Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam jestem otwarty :D choc wolałbym bardziej doświetlone miejsce :D wiadomo ze względu na foty hahahah :D ale dla mnie loooz :D moze jakas lista :D ? kto chetny zobaczymy czy jest sens :D

1. MartineZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co 20 na pionierów ?

Raczej _pod_ ;-)

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

To może próbujemy wbić się na parking hotelu Panorama? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ale lista po byku !

Uzupełniłem, może się coś rozrusza ;) Próbujemy spotkać się na parkingu Panoramy, czy walimy na Eskadrową?

Lista niedzielnych kierowców ;-)

1. MartineZ

2. Doradca

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej pionierów bo jak cos to jest most i jak zacznie padać to będzie gdzie sie skryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale gdzie to jest dokładnie pod tym mostem pionierów?? Czy macie na myśli pod zjazdową częścią trasy zamkowej w strone basenu górniczego?? Ma ktoś CB radio w razie czego by pokierować mobilnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zesrały plany ... ja dziś odpadam :/

Dobra ale gdzie to jest dokładnie pod tym mostem pionierów??

Zerknij kilka postów wstecz, sam kilkukrotnie podawałem link do mapy więc znajdziesz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe sie dogadujecie :D kuuurka ;D A Cinek grzał specjalnie do Szczeta szybciej a tu widzę lipa :/ 3 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiak by był ale to koleżka ze Stargardu, poznaliście Go, Galec też by wpadł też koleżka ze Stargardu no i Kazikboy z Gryfina, lipa trochę szaprać kolesi taki kawał by postali 5 minut i zaraz każdy ucieknie do domu :/

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Mało tego decyzje trzeba juz podjąć bo to juz deadline i koledzy muszą dojechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie

Mam bardzo pilną sprawę. Wcześniej w moim imieniu pisał kolega Szczuraz. Uziemiło nam S8 w Międzywodziu ale to nie ważne...dzisiaj chłopaki załadowali auto na lawetę, żeby ściągnąć do Wrocławia i w lawecie przed chwilą wywaliło oponę a zapasu brak :thumbdown: Bardzo proszę o pomoc! Potrzebny pilnie jakiś numer na pobliską wulkanizację 24h w okolicach Międzywodzia lub koło do Renault Mastera 225/65/r16. Tel kontaktowy 781 075 012

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiak by był ale to koleżka ze Stargardu, poznaliście Go, Galec też by wpadł też koleżka ze Stargardu no i Kazikboy z Gryfina, lipa trochę szaprać kolesi taki kawał by postali 5 minut i zaraz każdy ucieknie do domu :/

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

Mało tego decyzje trzeba juz podjąć bo to juz deadline i koledzy muszą dojechać!

Dawaj chłopaków :)

Ja już się ogarnąłem z klientem, więc jednak zdążę*dotrzeć ... a właściwie już w drodze jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oik ja tez ruszam i kosiak to samo

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Spartan_Wroc chętnie bym pomógł gdybym mógł :/ mam nadzieje ze sie ktoś znajdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobliską wulkanizację 24h w okolicach Międzywodzia lub koło do Renault Mastera 225/65/r16.

Może być kicha z dostępnością - dziś niedziela :/

Google podpowiada kilka wyników z okolicy: Wulkanizacja Opony serwis MIDZYWODZIE godziny otwarcia info mapa

Podzwońcie, może coś się uda załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...