Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Galeria felg A4 czyli pokażcie swoje fele


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wiem dokładnie z jakiego modelu (wydaje mi się że z TT) są te felgi ale nabyłem je ostatnio :D felga 17", szerokość 7", opony 225/45

jzxdb455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wzór jest z b6. ale najczęściej w 16"

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

O, dzięki :) ciężko ogólnie znaleźć ten wzór, spodobał mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZB3zom.jpg

Moje BBS 17"8J ET 35.Opona 235/45/17

Edytowane przez sQbaniutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Kolejny komplet 18" 4x9,5J, znów przymiarka bez opon d93b43e9ff9b7e20d17534786c2b5803.jpg69178070576ff949d4ff6f183b224eb2.jpg

Witaj,

O kurczę...ładny garnek pakujesz :D

Przy jakim ET i na jakiej gumie wkładasz te 9,5 cala do B5-ki?

Na jakim zawieszeniu masz auto?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc ET 30, opona prawdopodobnie 215/35, zawieszenie to gwint supersport

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat... ale...chcę zasięgnąć opinii wśród felgomaniaków ;)

Mam dylemat które kupić:

http://alucenter.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_f6d4ecdbe3aaebe7d0074f813c3dfde0.jpg

czy może oryginalne

http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/60/10/04/26/6010042653

Sorki jeśli w niewłaściwym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś z forum na felgach z alucenter? Co to warte, nie pękają ani się nie gną? Bo w cenie 2k za 18 calowe aż kusi :-)

Edytowane przez skiline11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie ze oryginał to jednak oryginał

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli na orginałach da się przejechać 100mln kilometrów a na tych chińskich tylko 10mln, to jest to i tak dla większości wystarczające ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez skiline11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiniol, chinolem wyglądać wygląda problem pojawia się zawsze wtedy jak trzeba dokupić 1 szt bo się uszkodziła a producent zakończył produkcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale zauważ ile tego jest teraz.. Ja sam szukałem teraz 18 na lato i powiem szczerze, że jest w czym wybierać i nawet na sztuki. Osobiscie na miejscu depechetom brałbym wg. własnego upodobania. Nawet ori felge idzie pokasować jak wpadniesz w wielką jape. Wiadomo, że ori jest bardziej wytrzymalsza ale prawdę mówiąc, kto kupi nowe felgi będzie starał się o nie dbać, czy to takie czy owakie i dziury będą omijane w miarę możliwości. Z tych dwóch co podałeś chyba brałbym 1 (nie ori), ori moim zdaniem będą wyglądać tak hmm.. normalnie i oklepanie. Te fejki zawsze skojarzą się z tymi nowszymi audicami ;) Twój wybór kolego, jest w czym przebierać i cenowo i wzorowo :D Numer 1 ktoś z chłopaków kupował, możesz poszukać w autach użytkowników. Brał je na zime i był zaskoczony jakością, pisał, że za tą cene spoko wybór. Jeśli chcesz za 2 tygodnie będę miał swoje fejki i dam Ci znać jak to wygląda. Chociaż jestem w 90% przekonany, że będzie wyglądać jak każda inna felga i póki nie spojrzę na tył i nie znajdę znaczka audi to nie będę nawet o tym myślał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym kogoś próbował odwieść od zakupu w/w felg (indywidualna decyzja), ale znam temat z autopsji jak mega ciężko jest znaleźć pojedynczą sztukę nie ori felgi. Dbać o felgi to każdy z nas którzy tu zagląda uważa pewnie za prio nr 1 jednak trafić w solidną dziurę na naszych pięknych drogach to również nie problem.

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony problemem jest to, że nie wiadomo czy te sprzedawane felgi które są oryginalne nie brały udziału w jakimś wypadku, czy nie są prostowanie itd... Kurcze, zakup felg to ciężka sprawa.

Edytowane przez skiline11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam bardzo.... naprawdę ciężko wybrać... ale najpierw chyba pojadę osobiście na oględziny ("Rotorów") i ewentualną przymiarkę.... i potem będzie decyzja chwili ...:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...