Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ty nie masz w zderzaku wglebienia na rejestracje ?

Mam :cool1:

Remik Wydaje mi sie ze zderzak ktory byl zakladany z ta dokladka jest delikanie inny :gwizdanie: Ona jest zalozona rowno z przodu ze zderzakiem ale i tak jest widoczna taka przerwa :wink4:

Ogolnie nawet mi sie podoba ale jest troche za nisko na zime :confused4: Takze bede chyba szukal kompletnego S-line`a zeby nie rzezbic :wink4: Ale to moze w wakacje :wink4:

Aha... Jutro zakladam Obudowy w srebrnym macie :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 17:33_________________________________________________Nowy mod :kox: Bardzo fajnie to wyglada wedlug mnie :naughty: Jeszcze jakbym zapodal listwy s4 w srebrny mat to juz by bylo :kox: :kox:

dsc00084kd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00085fl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00086w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

średnio te lusterka wyglądają pomalowane..szukaj ori s4 satynowych..

Opublikowano
  • Autor

średnio te lusterka wyglądają pomalowane..szukaj ori s4 satynowych..

69zl a 600zl to jest mala roznica :decayed: Jak dla mnie szkoda by bylo wywalac tyle kasy dla dobrego efektu :gwizdanie: Jedynie ori lotka i listwy od s4 by sie przydaly w oryginale :cool1:

Opublikowano

zobacz u mnie kiedys tak wygladalo :cool1:

sdc11211s.th.jpg

Remik-A4 ale Ty brzydki jestes :decayed:

Opublikowano

i pomaluj sobie ramiona wycieraczek..

Opublikowano

Wandej jest pięknie :good: :good: :good: teraz możesz spokojnie szukać body S line

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Opublikowano

wszystko fajnie ale pomaluj te dokładki progowe

Opublikowano
  • Autor

wszystko fajnie ale pomaluj te dokładki progowe

bedzie na dniach :good:

I narazie koniec modow... Musze wymienic przguby i przeplywomierz :disgust: Troche hajsu poleci :gwizdanie:

Pany moze ktos zrobic mi VT z listwami s4 w srebrnym macie?? :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pokaż to auto jak z boku wygląda

Opublikowano

Pany moze ktos zrobic mi VT z listwami s4 w srebrnym macie?? :cool1:

dont make a village :rolleyes:

Opublikowano

u Glinka w temacie takie vt by robione zerknij sobie

Opublikowano

Pany moze ktos zrobic mi VT z listwami s4 w srebrnym macie?? :cool1:

dont make a village :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kiedyś tak powiedziałem tutaj w Irlandii i powiem Ci, że.... Nie wiedzieli o co chodzi :D

Ale zgodzę się, srebrne listwy :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Czyli w kolor najlepiej :mysli: Narazie stop modow po za wymiana zawiechy i amorow bo juz koncowka :disgust:

Opublikowano

i pomaluj sobie ramiona wycieraczek..

albo lepiej wymien na Aero ...zakupic mozesz dobry komplecik w doberj kasie u Czakiego

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

i pomaluj sobie ramiona wycieraczek..

albo lepiej wymien na Aero ...zakupic mozesz dobry komplecik w doberj kasie u Czakiego

ostatnio jak cos kupilem od czakiego to nie moglem przez tydzien auta odpalic :decayed::wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 13:07_________________________________________________maly zestaw na dluzsze trasy czeka na montaz :wink4:

dsc00034za.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jabyscie widzieli s-line przod to dajcie info :tongue4:

Opublikowano

ja taki zestawik zamontowałem i w trakcie podróży nad morze sprawdził się w 100%-tach :good:

Opublikowano
  • Autor

ja taki zestawik zamontowałem i w trakcie podróży nad morze sprawdził się w 100%-tach :good:

sam montowales?? Ja sie troszke boje :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zamontowałeś tempomat? wycinałeś obudowe ?? masz jakies foto ? kodowanie robiłeś sam??

Furka oki , tylko zrobiłbyś jakiś pełen pakiet s-line lub s4 bo te ms design troche słabo pasują

Opublikowano

Andrzej jak bedziesz montował Tempomat odezwij się to Ci podpowiem co i jak (jak zajdzie taka potrzeba). Nie ma się czego bać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.