Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

tylko zrob jeszcze jakies inne biale akcenty w aucie... zebys nie mial srebrnych lusterek, bialych kol i chromowanych znaczkow :)

No właśnie się zastanawiam co pomalować :mysli: Lustra może i znaczek z przodu?? Co myślicie? :przebiegly:

znaczki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczki + lusterka + dekory w srodku :)

opcjonalnie listwa na zderzaku z tylu... ale z tego co pamietam to u Glinka (tego zlodziejaszka) srednio to wygladalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczki + lusterka + dekory w srodku :)

opcjonalnie listwa na zderzaku z tylu... ale z tego co pamietam to u Glinka (tego zlodziejaszka) srednio to wygladalo...

tak mi się wydaje że lusterka w bieli też nie za bardzo, no chyba że ktoś ma jakąś fotkę która by mnie przekonała :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka do kol jak najbardziej :)

Sam masz coś w ten deseń :naughty: A to te ode mnie malowałeś? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myje bo i tak sie zaraz u.ebie :decayed: Dokładka seria a końcówki nie ulter tylko całe tłumiczki robione na zamówienie :naughty: Krzywo są bo tłumikarze jakoś sobie słabo radzą z rzeźbą wydechów :thumbdown: Zmienić potrafią i nic po za tym :thumbdown: Ale jest człowiek który to ogarnie tylko kolanka 75 stopni muszę kupić :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:54_________________________________________________Wiosna 2012:

RS6 WHITE :kox: :kox:

dsc0144i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0145er.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Musiałem sie pochwalić :bag:

Malowane proszkiem czy na mokro ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowane proszkiem czy na mokro ? :kox:

Ręcznie na mokro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myje bo i tak sie zaraz u.ebie :decayed: Dokładka seria a końcówki nie ulter tylko całe tłumiczki robione na zamówienie :naughty: Krzywo są bo tłumikarze jakoś sobie słabo radzą z rzeźbą wydechów :thumbdown: Zmienić potrafią i nic po za tym :thumbdown: Ale jest człowiek który to ogarnie tylko kolanka 75 stopni muszę kupić :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:54_________________________________________________Wiosna 2012:

RS6 WHITE :kox: :kox:

dsc0144i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0145er.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Musiałem sie pochwalić :bag:

Malowane proszkiem czy na mokro ? :kox:

Proszek i do pieca :yeah: Ja chce kurfa wiosne :kox: :kox:

Ragga da rade dekory białe zrobić?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło :good:

tez miałem robic swoje na biało po kolizji tyle ze mam pakiet chrom i nie chciało mi sie z tym bawic. a pasowało by jak swini siodło. chromowe ramki + białe koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło :good:

tez miałem robic swoje na biało po kolizji tyle ze mam pakiet chrom i nie chciało mi sie z tym bawic. a pasowało by jak swini siodło. chromowe ramki + białe koło

z chromem koło srebrne (czytać ori kolor ) + lusterka S4 jak u Siemiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak wygladaja dekory na bialo u mnie tez mam rs6 biale od poprzedniej b5 i zastanawiam sie czy je zostawic czy sprzedac

To własnie zdjęcie Twojej jak sie nie myle były powodem malowania moich w biel :good:Marcin ja u siebie nie mam już żadnych chromów więc myśle że bedzie to miało ręce i nogi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam masz coś w ten deseń :naughty: A to te ode mnie malowałeś? :cool1:

tak, Twoje, ja mialem 1 obudowe peknieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową wielu osób postanowiłem pokazać felunek na aucie:wink: Fotki nędzne jak zwykle:decayed: Ludzie się oglądają na ulicach ale jak dla mnie koza straszna teraz jest:thumbdown:

d17ca1da694a6611med.jpg

80d9ce5da204b252med.jpg

806bec771a1fd4c8med.jpg Oceniajcie:naughty: Postanowiłem ze w bieli będzie jeszcz: dekory , lusterka, listwa pod klapa, ramka grilla przód:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no plany fajne..mysle że fajnie sie to zgra...jak bedziesz miał okazje pstryknij coś żeby było widać koła na tle całego auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...