Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś w zakładzie Car audio zobaczył auto, powiedziałem co wyjmuje i co chce włożyć i od razu przybiegł z tym przejściem. Dodał nawet że can będę musiał podciągnąć i przejście na diversity…brzmiał jakby od razu wiedział o co chodzi i nie chce mi się wierzyć by dał mi nie to co trzeba. W drugiej kostce standardowo są głośniki. To gdzie w takim razie CAN powinien być podpięty?

Albo inaczej, czy poza tymi dwoma kostkami ISO coś jeszcze powinno być wpięte?


Zapewne brakuje mi tych dwóch mniejszych kostek na górze które są kluczowe…tak?

http://zapodaj.net/0979cf499fa2d.jpg.html


Dodam jeszcze że nie mam sterowania w kierownicy, zmieniarki ani żadnych innych bajerów ani też systemu BOSE :) Chciałbym póki co uruchomić samą jednostkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/iso-adapter-plug-play-audi-rns-e-i5036218577.htmltu masz porządną przelotkę nie ma wolnych kabli can musisz pociągnąć z licznika do navi co do twojej przelotki to brakuje tam nawet wtyczki do komunikacji z vag czyli lini k . Przelotka którą masz jest g...o warta a gość z warsztatu nie ma nawet pojęcia co powinno być wie że gdzieś dzwoni ale gdzie to już nie

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak przechodzilem z concerta 2 na rns-e led. To potrzebowałem przejsciówki (muszą być wszystkie kostki). Concert 2 idzie już po can. Bardzo ważne jest potem kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak zakodować BT żeby działał z navi i w druga stronę bo wcześniej mi działał, można było odbierać i kończyć połączenie z navi bo to podstawowy moduł który był razem z uchwytem na telefon. Ale coś mi się schrzaniło i któregoś razu coś poprzestawiałem chyba w kodowanie navi i teraz nie umiem tego zakodować tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić w rns-e coś żeby tytuły utworów przewijały się na radiu i na fisie? Chodzi o to żeby tytuł przewijał się cały a nie był ucinany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to teraz jest tak:) Fota co mam w aucie i co mam na stole i teraz czy muszę coś zmieniać/przepinać ? Wychodzi że jest jedna wolna kostka

http://zapodaj.net/5fc203050177d.jpg.html

http://zapodaj.net/0a2fab7ebad97.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna kostka zostaje pod zmieniarke a reszte podlaczasz . Musisz tez przepiac gniazdo od anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczylem dzisiaj multimedialny adapter z kamera cofania. Wszystko smiga tylko zastanawia mnie czemu rnse sie strasznie grzeje zwlaszcza z lewej strony / nie idzie go reka dotknac. Niewiem czy wczesniej tez tak bylo.

bart[emoji769]

Podlaczaliscie takie cus do waszych rnse

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=161308192165 3f8d105bb74405a9edb53e7c92104b8d.jpgi po przejsciu na to

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=111391177054 eb0d7afa780132f82f664b68cfca45f7.jpg

Bedzie to b.dobra opcja jak to pojdzie;))

Jeszcze raz zapytam - czy rnse ma sie grzac??

bart[emoji769]

Mam rozumieć że masz tunerek i tą kostkę hdmi2av podpinasz pod tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna kostka zostaje pod zmieniarke a reszte podlaczasz . Musisz tez przepiac gniazdo od anteny

Dzięki wielkie za info. Mam jeszcze problem z tunelem środkowym i już właściwie szukam oryginalnego 2din ale teraz do mnie dotarlo że może jeszcze zapytam. Kosz mam aluminiowy, klime 2din i popiołke 2din… swoj tunel podcialem w domu do kosza żeby pasował. Generalnie wyciałem tak że kosz dochodził z milimetrową przerwą ale na wizus nic już tam nie haczyło. Po skręceniu śróbami doszedł idealnie ALE problem się pojawił kiedy przymierzyłem na blacie wszystko do kupy. Po włożeniu wizytownika kubka itd okazało się że górna część tunelu jest jakby za ciasna. ESP i kubek zahaczaja o boki tunelu tak że nie da się wcisnąć ESP ani wysunąć kubka. Ktoś się z tym spotkał kto wycinał tunel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chcialem rozjasnic trochu ekran przy ogladaniu filmow ale nie dam rade. Nawet jak rozjasniam przez menu to nic sie nie zmienia? Jakis pomysl?

bart[emoji769]

Juz wszystko jasne. W boxie sa ustawienia

Edytowane przez bebiok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie mi jaka jest najnowsza wersja softu do RNS-E ledowego. Montuję w swoim b7 kamerkę cofania i mam problem z rns-e ledowym, zastanawiam się czy jest nowsza wersja softu?. Obecnie mam chyba SW 300

Jeżeli jest nowsza to proszę o info jaki ma numer i czy istnieje już wersja PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ostatnia dzialajaca wersja softu na leda to 220 innego nie ma masz tylko wyswietlane sw 300 czyli pic na wode

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info. Czyli mogę mieć 220 i ktoś przy przeróbce na polski sobie napisał SW 300. Ale znając życie może to też być starsza wersja np. 200 i też ktoś wpisał że to 300?

Jest jakaś metoda by to sprawdzić?

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu softu w jednostce sprawdzenie jest możliwe ale nie w domowych warunkach ( ingerencja w urządzenie ) natomiast przed zainstalowaniem tak można to sprawdzić ale trzeba znać strukturę plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze pytanie mam. Otóż wszystko podpięte i działa zawodowo, została tylko kosmetyka. Tunel mam przerobiony 1DIn, kosz 2 DIN i klimatronic też 2 DIN. Spiołki mam dwie - moją 1 DIN i nową 2DIN i teraz pytanie. Czy rezać tą półeczkę oryginalną od popielniczki 1 DIN czy może skubnąć popielniczkę 2 DIN i ją dopacować ? Ma ktoś doświadczenie co będzie lepiej wyglądać i z czym będzie mniej problemu?

Na pierwszy rzut oka, dopasowując popielniczkę 2DIN do tunelu 1DIN można albo podciąć popielniczkę od tyłu albo mocowania w tunelu w które wchodzi półeczka od popielniczki 1 DIN :)

Jakieś sugestie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...