I strukcje po angielksu I linki do ściągnięcia softu.

dostaniesz instrukcje odkodowania jednej nawigacji a w niej zawarty link do pobrania obrazu plyt cd-ktore to nagrywasz... reszta czynnosci podana jest w instrukcji.

Zastanawiam sie jak on to zrobi że będę mógł użyć tego softu tylko jeden raz ?

wypala se jednorazówke czy jak:naughty: jk coś możemy cyknąć zrzute na to coś:wink:

tylko że on nie wysyła mi żadnej płytki tylko instrukcję i soft do pobrania na emaila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to jest taki myk psychologiczny, ze on Ci powie ze to działa tylko raz i ty juz tego nie będziesz nawet próbował nigdzie indziej hjehje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to jest taki myk psychologiczny, ze on Ci powie ze to działa tylko raz i ty juz tego nie będziesz nawet próbował nigdzie indziej hjehje:wink:

też tak pomyślałem , no bo to nie jest raczej możliwe :eusathink:

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

nie lubię takiego czekania , kasa poszła i cisza :kwasny:

ciekawe co tam gość wymyśli

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

no i juz wiem na czy ten jego spryt polega

HI,

Please download recording software: alcohol 120 or NERO.Record CD image on the lowest possible speed (4x or 8x), use blank CD-R disc Insert recorded disc into navigation. Wait for software update. After succesfull update on Pin Entry screen You will see a hash code- 5 symbols.Email above symbols to me and I will calculate your original code.If software update does not start, you need to downgrade it first.To do so Use VCDS or VAG-COM -navigation-->adaptation-->channel 97-->change 0 to new value: 1.Once completed, restart your navigation and insert older map disc: 2009 or 2010 only.If you do not have any of above map discs please use second rapidshare link:sw150 and record it on separate CD. Insert sw150 disc into navigation, wait for software downgrade,once completed insert my unlock cd and continue as above.

linków wam narazie nie podam :kox: , ale jak już wszystko ogarnę to czemu nie :naughty:

zaraz się przekonamy co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo tego wymaga, a na aukcji jest napisana ze masz miec vaga i moziwosc jego podlaczenia? chyba nie... No ale wiadomo gdzie jest haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo tego wymaga, a na aukcji jest napisana ze masz miec vaga i moziwosc jego podlaczenia? chyba nie... No ale wiadomo gdzie jest haczyk.

soft pobrany , płytka nagrana , to lecimy , jestem bardzo ciekawy czy to wygeneruje jakiś 5 cyfrowy kod i jak on z tego kodu obliczy właściwy :eusathink:

---------- Post dopisany at 00:59 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ----------

To ja się piszę na sw150

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ok :wink:

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ----------

płytka poszła i pasek postępu ruszył :naughty:

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

ok navi się wyłączyła , włączyła z powrotem i znowu sie coś aktualizuje

---------- Post dopisany at 01:14 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

7EEEE - to mi wygenerowało (nad każdym E jest dodatkowo taka kreseczka jak Ź )

sprytnie , gość musi mieć to jakoś spacjalnie zakodowane że tylko on potrafi odczytać te symbole :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuc jaki bedzie kod skoro 4 znaki w tym kodzie sa takie same wiec moze to byc jakis szyfr. Ciekawe czy jest na forum :) Pewnie teraz to czyta i sie smieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuc jaki bedzie kod skoro 4 znaki w tym kodzie sa takie same wiec moze to byc jakis szyfr. Ciekawe czy jest na forum :) Pewnie teraz to czyta i sie smieje :)

nawet o tym nie pomyślałem :decayed:

---------- Post dopisany at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

wysłałem do niego ten zaszyfrowany kod ale chyba już do mnie nie odpisze bo jest za późno :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, to na płytce odkodowującej zwykłe rns-y, tam też generowało ciąg liter, gdzie kodem do radia były 4 oostatnie cyfry...

widocznie gościu przerobił jakoś program, żeby wszystko przez jego 'ręce' przechodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...