Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam zawsze patrze w aktualny ranking i biore coś z top 5

Edytowane przez HatefulEvil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nexen Winguard 215/40/18 i śmiało je mogę polecić. Ciche, przyczepne na mokrym i na śniegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze patrze w aktualny ranking i biore coś z top 5
Myślałem, że już każdy wie, że te rankingi o ściema...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema nie ściema jak się coś pokrywa z kilku różnych rankingów. Zresztą co może być złego w markowej oponie. Chyba że się bierze jakiegoś noname to wtedy ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marki też swoich przepłacają. Michelin jest na topie, a taki Uniroyal go bije na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony odebrane w poniedziałek montaż i zobaczymy czy był to dobry wybór 9948940_20171110_134451.jpg
Czy dobry wybór, to powiesz po sezonie a nie czy dobrze na aucie wyglądają...

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, H4mm3R napisał:

Czy dobry wybór, to powiesz po sezonie a nie czy dobrze na aucie wyglądają...

Wysłane z OP3T
 

To miałem na myśli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłam niestety używki, ale z normalnymi felgami (17) - 235/45R17 Rotalla ICE PLUS 210 - rocznik 2015. Mam nadzieję, ze choć tą zimę się na nich przehulam. Ktoś coś wie o tych oponach?

opony1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy opony 215/50/R17 Nokian będą ok? Pytam bo wszędzie gdzie nie popatrzę pisze sie o 225/50. Pytam bo mam nówki jeżdżone w poprzednim sezonie tylko 2 miesiące może zrobione 1500km na nich i szkoda mi je sprzedawać. Pozdro i dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kalisma napisał:

Ja dzisiaj zakupiłam niestety używki, ale z normalnymi felgami (17) - 235/45R17 Rotalla ICE PLUS 210 - rocznik 2015. Mam nadzieję, ze choć tą zimę się na nich przehulam. Ktoś coś wie o tych oponach?

opony1.jpg

Felgi konkret,a opona?Badziew.Chinol mało znany.To już szybciej Zeetex.Muszą być 17?Opony znowu za chwilę chciałaś kupować?Ile to ma bieżnika?Za to,co wydałaś na ten zestaw przypuszczalnie masz 2 komplety 16 lato-zima.To ma jeździć bezpiecznie,a nie wyglądać:wink:.Zima w B6 to 16 i stal.Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mrarturko napisał:

Siema

Czy opony 215/50/R17 Nokian będą ok? Pytam bo wszędzie gdzie nie popatrzę pisze sie o 225/50. Pytam bo mam nówki jeżdżone w poprzednim sezonie tylko 2 miesiące może zrobione 1500km na nich i szkoda mi je sprzedawać. Pozdro i dzieki za odpowiedź

Jak najbardziej będą ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mirek31071977 napisał:

Felgi konkret,a opona?Badziew.Chinol mało znany.To już szybciej Zeetex.Muszą być 17?Opony znowu za chwilę chciałaś kupować?Ile to ma bieżnika?Za to,co wydałaś na ten zestaw przypuszczalnie masz 2 komplety 16 lato-zima.To ma jeździć bezpiecznie,a nie wyglądać:wink:.Zima w B6 to 16 i stal.Tyle w temacie

To ile obstawiasz, że dałam? ;P

Kupiłam Audi na najbrzydszych możliwych felgach :) To je zmieniam :P na 16 i w tym wzorze co mam wygląda jak ubogi krewny :P  a jak kupować to już lepiej 17.. 16 w podobnych cenach.

Letnie opony mam z zeszłego roku - nowe :) więc starczą :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłam niestety używki, ale z normalnymi felgami (17) - 235/45R17 Rotalla ICE PLUS 210 - rocznik 2015. Mam nadzieję, ze choć tą zimę się na nich przehulam. Ktoś coś wie o tych oponach?
opony1.thumb.jpg.d43fec59867993502207af4ce7b4e983.jpg
Te opony wyglądają na jakieś przejściówki jesień wiosna. W zimie to nie wiem czy mają czym się złapać śniegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, klucha11 napisał:
8 godzin temu, Kalisma napisał:
Ja dzisiaj zakupiłam niestety używki, ale z normalnymi felgami (17) - 235/45R17 Rotalla ICE PLUS 210 - rocznik 2015. Mam nadzieję, ze choć tą zimę się na nich przehulam. Ktoś coś wie o tych oponach?
opony1.thumb.jpg.d43fec59867993502207af4ce7b4e983.jpg

Te opony wyglądają na jakieś przejściówki jesień wiosna. W zimie to nie wiem czy mają czym się złapać śniegu.

Siema a tak z ciekawości ile dałaś za te felgo bo właśnie takich szukam??. Tak przy okazji jak ktoś ma takie 17 to się dogadamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucha11 -> https://www.sklepopon.com/opona-zimowa/rotalla-ice-plus-210-235-45-r17-97-v-xl-90907?gclid=EAIaIQobChMI0_y9v4G71wIVRD8bCh3RuAYEEAYYASABEgKEkfD_BwE

Na nawierzchni klasa E, więc klasa ta jest niczym opony w biedronce za 195 sztuka. Jedynie zużycie Benzyny lepsze niż te z biedry. Opony już na aucie. Wczoraj zrobiłam ok. 30km na nich - ciche są. Wlazły ledwo ledwo odrobine szersze i by wystawały. Zrobię zdjęcie jak pojadę zaraz na pocztę.
Jak będzie tragedia to w najgorszym wypadku zamienię się oponami z A6 :P baba w końcu musi mieć lepsze opony niż facet :P 

mrarturko 1300zł, pisz po ludziach co wystawiają. Tacy co nie są handlarzami to wystawiają np. za 1999zł a jak napiszesz pw to zejdą Ci niżej :P Tylko niektórzy mają opony np. z 2008 roku :P to nawet rok się na tym nie odepniesz ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między Nokian WR A4, a NOKIAN WR D4, oprócz hałasu? Jakie waszym zdaniem wybrać? I jaki rozmiar na 7,5"J/17"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hotjakdog napisał:

Jaka jest różnica między Nokian WR A4, a NOKIAN WR D4, oprócz hałasu? Jakie waszym zdaniem wybrać? I jaki rozmiar na 7,5"J/17"?

Jak jeździsz dużo autostradami to A4,a jak bezdroża,zaśnieżone boki i miasto to D4.Ja wziąłem D4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...