Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o golfie V nawet przyjemnie się tym jezdzi

mi się V golfik podoba i z zewnątrz i w środku, nawet bardziej niż VI, tylko ceny :disgust:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:42_________________________________________________to jak chudy dopisywac Cię do listy?[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:43_________________________________________________ładna sztuka gdyby nie ten automat

http://otomoto.pl/audi-a4-180km-quattro-navi-tv-xenony-C15676215.html[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:55_________________________________________________i w Radomiu :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój ulubiony komis z igiełkami ze Szwajcarii :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony komis z igiełkami ze Szwajcarii :polew::wink4:

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec listopada wymieniałem olej, mamy końcówke lutego już prawie 8tys zrobiłem, trzeba myśleć o oleju :wallbash: do czerwca w takim tepie bedzie ze 340 na budziku :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:12_________________________________________________

myślę ze dałoby rade abym się tam zjawił ale myślę ze tak bliżej 18-19 :) co do tej audiczki b6 w kombiaku- mialem podobna a silniczek pierwsza klasa - zawsze kochałem V6 2,5 tdi (po 2002 roku) mmm... :)

silnik jak silnik ale ty kochałes Quattro w nim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zapisuje się. A teraz gdzie co i jak? :D

I kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zapisuje się. A teraz gdzie co i jak? :D

I kiedy :)

no to uaktualniam listę:

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek

5. sebek

6. Piotreks

7. asis

8. Havok

9. armistead??? Uczelnia :mysli:

10. Piterex- masz czas do 5 marca na kupno audi :evil:

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:39_________________________________________________

A może cuś takiego , tylko ta tapicerka...

http://allegro.pl/opel-vectra-1-9-cdti-150-km-2005-i1472786911.html

twarda zawiecha, no i ten środek :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Zapisuje się. A teraz gdzie co i jak? :D

I kiedy :)

no to uaktualniam listę:

1. kowi

2. paput

3. michal.m

4. cysiek

5. sebek

6. Piotreks

7. asis

8. Havok

9. armistead??? Uczelnia :mysli:

10. Piterex- masz czas do 5 marca na kupno audi :evil:

[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:39_________________________________________________

A może cuś takiego , tylko ta tapicerka...

http://allegro.pl/opel-vectra-1-9-cdti-150-km-2005-i1472786911.html

Ooo jak miło że w marcu... I to na początku. Wypłata na koncie.. Żyć nie umierać :> Byle pogoda dopisała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko będe się starał... Po Audi to chyba do Holandii jednak skocze, u nas te przebiegi... Dzisiaj połaziłem po komisach i wszystkie samochody (nie ważne czy ma 4 lata czy 10 lat) mają 150 - 180 tys. przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko będe się starał... Po Audi to chyba do Holandii jednak skocze, u nas te przebiegi... Dzisiaj połaziłem po komisach i wszystkie samochody (nie ważne czy ma 4 lata czy 10 lat) mają 150 - 180 tys. przebiegu.

daruj sobie komisy i handlarzy, normalnie co się nerwów z tymi handlarzykami ojadłem to w Zamościu myślałem że gościowi normalnie nawale.

5 razy do barana dzwoniłem, umawiam się jade, jestem w zamościu a on do mnie że auto sprzedane :shocked: a ja co ku....a :evil:

a on no że byli ludzie z Lbn i chca kupić ale ja byłem pierwszy więc mam pierwszeństo. No to myslę p........y przkręt jakiś. Już się wkurzyłem, ale kij tyle km jade zobaczyć. Co się okazuje?? Cała malowana oprócz jednych drzwi :evil: :evil: :evil: Normalnie masakra jakaś!!! Mówię do gościa co to k.....a ma być. Co onnego przez tel mówił. A on ze sie na autach nie zna i nie widziała że malowany, a ja do niego to po h....j handlujesz autami???? Poszła cała wiązanka ciepłych słów i stówe i cały dzień straciłem i tak 4 razy było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba od świadków Jehowy kupować auta :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u nas to norma. Po komisach to z nudów połaziłem. Jedyna Octavia poleasingowa z kompletem papierów i ori przebiegiem się trafiła 4 -letnia 156 tys. (tylko te 105 PS) - a reszta to padło straszne.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:56_________________________________________________

Trzeba od świadków Jehowy kupować auta :decayed::naughty:

Dokładnie. Tylko trzeba się przyłączyć i masz nawet specjalne promocje. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety u nas to norma. Po komisach to z nudów połaziłem. Jedyna Octavia poleasingowa z kompletem papierów i ori przebiegiem się trafiła 4 -letnia 156 tys. (tylko te 105 PS) - a reszta to padło straszne.[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:56_________________________________________________

Trzeba od świadków Jehowy kupować auta :decayed::naughty:

Dokładnie. Tylko trzeba się przyłączyć i masz nawet specjalne promocje. :polew:

u nas :naughty:

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-2002r-opony-zimowe-C16519688.html

ale też od handlarzy[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 22:07_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-klimatronik-oplacony-C12281293.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...