Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Quattro już na pokładzie :kox:


c18eb5d8dab8db648995ab02236d1439.jpg
I auto na kołach:kox:

Tapnięte z SGS5
Opublikowano

no to będzie się działo :D , czekam na info kiedy będę mógł go testować :D

Opublikowano

no to będzie się działo :D , czekam na info kiedy będę mógł go testować :D

jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020 :grin:

Edytowane przez czorny_07

Opublikowano

Czym będzie sterowana ta jednostka? oryginalny sterownik czy zmiana na EMU i tym podobne?

Opublikowano
  • Autor

no to będzie się działo :D , czekam na info kiedy będę mógł go testować :D

jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020 :grin:

Oj bo nie można zbiornika do quattro kupić jak się chce :decayed:

Kolego poniżej pytaj czornego bo to on będzie robił ale chyba zostaje ecu od Allroada :wink:

Opublikowano

no to będzie się działo :D , czekam na info kiedy będę mógł go testować :D

jak Wandej dalej będzie w takich terminach dostarczał taile, to może początek 2020 :grin:

:D o ile do tego czasu dożyję :P:D , mówisz że do tego czasu to wolę przyjechać do Ciebie :D no i przy okazji porzeżbisz mojego :), pssss. ( ile masz km do w-wy??)

Opublikowano
  • Autor

Ja czy czorny? czorny ma ze 450km ja 45km :wink: Pewnie w srodę będą "zaślubiny" :kox: Czyli motor wskakuje na mniejsce :kox:


Dzisiaj czorny spina:hi:
b4d29ada28c4b3babf77e481aceabc38.jpg

Tapnięte z SGS5
Opublikowano

Cza go bylo chociaz troche umyc przed zaslubinami. :D

Opublikowano

gratuluje projektu i felunku.....widziałem taki (ciemniejszy) na żywca w avancie, oczu oderwać od furiiy nie mogłem.

Opublikowano

Cza go bylo chociaz troche umyc przed zaslubinami. :D

nie martw się, wszystko zgodnie z procedura :guma:

XmZlvoZ.jpg

2yrVvgl.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jaram sie:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Cza go bylo chociaz troche umyc przed zaslubinami. :D

nie martw się, wszystko zgodnie z procedura :guma:

XmZlvoZ.jpg

2yrVvgl.jpg

Ooo no i to mi sie podoba, jedyne co bym sie przyczepil to troche za zadka piana. :D no ale jak domyla elegancko to gitarrra. :)

Opublikowano

Chłopaki, nagrajcie jakiś filmik jak to się odpycha :naughty: Gdzieś wyczytałem, że 2.7 bt w ogóle nie odstaje od zdrowej 4.2. Jestem ciekaw jak to jest na prawdę.

Opublikowano

Od 99% s4 b6 czy s6 jedzie lepiej.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Fajny projekt, będziesz gazował motor czy zostawiasz benzynę ?

Opublikowano

panowie jakie koszta takiej zabawy ? ostatnio sam się powoli nakręcam na takiego swapa :D

Opublikowano

ok 10000

Opublikowano

Endriu jakieś słabe et tam masz bo te koła jakoś schowane.

Jedziesz z tematem. BRAVO.

Czorny weź go jakoś uwiąź na max 200PS co by do domu dojechał i jakąś dziurę w misce olejowej żeby mu dolewek nie brakowało :- ))

Opublikowano

Endriu jakieś słabe et tam masz bo te koła jakoś schowane.

Jedziesz z tematem. BRAVO.

Czorny weź go jakoś uwiąź na max 200PS co by do domu dojechał i jakąś dziurę w misce olejowej żeby mu dolewek nie brakowało :- ))

Założymy kaganiec na 80km/h :grin:

Opublikowano

Biedy nie wyczuwam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.