Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem, że LED lampy, ale jaki model :decayed:

Zastanawiam się czy do siebie takich nie wpakować i okleić folią..

To są takie lampy jak te w linku: LAMPY DIODOWE AUDI A4 B6 SEDAN 00-04 RED WHITE LED (2566157885) - motoAllegro :wink:

Na allegro są też takie same, tylko w innych wersjach kolorystycznych: białe, czarne i czerwone (te ostatnie ma "laki83").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wkoncu ten zderzak wrzuciles na audi :yeee: teraz mamy podobne "d*py" :grin: ja to caly czas mysle czy wrzucac takie ledy lampy jak Ty masz :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe auto robi robote!!! :kox: Gratki i do zobaczenia na jakimś spocie!:wink:

...szyby zostaw tak jak są!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ledy są średniej jakości... Laki jak dojedzie do Holandii to coś pewnie o tym napisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech pisze no ale trzeba sie z tym liczyc wkoncu to jakies chiny sa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o ledach to moge napisać bo jakos kilka osób je ma a nic o nich nie mówi...spasowanie pozostawia wiele do zyczenia choc pierwszy komplet był lepiej spasowany bo to jest drugi bo wymieniłem na gwarancji poniewaz po dłuższym czasie uzytkowania na chromie nad zarówką kierunku prawdopodobnie od temperatury pojawia sie małe zmatowienie ale po wymianie znowu sie pokazało.wygląda na fabric feller:wink: ale juz je sobie zostawiłem bo mi sie podobają.według mnie lepiej sie prezentują od ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki w końcu się pochwaliłeś :brawo:

zderzak nie w moim guście ale trzeba przyznać że robi robotę i furka bardziej rzuca się w oczy :thumbup1:

O wiele bardziej masywny tył teraz ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka konkretna :) nowy tylny zderzak robi robotkę :decayed:

gdzie dorwałeś stabilizator od rs-a ?

stabilizator w aso of corse:decayed: seves dzieki.mi tez sie zdaje że d*pa zrobiła sie bardziej widoczna

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 20:50 ----------

nowy mod na trasy...wygląda jak wyglada ale grunt żeby sie spisało

dsc02334ym.jpg

dsc02335f.jpg

dsc02336avk.jpg

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

musze to jeszcze dobrze dopasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś mieć jeszcze na błotnikach i zderzaku bo co to da jak będzie tylko na masce, jeden element odejdzie do malowania jedynie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś mieć jeszcze na błotnikach i zderzaku bo co to da jak będzie tylko na masce, jeden element odejdzie do malowania jedynie :grin:

no na zderzak to sobie chyba dam takie coś uszyć na zamówienie:grin: bo te odpryski już mnie do szału doprowadzają:kwasny: a jakby nie było jakiś czas temu zderzak był malowany bo dół s-line wskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :thumbup1:

dzieki...staram sie staram sie ..cały czas do przodu....i tak jak u ciebie bedzie tez elektryczna roletka na tył:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie ma tragedii...w sumie może jakbyś założył to w tym kącie podszybia to nawet nie było by widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiał byś mieć jeszcze na błotnikach i zderzaku bo co to da jak będzie tylko na masce, jeden element odejdzie do malowania jedynie :grin:

Szkoda że to założył na już ścioraną maskę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...