Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] A4 Quattro S-line


a4klosek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna sztuka :good:

Standardowo trzeba napisać ze dokładki w kolor a najlepiej zderzaki od S-line i praktycznie furmanka kox :kox:

Środek bardzo ładny, tylko RNS-e zapodaj tym bardziej ze tunel na 2 din już masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko ;)

nawet masz schowek na kasety :gwizdanie:

Aż dziwi mnie to jak można przy srebrnym lakierze mieć dokładki nie w kolorze i to jeszcze ciemne :P...

z tego wniosek czym prędzej do lakiernika i najlepiej wymalować i wtedy autko zewnętrznie i wewnętrznie będzie super.

p.s. szkoda, że nie chcesz malować dokładek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna audiczka , za ile udało Ci się ją kupić ?

ps. tutaj temat o niej w zakupie kontrolowanym http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_warta_uwagi_czy_raczej_nie-t109399.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak drogo :gwizdanie: Ale autko Piekne, pogratulowac, dokladki maluj :good:

Troche ta lewa lampa krzywo siedzi, moze jak rozrzad robili to zle zlozyli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie widziałem ją wcześniej na allegro :D ładna sztuka :kox: , naprawde mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladniutkie to audi :good: :good: . Dawno niewidzialem tu "nowej" tak fajnej audioli (zazwyczaj prezentuja sie tu te okazje za 30tys :wallbash: :wallbash: ).

Wyposazenie tez niczego sobie. Brak parktronika ale ma za to Q :kox: . RNS-E z latwoscia powinenes dorezac. Chip tez sie przyda bo jednak 1.9 z Q to troszke ospaly bedzie.

Pozostaje tylko cieszyc sie jazda. A cena... cena jak cena - jest Q w AVF - zadkosc i jest piekny stan wiec o co chodzi ?? . Niektorzy za te pieniadze kupowali by bude b7 na golasie i bez Q wiec tym bardziej podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...