Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja w tym roku planuję też zakupić Goodyear, z tym że myślałem kupić Ultragrip 8, a nie 7+, skoto to nowszy model...

Jedyne co mnie dziwi to fakt, że w sklepach internetowych 7+ jest nieco droższe niż 8 ?

dziwne ? jest jakiś ukryty powód ?[password][/password]

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja w tym roku planuję też zakupić Goodyear, z tym że myślałem kupić Ultragrip 8, a nie 7+, skoto to nowszy model...

Jedyne co mnie dziwi to fakt, że w sklepach internetowych 7+ jest nieco droższe niż 8 ?

dziwne ? jest jakiś ukryty powód ?[password][/password]

kup 7+ nie będziesz żałował przynajmniej sa już sprawdzone
Opublikowano

No ja w tym roku planuję też zakupić Goodyear, z tym że myślałem kupić Ultragrip 8, a nie 7+, skoto to nowszy model...

Jedyne co mnie dziwi to fakt, że w sklepach internetowych 7+ jest nieco droższe niż 8 ?

dziwne ? jest jakiś ukryty powód ?[password][/password]

Ja nie wiem gdzie są tańsze UG 8 od UG 7+

a faktycznie są tańsze źle spojrzałem :decayed:

Opublikowano

Po przeczytaniu kilku stron tego tematu zakupiłem Goodyear UltraGrip 7+ Mam nadzieje, że się nie zawiode;)

Opublikowano

Po przeczytaniu kilku stron tego tematu zakupiłem Goodyear UltraGrip 7+ Mam nadzieje, że się nie zawiode;)

Będzie pan zadowolony :naughty:

Opublikowano

Pirelli Snowsport , rozmiar 205/55 R16 , kupione na zeszłoroczną zimę jako nówki nieśmigane , moja ocena to 3/6 ... tyle ode mnie :wink4:

Opublikowano

No i już wiemy dla czego Goodyear UltraGrip 7 są droższe od UltraGrip 8 :notworthy:

Właśnie pan przywiózł pod drzwi dwie nowiutkie UltraGrip 8 i od razu widać duży nadruk na boku MADE IN POLAND :(

No nic,z koro już są (230zł szt.195/65 R15)to zobaczymy jak się zachowują...

Pozdrawiam!

Opublikowano

Ciekawe jaką mieszankę zastosowali.

Opublikowano

Ciekawe jaką mieszankę zastosowali.

dokladnie ciekawe czy to jakas porzadna mieszanka i ciekawe kto to produkuje debica czy jakas inna firma

mam nadzieje ze maja miedzynarodowa kontrole jakosci

Opublikowano

ja w sumie też się zdecydowałem - dziś podjechały do mnie :wink4:

nokian_wr_d3_2.jpg

będę na bieżąco zdawał relację jak się zachowują w zimę :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ja w sumie też się zdecydowałem - dziś podjechały do mnie :wink4:

nokian_wr_d3_2.jpg

będę na bieżąco zdawał relację jak się zachowują w zimę :wink4: :wink4: :wink4:

też je dzisiaj wziąłem heh , mam nadzieję że dadzą radę
Opublikowano

Moje też już są, ale załoze je dopiero gdzies pod koniec listopada :wink4:

opony1.jpg

co nowe to nowe :jerk: :jerk:

Opublikowano

ja w sumie też się zdecydowałem - dziś podjechały do mnie :wink4:

nokian_wr_d3_2.jpg

będę na bieżąco zdawał relację jak się zachowują w zimę :wink4: :wink4: :wink4:

też je dzisiaj wziąłem heh , mam nadzieję że dadzą radę

ja też mam taką nadzieję :wink4: niby nowość - zobaczymy :cool1:

Opublikowano

Witam serdeczne. Z racji tego iż nie posiadam za dużo kasy a muszę kupić opony na zimę. Moje pytanie czy posiadacie wiedzę na temat tanich a sprawdzonych opon które są na allegro tak około 150zł za sztukę?

Opublikowano

Kovi87, jakbym patrzył na swoje! Dobry wybór!!! :hi:

Opublikowano

Moje też już są, ale załoze je dopiero gdzies pod koniec listopada :wink4:

opony1.jpg

co nowe to nowe :jerk: :jerk:

A tutaj mamy Vredesteiny - też myślałem długo nad nimi,ale w sumie kupiłem Goodyear UltraGrip 8 - ta sam cena :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 07:20_________________________________________________

Witam serdeczne. Z racji tego iż nie posiadam za dużo kasy a muszę kupić opony na zimę. Moje pytanie czy posiadacie wiedzę na temat tanich a sprawdzonych opon które są na allegro tak około 150zł za sztukę?

Problem jest prosty:

www.ceneo.pl

i po krzyku.Ale chyba będziesz musiał się skłonić ku Debicy Frigo 2.

Opublikowano

Moje też już są, ale załoze je dopiero gdzies pod koniec listopada :wink4:

opony1.jpg

co nowe to nowe :jerk: :jerk:

A tutaj mamy Vredesteiny - też myślałem długo nad nimi,ale w sumie kupiłem Goodyear UltraGrip 8 - ta sam cena :rolleyes

też myślałem nad nimi, ale w czasie jak ja kupowałem to UG8 stało po 407zł/szt, wiec cenowo za komplet ponad 200zł taniej snowtracki miałem :tongue4:

Opublikowano

No i już wiemy dla czego Goodyear UltraGrip 7 są droższe od UltraGrip 8 :notworthy:

Właśnie pan przywiózł pod drzwi dwie nowiutkie UltraGrip 8 i od razu widać duży nadruk na boku MADE IN POLAND :(

Nie rozumiem, w czym problem. Uważasz, że UG8 są tańsze bo produkowane w Polsce?
Opublikowano

Witam mam problemik z wyborem oponek do mojego wozidła 205/55/16 budżet jaki przewiduje to jakieś 1200 pln max "1000 plnbyło by ok " zastanawiam się co wybrać doradźcie coś wiem ze było tyle tematów ale opinie są różne na razie fajne opinie są o Nokian ew. jakich innych szukać

pozdrawiam

Opublikowano

Goodyear UG8 masz po około 250zł a bardzo zacne oponki!

Ale jak patrzysz na kasę to:

ceneo.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.