Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wycenienie mojej Audiczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

chciałbym wycenić swoją lalkę, ponieważ mam zamiar zmienić na coś z wiekszym silnikiem. Chciałbym żebyście drodzy koledzy i koleżanki pomogli mi w tym.

A o to ona :

Rocznik 1995,

silnik ADP 1,6 101KM

wyposażenie:

- climatronik ( chyba jest do nabicia bo w lato ma takie objawy, wieje i przerywa wieje i przerywa, ale czasami ustabilizuje się i wieje dobrze...lub jest nieszczelna, ale na wiosne mam zamiar zająć się tym)

- elektryczne szybki przód

- elektryczne lusterka

- podgrzewane fotele

-lampy przód angel eyes

-Radio JVC, wzmacniacz Magnat, skrzynia Blaupunkta

-nówki letnie opony firmy Barum

przy jej zakupie zostały wymienione przewody, swiece, kopułka, palec, filtr powietrza, wszystkie amortyzatory firmy Kayaba

-pali na dotyk

-przebieg 200 000km

-spalanie w zimę wyszło mi 9,2

|Oto foty:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bff7aa7522916c07.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/efb683fbe06ac13d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06dd084847347ea0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d858724bf44f3380.html

Opublikowano

z 11k moze dostaniesz

Opublikowano

12 ?

Opublikowano

10-12tyś bo jest klima :)

nie ma się co oszukiwać, auto nie poraża wyglądem, nie jest nadzwyczajne :)

Opublikowano

Znajomy kupił ostatnio z Deutschland taką Audiczkę fakt golas ale z opłatami dał 9000 zł ty możesz dorzucić z 2000 za to co tam wstawiłeś ale na więcej bym nie liczył tym bardziej pojemność 1.6 żeby to chociaż 1.8 ale zawsze możesz dać 13 i w razie co to będziesz miał z czego zejść .

Opublikowano

Tak jak pisze Pucek między 10 a 12 tyś zł...

Opublikowano

dlatego ja swoja prędzej oddam na złom niż za takie marne pieniądze. :angry::disgust:

Opublikowano

11-12k

Opublikowano

Witam ostatnio nabyłem rok 98, Avant 1,9 AHU, podgrzewany fotel kierowcy elektryczne szyby z przodu, klima-tronik, jakaś mała navi ale po niemiecku, ABS, elektryczne lusterka, alufelgi Audi. 4 poduszki, z tyłu 3 zagłówki fakt że środkowego brakuje i muszę dokupić, Tempomat, kosztowało mnie to 11 850,- + opłaty 1500 + laweta 1000,- i przy okazji nabyłem drugi komplet alusków za 400,- z oponami letnimi wiec koszt wyniósł około 15k

Opublikowano

Witam ostatnio nabyłem rok 98, Avant 1,9 AHU, podgrzewany fotel kierowcy elektryczne szyby z przodu, klima-tronik, jakaś mała navi ale po niemiecku, ABS, elektryczne lusterka, alufelgi Audi. 4 poduszki, z tyłu 3 zagłówki fakt że środkowego brakuje i muszę dokupić, Tempomat, kosztowało mnie to 11 850,- + opłaty 1500 + laweta 1000,- i przy okazji nabyłem drugi komplet alusków za 400,- z oponami letnimi wiec koszt wyniósł około 15k

bezwypadkowy??

Opublikowano

Przecież wszystkie są bezwypadkowe, zadbane i z małym przebiegiem :)

Opublikowano

widać był robiony tylny błotnik, jak oglądałem to szyby są wszystkie z tego samego roku a podłoga tak jak by nie ruszona z przodu podłużnice tez wyglądają na nieruszane

Opublikowano

A ja oddalem za 11500 moje 2,8 v30 troche wypasione.

Opublikowano

Żeby poszła w ludzi to moim zdaniem za dziewiątkę. Sprzęt lepiej sobie wyciągnij, szkoda oddawać za takie pieniądze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.