Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle co niektórzy dali ciała :(djbojus gdzieś Ty był z tymi swoimi znajomkami :( ???? byłem tam do 13tej i nikogo nie widziałem i nikogo nie było. Napisałem że postaram sie być i bardzo się starałem, tak że przyjechałem razem z Majkelem ( którego już o 7:00 ściągnąłem z wyra :) )mimo tego że zaraz wsiadam i gonię 8 stówek :( do roboty. Nie powiem nie żałuję bo poznałem nowego klubowicza i magiczną zieloną skodę Cornka ps. miło było poznać o Energy drinkach będę pamietać i pozdro.

Co do samego spotu BMW, powiem szczerze ze jestem pod wrażeniem że tak potrafią się zorganizować było ponad 30 autek, mam nadzieję że doczekam takich czasów że tyle Audiczek się pojawiać zacznie na wspólnych spotach. Nie powiem szacuneczek dla BMW za frequency :)

Dobra Panowie i Panie do zobaczyska za 3 tygodnie lece!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przepraszam ze zawiodłem ale czekalem na kolegów ,kazali czekac do 14 ja czekałem a tu nagle oni nie jada. :( martinez1980 obiecuje ze nastepnym razem jestem na 100 procent i zauje ze nie pojechałem sam mysle ze poznał bym kilku klubowiczów . ale sami widzicie tak mozna polegac na kolegach . pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle co niektórzy dali ciała :(djbojus gdzieś Ty był z tymi swoimi znajomkami :( ???? byłem tam do 13tej i nikogo nie widziałem i nikogo nie było. Napisałem że postaram sie być i bardzo się starałem, tak że przyjechałem razem z Majkelem ( którego już o 7:00 ściągnąłem z wyra :) )mimo tego że zaraz wsiadam i gonię 8 stówek :( do roboty. Nie powiem nie żałuję bo poznałem nowego klubowicza i magiczną zieloną skodę Cornka ps. miło było poznać o Energy drinkach będę pamietać i pozdro.

Co do samego spotu BMW, powiem szczerze ze jestem pod wrażeniem że tak potrafią się zorganizować było ponad 30 autek, mam nadzieję że doczekam takich czasów że tyle Audiczek się pojawiać zacznie na wspólnych spotach. Nie powiem szacuneczek dla BMW za frequency :)

Dobra Panowie i Panie do zobaczyska za 3 tygodnie lece!!!

ja na początku nie skorjarzyłem Audiczki na szczęcie Martinez poznał mnie ;) sympatyczna imprezka, można by zrobić coś podobnego na lotnisku w kluczewie po dstargardem, dużo bliżej niż te makowice i może frekwencja audi by była dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było spróbować tyle że w Makowicach jest 100 razy lepsza nawierzchnia w porównaniu do kluczewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jedno i drugie :> tylko poczekajcie jak po 25 zmienię w końcu turbinę to pokaże na co stać 20VT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że w makowicach trzeba miec kontakt no i zapłacić, a kluczewo jest bliżej i za free.

Wiadomo że można postać i pogadać, ale jakaś ćwiartka też nie zaszkodzi bo bez tego to okropnie nudno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że dobra ćwiartka nie jest zła. Ciekawy jestem jak k04 na ori sofcie poleci z Twoją skodą. Ty masz już program??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że dobra ćwiartka nie jest zła. Ciekawy jestem jak k04 na ori sofcie poleci z Twoją skodą. Ty masz już program??

po 1 dziękuję Martinezowi że chciało mu się do mnie pzyjechać z napojami ;) testuje je aktualnie

a co do mojego fura to mam na pokładzie k03s + 320cc i program, 200 KM i 300 Nm

tu masz pojedynek z bmw e36 323 2,5 R6 z czipem i wydechem, shamowane na 186 KM. Generalnie mocno przypaliłem start więc mi odskoczył ale od 150 km/h do 190 cały czas się zbliżałej czyli myślę że w sprzyjających warunkach atmosferycznych spokojnie do objechania.

a tu trochę znęcanie się ale pojednek z Audi A6 2,5 TDI 180 KM Quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie cos po 20 wrzesnia to moze sie zalapie :P;) miejsce wsumie mi obojetne aby bylo ciekawie wiec panowie planujcie i sie dogadujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORNEK, spoko nie ma za co! testuj tylko spokojnie by mnie Twój kardiolog nie ścigał!

Co do spotu, fajnie ja jestem za i w sumie też mi jest obojętne. 24 września ja też wracam w nocy wiec już potem jestem free, myślę że możnaby coś zmontować:) Z tego co wiem pod koniec września ma być sniatowo choć to nie jest w sumie potwierdzone, słyszałem to od osób trzecich, może zamiast gdzieś lecieć bez celu, (gdzie nie wykluczone że także może być nas garstka) to ugadajmy się wszyscy i taką watachą polecimy sobie na śniatowo:) w razie słabej frekwencji będzie przynajmniej można popatrzeć na innych i jest komfort psychiczny ze trochę ludzi będzie.

(fajnie to na fotach bedzie wyglądało :) i na kamerce :) )wszyscy w jednym miejscu i standard grillek:) pogaduchy itd. :)co Wy na to ???? :evil:

Co by nie było i gdzie by nie było, oraz kiedy by nie było to ja oczywiście jako pierwszy heheheh wpisuję się na listę :) jak coś to się dopisywać :) czy to Śniatowo czy Kluczewo, Makowice lub inna płyta lotniska po 24 września MartineZ na pokładzie:

1. martinez1980 with Kate terrorist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice

1. martinez1980 with Kate terrorist.

2. Djbojus

3. CORNEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice

1. martinez1980 with Kate terrorist.

2. Djbojus

3. CORNEK

4 .dirty8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na Kluczewo/Śniatowo/Makowice

1. martinez1980 with Kate terrorist.

2. Djbojus

3. CORNEK

4 .dirty8

dawać dawać :) dopisywać się :)Galec, Maciej, Majka :) co jest z wami piatek dawid :) dawać Panowie dawać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy dokladnie mialy by to byc te spoty wyjazdowe?? Byle nie srodek tygodnia :no:.

Dzisiaj ladna pogoda to moze jakis spontan, powiedzmy godz 17 parking krematorium tak jak ostatnio tylko ze mnie wtedy nie bylo ....

Kto byl by chetny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...