Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elegancki kolorek hebelka,narobiłeś chęci na zmiany

Opublikowano
  • Autor

Hammer jednak wygrało złoto. Tomek na aucie rozumiem czy luzem tez?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Jak Ci pasuje

Opublikowano

Zazdroszczę hebelków :slina: a końcówki w końcu takie jak być powinny :wink::kox:

Opublikowano
  • Autor

Zazdroszczę hebelków :slina: a końcówki w końcu takie jak być powinny :wink::kox:

Szukaj hebli sporo tego jest a pomalować to nie problem i nie duży koszt :wink:

Wygląd to jedno ale jak to hamuje :shock3:

312mm i 288mm to spowalniacz przy tym :slina:

9b9235b66c536e62bf653c26225d79d7.jpg

W końcu wpadły listwy:kox: Narazie czarny mat.d7a9649ce794c394ebaf213e34f00825.jpg

No i hebel

a8540db6dc893fdd9fd01bf53d389d5c.jpg

beb00404a02813a30a536af170723ba5.jpg

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Super wygląda w złotym kolorze, listwy też mam w czarnym macie i nie wiem czy malować w kolor

Opublikowano
  • Autor

Super wygląda w złotym kolorze, listwy też mam w czarnym macie i nie wiem czy malować w kolor

Też mam LZ5L?

krisxxx dzięki za listwy :hi::kox:

Opublikowano

fajny kolorek :naughty: dobry hebel to podstawa :wink:

Opublikowano

Zacniy hebel milordzie :decayed:

Opublikowano

Noooo bracie, poezja :kox: to koło i ten hebel :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki :kox:

Jaram się na nowo swoim autem :wink: Dodatkowo zdeś przód zespawany w jednośc :kox: Teraz w wikend porządne mycie i jakaś sesyjka :kox:

Tylko muszę ogarnąć tył 300mm bo tym się teraz nie da jeździć :facepalm: Auto nurkuje okrutnie a tył lata przy hamowaniu :kwasny:

Myślę że stab z RS4 by pomógł :whistling:

Opublikowano

No i hebel
a8540db6dc893fdd9fd01bf53d389d5c.jpg

Ładnie 345mm wypełnia dziewiętnastkę. :naughty:


Tylko muszę ogarnąć tył 300mm bo tym się teraz nie da jeździć :facepalm: Auto nurkuje okrutnie a tył lata przy hamowaniu :kwasny:

Tylko mi moich nówek nie zachamęć dla siebie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i hebel

a8540db6dc893fdd9fd01bf53d389d5c.jpg

Ładnie 345mm wypełnia dziewiętnastkę. :naughty:

Tylko muszę ogarnąć tył 300mm bo tym się teraz nie da jeździć :facepalm: Auto nurkuje okrutnie a tył lata przy hamowaniu :kwasny:

Tylko mi moich nówek nie zachamęć dla siebie. :decayed:

Już miałem jednego petenta na nie :decayed: Ale spoko będą u Ciebie nie długo :kox:

5adea0dc2a910e48d8401f667560d91d.jpg

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Większe grono ludzi mówi że s line z tyłu na ciemnej budzie nie wygląda, a mi się to podoba i dodaje to do swoich planów. Przepiękny ten twój małysz :slina::slina:

Opublikowano

Koło i heble pięknie się prezentują :wub:

Kolor zacisków chyba sobie od gapię :decayed:

Opublikowano

No w końcu Wandej masz ładne końcowki wydechu, bo tamte to była letka wioska! :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No w końcu Wandej masz ładne końcowki wydechu, bo tamte to była letka wioska! :D

Lekka to mało powiedziane :grin:

No to będzie 2.7 Biturbo :hi:

Opublikowano

Szybki jesteś jak byś nie wziął to już miałem pisać że biorę tego swapa


:wink:

Opublikowano
  • Autor

Szybki jesteś jak byś nie wziął to już miałem pisać że biorę tego swapa

:wink:

Zal było nie brać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.