Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hogo mam takie pytanie ;) a ktore opony polecasz z Goodyear'a ???

http://moto.allegro.pl/zimowe-goodyear-195-65r15-ug7-195-65-15-prod-2010-i1257156990.html

Czy jak zamowie opony to bedzie dobry wobor oraz zadowolenia ??:) pozdro

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jeździłem na UG 6 i były to najlepsze opony zimowe z jakimi miałem do czynienia.

Gdybym miał kupować teraz opony to kupił bym ultra grip 7 :good:

Opublikowano

na 15" pirelli wintersport :good: genialner gumy-po wszystkim idą

Opublikowano

A co powiecie o Uniroyall MS Plus 66 ? Używał któryś z kolegów opon Uniroyalla? Trochę o nich poczytałem w inecie i w segmencie "budżetowym" mają całkiem sensowne opinie.

http://www.opony.com/parametry-opony/uniroyal-ms-plus-66-195-65r15-91-t

Mendrek - u mnie juz komplet nowiutkich zimowych uniroyala czeka na montaż. Mam nadzieje ze zimowe są tak samo dobre jak rainexpert`y ..... (195/65/R15 Uniroyal MS 66 - 178 PLN sztuka :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

Hogo mam takie pytanie ;) a ktore opony polecasz z Goodyear'a ???

http://moto.allegro.pl/zimowe-goodyear-195-65r15-ug7-195-65-15-prod-2010-i1257156990.html

Czy jak zamowie opony to bedzie dobry wobor oraz zadowolenia ??:) pozdro

Mariusz kupiłem właśnie Ultra Grip 7+ na tej aukcji co podałeś :decayed: Kupuj śmiało , będziesz zadowolony :good:

Opublikowano

ja nie mam przekonania do "jodelkowych" bieznikow na zime ale jak widac Goodyear ma taki bieznik i jest w czolowce. ja polecam rowniez Dunlop SP Winter Sport 3D oraz Continental ContiWinterContact TS830 (ta zime bede na takich jezdzil :) )

Opublikowano

Ciekawe jak się sprawdzi w tym roku nowy Michelin Alpin 4 :mysli:

Opublikowano

Ja właśnie zakupiłem Continentale ContiWinterContact TS830 91H. Rokują dobrze. Oceniać będę po zimie.

Opublikowano

A miał może ktoś do czynienia z oponami Pneumant PN150 Wintec? Jeden koleś mi zaproponował, ale ja szczerze mówiąc pierwszy raz o takich oponach słyszę :mysli:

Opublikowano

ja śmigam na Nokianach i mam wrażenie że są lepsze od Barumów i Continentali które miałem wcześniej poza tym cenowo wyglądają bardzo dobrze za komplet nowych w rozmiarze 205/60R16 zapłacicie 1200zł z przesyłką ! P.S. najlepsze są na śniegu ! :) pozdrawiam

Opublikowano

Dziś zapodalem komplet nowych Barum Polaris 2,wcześniej były Dunlop SP i w ogole nie bylem z nich zadowolony, mialy duzy problem z duzym, kopnym sniegiem. Zobaczymy jak te Barumy beda smigac... :)

Opublikowano

A może ktoś miał styczność z oponami Kumho, dokładnie mam zamiar zakupić KW 17 I'ZEN XW, 205/55 R 16 91H

Opublikowano

Nie wiem kolego czy warto...

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś jak jeszcze daewoo w Polsce produkowało auta to każdy patrzył żeby tylko nie dostać na koreańskich oponach i brali na polskich.

Ale ciężko powiedzieć... Korea pewnie poszła do przodu a my sie cofamy :gwizdanie:

Mimo wszystko ja bym azjatyckich nie brał, no chyba że japońskie.

A można wiedzieć co to kosztuje ?

Opublikowano
Jeżeli poruszasz się głównie po drogach miejskich często odśnieżanych to polecam Klebera, Dębica jest za to dużo lepsza w głębokim śniegu. A rozmiar dla ciebie to 195/65/15
Opublikowano

Ja mam Continental ContiWinterContact i jak były nowe to ok,ale jak się zużyły nieco to już kicha...wcześniej miałem opony Fuldy i powiem,że lepiej się sprawowały...

Opublikowano

Po znajomości(kolega ma dobry układ z dostawcą) ok 275pln.

Opublikowano

Panowie co wybrać na naprawde ekstremalną zimę ( czytaj dużo śniegu i lód na drodze przez cały okres, ZERO służby drogowej) takie warunki mam dojazdu do pracy

http://moto.allegro.pl/opony-zimowe-195-65r15-michelin-alpin-a4-nowosc-i1263851061.html

http://moto.allegro.pl/pirelli-carving-195-65r15-2010r-w-wa-ursynow-i1254810872.html

http://moto.allegro.pl/opony-zimowe-195-65-15-goodyear-ug-7-195-65r15-i1261540401.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.