Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiedziecie o oponach pirelli sottozero? albo o continental ContiWinterContact TS 810 ? te opony zostały mi polecone do mojego samochodu podobno continental ostatnio przechodzi dużo testów i wypada w nich bardzo dobrze, a pirelli jakoś mniej... Chociaż ja osobiście jakoś jestem przekonana do pirelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ContiWinterContact TS 810 te mialem dziadostwo max -- jesli chesz oddam 2 sztuki za 60zl ponad 6mm bierznika jeszcze maja 2 zjechalem do 4mm wiec sie nie oplaca juz zakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja osobiście jakoś jestem przekonana do pirelli.

jezdziłem pare zim na pirelkach i ani jednego złego słowa na nie nie powiem :wink4:.nie jestem na bieżąco z oponami i ich nowosciami ale skoro wczesniejsze były ok to tym bardziej w dzisiejszych czasach na dziadastwo nie mogo sobie pozwolic.tak mysle.na conti nie smigałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opony zimowe to w tym sezonie Goodyear Ultra Grip 8 oraz Continental TS830, są pozycjami, na które najbardziej należy zwrócić uwagę.

ponieważ :mysli:

Ja testuje vredy snowtracki i wporównaniu do starszych fulda kristal róznica mega, juz Quattro nie lata od kraeznika do krawęznika przy byle dodaniu gazu :gwizdanie: testowane jeden dzień jak spadł śnieg, odrazu poszedłem drifty uskuteczniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opony zimowe to w tym sezonie Goodyear Ultra Grip 8 oraz Continental TS830, są pozycjami, na które najbardziej należy zwrócić uwagę.

miales conti? czy tylko wyczytales ja chce poznac zdanie tych co mieli bo ja mialem i gowno bylo ale ts810 a nie 830 wiec jak ktos ma niech po deszczu albo po chlapie mokrym sniegu doda ostro gazu i zahamuje i wtedy pogadamy a nie wyczytasz gdzies jakas wiadomosci bo tak napisane znaczy ze dobre ja wlansie na takie reklamy sie skusilem i zaluje do dzis wydanego kazdego grosza na ten badziew !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Brysio ciągle ta antyContinentalowa krucjata?? :decayed:

jak by Ci sie w nocy wysrala opona druty przebily plaszcz zerknij na watek o oponach letnich tam sa fotki to bys robil tak jak ja

ja juz w zyciu nie kupie opon tej firmy ot tak dla zasady nie warte tej ceny bo jakosc jest taka jaka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales conti? czy tylko wyczytales ja chce poznac zdanie tych co mieli bo ja mialem i gowno bylo ale ts810 a nie 830

witaj :hi:

ja właśnie użytkuje TS-830 i jestem zadowolony :good:

A mieszkam w górach przed nimi miałem Ultra Grip 7 i wcale nie zauważyłem by obecne były gorsze.

Owszem dobra opona to dużo ...ale i rozsądek podczas jazdy też ma wielkie znaczenie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales conti? czy tylko wyczytales ja chce poznac zdanie tych co mieli bo ja mialem i gowno bylo ale ts810 a nie 830

witaj :hi:

ja właśnie użytkuje TS-830 i jestem zadowolony :good:

A mieszkam w górach przed nimi miałem Ultra Grip 7 i wcale nie zauważyłem by obecne były gorsze.

Owszem dobra opona to dużo ...ale i rozsądek podczas jazdy też ma wielkie znaczenie :hi:

a jak podjazdy na nowym mokrym sniegu jak boczne trzymanie w zakretach jak hamowanie na deszczu?

moje doswiadzcenia z conti zimowymi na nowym sniegu bym kolesiowi w d.u.pe trzepnal bo nic a nic nie hamowaly 20cm brakowalo a jechalem max 15kmh w zakretach mnie d.u.pa wyprzedzala bogu dzieki za esp i to przy predkosciach 25 - 40 max bo szybciej sie balem nawet na odsniezonej drodze

jezdzic mialem ataki paniki na tych oponach wymienilem na dunlopy 3d i od tego czasu spokoj te same zakrety 50 - 60 bez najmniejszego stresu ale mowie mialem ts810 moze 830 poprawili ale mimo to nie kupie juz opon tej firmy wole micheliny hankooki pirelli nawet yokohamy ale conti nie kupie i final!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak podjazdy na nowym mokrym sniegu jak boczne trzymanie w zakretach jak hamowanie na deszczu?

dla mnie jest :good: Jak Ci wiadomo to jest zupełnie inny bieżnik niż w TS-810.ale każdy ma prawo do swojej opinii.

Pozdrawia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiedziecie o oponach pirelli sottozero? albo o continental ContiWinterContact TS 810 ? te opony zostały mi polecone do mojego samochodu podobno continental ostatnio przechodzi dużo testów i wypada w nich bardzo dobrze, a pirelli jakoś mniej... Chociaż ja osobiście jakoś jestem przekonana do pirelli.

miałem juz opony pirelli sotto zero i sa swietne godne polecenia na tych oponach mogłem sobie pozwolic na dużo więcej na drodze :naughty: i od tego czasu jezdze tylko na tych oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak podjazdy na nowym mokrym sniegu jak boczne trzymanie w zakretach jak hamowanie na deszczu?

dla mnie jest :good: Jak Ci wiadomo to jest zupełnie inny bieżnik niż w TS-810.ale każdy ma prawo do swojej opinii.

Pozdrawia. :)

TS-810 to nie TS-830. Ja już jeździłem po śniegu i jestem zadowolony z nich. Ale jak kolega pisze wyżej - każdy ma prawo do swojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadl snieg , ja wymienilem conti 830 ktore mialem na 17 na nokiany wr g2 na 18 ( po zmianie hebli mniejsze nie wchodza :naughty: ) i powiem Wam szczerze ze lipa , zarzuca mna na lewo i prawo myslalem ze te nokiany sa lepsze. Conti w porownaniu duzo lepiej wypadaly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie specjalnie pod blokiem troche poszalalem i wiem ze conti byly duzo lepsze , dzis sie rozpedzilem tak do 30 i na sniegu hamowanie jest zerowo w lini protej na tych oponach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie specjalnie pod blokiem troche poszalalem i wiem ze conti byly duzo lepsze , dzis sie rozpedzilem tak do 30 i na sniegu hamowanie jest zerowo w lini protej na tych oponach

Nowe kupiłeś czy używki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...