Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

testowal ktos moze yokohame ? nadaja sie ?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przy 160 po błocie pośniegowym idziesz jak po szynach.

Chciałbym to zobaczyć.

No może trochę przesadziłem, ale przy 130 na pewno samochód pewnie się prowadzi.

Opublikowano
yokohama to opona klasy premium więc powinna dawać radę

conti 810 tez niby premium a moim zdaniem najgorsza opona jaka mialem .....

Opublikowano
yokohama to opona klasy premium więc powinna dawać radę

conti 810 tez niby premium a moim zdaniem najgorsza opona jaka mialem .....

Muszę się zgodzić - kicha i pieprzony ślizgacz :thumbdown: Za darmo bym tego nie założył - w przeciwieństwie do 830P.

Opublikowano

to jak testowal ktos yokohamki ?

Opublikowano

Łukasz - a czemuż to nie kupisz sprawdzonej i dobrej opony, np. WR A3 - przecież to te same pieniądze, chyba, że chcesz sobie testować :wink:

Opublikowano

no wlasnie nie te same , mam mozliwosc kupienia yokohamy w dosc niezlej cenie

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

ale powiem szczerze ze jak sie spojrzy na bieznik to wr a3 ma baaardzo podobny

Opublikowano

Bieżnik bieżnikiem - Goodride'y też robią podobny jak Goodyear :decayed: Matador MP92 też jest prawie klonem WR A3, czy WR G2.

Powiem Ci szczerze, że patrzyłem kupując opony na HANKOOK'a iCept W310, patrzyłem na Vredka Xtreme, a nawet na Yokohamę V902 - wybrałem WR A3 mimo wyższej ceny, bo to sprawdzona i solidna opona. Nie chciałem testować na sobie i rodzince.

Opublikowano

kupilem opony 2szt goodyear ultra grip 8 i 2szt fulda kristall montero 3 na stalowkach 6j16 et50. opony sa prawie nowki ale zastanawiam sie ktore dac na przod. auto a4 b7 3.0 quattro

Opublikowano

Zawsze dwie lepsze na tył.

Opublikowano
Zawsze dwie lepsze na tył.

ponieważ?

Zwolenników lepszych gum na tył jest tyle samo co tych opowiadających się za lepszymi gumami na przód.

Inna sprawa że do Quatro powinny byc 4 takie same

Opublikowano
kupilem opony 2szt goodyear ultra grip 8 i 2szt fulda kristall montero 3 na stalowkach 6j16 et50. opony sa prawie nowki ale zastanawiam sie ktore dac na przod. auto a4 b7 3.0 quattro

Przy Q wskazane jest zakładać opony o tym samym wzorze bieżnika.

Opublikowano
Zawsze dwie lepsze na tył.

ponieważ?

Zwolenników lepszych gum na tył jest tyle samo co tych opowiadających się za lepszymi gumami na przód.

Inna sprawa że do Quatro powinny byc 4 takie same

No właśnie powinny, ale nie ma. Lepsze opony na przedzie powodują tendencję do "zarzucania" tyłem (nadsterowność), fakt że gdy założymy lepsze opony na przód, to skrócimy drogę hamowania, ale przodem jesteśmy w stanie kierować. Wszelkie testy wykazały i nieważne z jakim napędem mamy do czynienia, że lepsze opony dajemy na tył.

Opublikowano
Zawsze dwie lepsze na tył.

ponieważ?

Zwolenników lepszych gum na tył jest tyle samo co tych opowiadających się za lepszymi gumami na przód.

Inna sprawa że do Quatro powinny byc 4 takie same

No właśnie powinny, ale nie ma. Lepsze opony na przedzie powodują tendencję do "zarzucania" tyłem (nadsterowność), fakt że gdy założymy lepsze opony na przód, to skrócimy drogę hamowania, ale przodem jesteśmy w stanie kierować. Wszelkie testy wykazały i nieważne z jakim napędem mamy do czynienia, że lepsze opony dajemy na tył.

Jak stracisz przyczepność na przedniej osi to tak naprawdę leżysz i kwiczysz bo nie masz szans na wyprowadzenie auta tym bardziej podsterownego przednionapędowca.

Ale jak masz lepsze opony z przodu a tył ci ucieka zawsze możesz kontrować i jest szansa na wyjście z opresji. Jakie testy to wykazały? Podeprzyj się wynikami konkretnymi a nie byle jaki artykuł z pseudo motoryzacyjnego magazynu

Opublikowano
Zawsze dwie lepsze na tył.

ponieważ?

Zwolenników lepszych gum na tył jest tyle samo co tych opowiadających się za lepszymi gumami na przód.

Inna sprawa że do Quatro powinny byc 4 takie same

No właśnie powinny, ale nie ma. Lepsze opony na przedzie powodują tendencję do "zarzucania" tyłem (nadsterowność), fakt że gdy założymy lepsze opony na przód, to skrócimy drogę hamowania, ale przodem jesteśmy w stanie kierować. Wszelkie testy wykazały i nieważne z jakim napędem mamy do czynienia, że lepsze opony dajemy na tył.

Jak stracisz przyczepność na przedniej osi to tak naprawdę leżysz i kwiczysz bo nie masz szans na wyprowadzenie auta tym bardziej podsterownego przednionapędowca.

Ale jak masz lepsze opony z przodu a tył ci ucieka zawsze możesz kontrować i jest szansa na wyjście z opresji. Jakie testy to wykazały? Podeprzyj się wynikami konkretnymi a nie byle jaki artykuł z pseudo motoryzacyjnego magazynu

Chociażby testy ADAC, skoro wiesz lepiej, to po co ta dyskusja. Ja mam swoje zdanie.

Opublikowano

gdzie kupie jeszcze opony przez neta oprócz:

opony.com, opony.pl, oponeo.pl - to to wszystko jedna firma z Bydgoszczy

Opublikowano

allegro

Opublikowano

Ja zawsze zamawiam z Allegro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.