Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Rant jest dla idiotów którzy nie umieją parkować.

Jak już komuś coś polecasz to warto i cenę zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie powiedział bym że dla idiotów, oprócz ochrony opona dużo lepiej wygląda na feldze, lepiej jest ułożona.

Gdzie ja napisałem, że polecam tą oponę, podrzuciłem jakby ktoś szukał i nie wiedział jaki mają rant, a cena... google.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexen Winguard Sport ma ktos jakies opinie na temat tych opon? chce w rozmiarze 205/50/17

Widze, ze Dev na takich jezdzi, tez mysle ze nie zrobie wiecej niz 5 tysi w zime, prawdopodobnie zamowie 215 albo 225 na 8J felge ;) Tylko jeszcze chodzą mi po glowie te Kumho..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kupiłem takowe, na razie sniegu brak, wiec nie ma c0 pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie dzisiaj kupiłem Goodyear UG9 ,jak kupujesz 4szt to masz 25% taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Vredestein Wintrac Xtreme? polecane czy nie bardzo? bo na oponeo tylko 1 opinia, a w opisie "opona premium, wysokiej klasy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Vredestein Wintrac Xtreme? polecane czy nie bardzo? bo na oponeo tylko 1 opinia, a w opisie "opona premium, wysokiej klasy" ?

Chyba SnowTrack tej firmy są lepsze, o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem nowych opon zimowych Nokian WR D3 205/55/r16. komplet 1050zl wraz z przesyłką i mogę z ręką na sercu je polecić. Jazda wysoki na wysokim komforcie, mniejsze spalanie, kierownica lżej chodzi w zakręty na oblodzonej powierzchni wchodzi się bezstresowo, bieżnik stworzony na lòd, błoto i śnieg. Przy wyłączonej klimatyzacji, jakim kolwiek nawiewie oraz wyłączonym radiu można się wsłuchać jak chodzą cichutko.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ochami i achami może poczekajmy na śnieg, błoto i mokrą nawierzchnię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo u mnie już pierwszy śnieg spadł, mróz -6 stopni, na drodze lód, bo w nocy lekka mżawka, mgła z lekkim kropieniem, a błoto również było :) Wypróbowane! :)

Edytowane przez Lucas21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na VRedestein Snowtrac 3 i byłem mega zadowolony, śnieg błoto, chlapa- czułem się jak w czołgu ;-) pomimo ze trochę szumiały. W tym sezonie mam nowe Snowtracki 5. Troszkę inny bieżnik,w testach wypadają ponoć lepiej, więc zobaczymy.

Wysłane z patelni przez Tapatalk. Możliwe buendy z braku teflonu ;-)

Edytowane przez KALAMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić Sava Eskimo S3+ Oponki mam już 4 sezon i żadnych śladów zużycia, rewelacyjnie trzymaja na śniegu, błocie i deszczu i cena obecnie cos około 285zł/szt za 205/55/16

Edytowane przez gregor2208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy by używac opon których wiek mimo dobrego bieżnika nie przekraczał 7 lat. Na samym końcu (4 cyfry) możemy odczytać tydzień oraz rok wyprodukowania opony. Przykładowo 2405 będzie wskazywało, że powstała ona w 24 tygodniu roku 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem nowych opon zimowych Nokian WR D3 205/55/r16. komplet 1050zl wraz z przesyłką i mogę z ręką na sercu je polecić. Jazda wysoki na wysokim komforcie, mniejsze spalanie, kierownica lżej chodzi w zakręty na oblodzonej powierzchni wchodzi się bezstresowo, bieżnik stworzony na lòd, błoto i śnieg. Przy wyłączonej klimatyzacji, jakim kolwiek nawiewie oraz wyłączonym radiu można się wsłuchać jak chodzą cichutko.

Polecam!

piszesz nokian wr d3 205/55/r16

d3, a a3 to to samo?

Snt frm iP usng Tptlk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOBII, to są różne modele opony, choć podobne. D3 są symetryczne, A3 są asymetryczne.

Producent zaleca model WDR A3 do aut o szerszych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, kolejna wiedza nabyta. Tak zapytałem, mnie sprzedali wr a3 tu w mojej okolicy nikt nie miał lepszej ceny, a Lucas21 to albo trafił na mega promo, albo taka różnica w tych modelach.

Snt frm iP usng Tptlk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 są droższe od D3. Różnica polega z faktu że celują w różne segmenty aut. D3 jest produkowana pod auta kompaktowe, A3 dla aut o wyższych osiągach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...