Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A niby jak to jest możliwe? :) Facet chyba nie wie o czym mówi.

Przecież RNS-E w A3, A4, A6 i Lamborghini różni się tylko ramką.

Bebechy, przyciski, wyświetlacze, itd są te same.

nie wiem

napisał mi tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio czyściłem wacikami z wodą utlenioną,łatwy dostęp po odkręceniu 5 śrubek,navi odrazu szybciej myśli nie wiesza sie itd. A co do mapy 2009, po dłuższej zabawie jest różnica w dokładności , zwłaszcza w małych miejscowościach, więc polecam :)

woda utleniona? fosol tez bylby dobry :cool1::decayed::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 14:15_________________________________________________

Trzeniu to na bank brudny laser też tak miałem. Podjedź do ASO i dobrze zagadaj ze serwisantami to Ci wyciągną RNSa a w domu odkręcisz 5 śrubek i przemyjesz laser spyrolem :decayed: Żadnego kodu nie trzeba wpisywać.

Pozdro

nie wolno czyscic soczewki lasera spirytusem,

do tego tylko i wylacznie, izopropanol, w handlu dostepny jako IPP cleanser. mozna kupic w sklepach z czesciami elektronicznymi.

To był spirytus taki używany w szpitalach do odkażania a nie do picia :tongue4:

Jak ono napisał znacznie szybciej wczytuje i w ogóle lepiej chodzi a wystarczyło 5 śrubek odkręcić :wink4:

spirytus spozywczy ma stezenie 92%, medyczny 60% a problemem w czyszczeniu sporytusem jest jego higroskopiknosc ktora powoduje ze spirytus odparowuje a zostaje na soczewce woda.

tylko i wylacznie IPA np. http://www.poltronic.com.pl/go/_info/?id=5579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Musashi następnym razem zrobię jak radzisz :decayed: ale liczy się fakt że zmyłem ten brud :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

Spróbuj wcisnąć, bądź pokręcić małym pokrętłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

Spróbuj wcisnąć, bądź pokręcić małym pokrętłem.

kręcenie małym pokrętłem reguluje chyba tylko głośność z głośników :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można z poziomu RNSa wyciszyć/zawiesić rozmowę?

w czasie połączenia tel. naciskasz przycisk opcje i wybierasz wyłącz mikrofon i rozmówca nie słyszy głosu. Jak chcesz kontynuować rozmowę włączasz mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!

Nie mogę się połączyć z rns-e. Miałem interfejs na usb. Łączył się ze wszystkim oprócz navi więc kupiłem drugi tym razem na com i jest dokłanie to samo. Próbowałem już wszystkich ustawień. Podczas próby łączenia navi za każdyma razem zamilka na chwilę czyli reaguje i po rzech razach wywala komunikat "to many communications" Co robię nie tak? Czy może być coś źle w kostkach podpięte? Dziwne jest to, że wszystko inne w aucie wykrywa poprawnie. :wallbash:

Proszę o szybką pomoc bo mnie szlak trafia z powodu nie potrzebnych kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie ktoś wypowiedzieć komu to normalnie się łączy? Ja próbuję na vagu 311.2 i na dwóch przezwodach i dalej lipa. Czy istnieje możliwość jakoś to dokodować bo mi navi szaleje. Może w innym aucie dokodować i tylko przełożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rns-e mozna kodowac tylko zarejestrowana wersja 409.1 i wyzej. demo nie da rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie ktoś wypowiedzieć komu to normalnie się łączy?

Normalnie się łączy u mnie. Z VagComem 704.1 Hex

no u mnie sie niestety nie laczy,z versja 805 tez nie,wina musi lezec po stronie auta (ew.podlaczenia),w niedziele przekladalismy z Boberkiem i moja navi u niego sie laczy a jego u mnie nie. poza tym wszystko dziala jak nalezy,polaczenie z fis`em tez jest,tylko kur... z vagiem sie nie laczy i nie wiemy co moze byc przyczyna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja ci na swoim kompie nie dam nic zainstalowac sory :)

nie bede ryzykowal straty kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizas

Nic nie instaluję. Podłączam swój kabel. Uruchamiam soft z pendrive'a klikając na execa. Tam się nic nie instaluje. Nic nie aktualizuje

Dobrze gada, dać mu piwa :good: Tam nie ma instalki tylko wypakowany, cały, działajacy soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradli mi dzisiaj w Luboniu - Poznaniu w nocy t.j z 16.-2 na 17.02 nawigację RNS E .... jeśli ktoś w tym czasei zauważy jakieś aukcje nietypowe bądź coś podejrzanego proszę o kontakt na PW ...z góry dzięki

zjsz8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...