Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no huragan katrina w baku :decayed: to musiało boleć :gwizdanie:

już nie wracał ze mną, poleciał na hawire :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no huragan katrina w baku :decayed: to musiało boleć :gwizdanie:

już nie wracał ze mną, poleciał na hawire :decayed:

sie rozumie :tongue4: kto by ryzykował bankructwo jeżdząc za lub przed toba :polew:
Opublikowano

no huragan katrina w baku :decayed: to musiało boleć :gwizdanie:

już nie wracał ze mną, poleciał na hawire :decayed:

sie rozumie :tongue4: kto by ryzykował bankructwo jeżdząc za lub przed toba :polew:

:decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Może mały, niedołężny ale wytrysk ma potężny :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :kox: dobre :kox:

siema z rana :decayed:

Opublikowano

:wink4:

siemanko.

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

Opublikowano

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

:decayed: już tęsknimy... :decayed: nie zapij tam za bardzo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kowi z 350 konną bestią się ścigałes :shocked: gratulacje :good:

Opublikowano

kowi z 350 konną bestią się ścigałes :shocked: gratulacje :good:

już któryś raz z rzędu :decayed: bo zawsze mnie wyzywa na mały sparing :tongue4:

raz miał tryb awaryjny to go pojechałem :witch::hahaha:

Opublikowano

raz miał tryb awaryjny to go pojechałem :witch: :hahaha

pewnie nie może przeboleć tego i teraz Cię gnębi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kowi z 350 konną bestią się ścigałes :shocked: gratulacje :good:

już któryś raz z rzędu :decayed: bo zawsze mnie wyzywa na mały sparing :tongue4:

raz miał tryb awaryjny to go pojechałem :witch::hahaha:

a co to za motor?
Opublikowano

kowi z 350 konną bestią się ścigałes :shocked: gratulacje :good:

już któryś raz z rzędu :decayed: bo zawsze mnie wyzywa na mały sparing :tongue4:

raz miał tryb awaryjny to go pojechałem :witch::hahaha:

a co to za motor?

jak to AMG 5,0 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kowi z 350 konną bestią się ścigałes :shocked: gratulacje :good:

już któryś raz z rzędu :decayed: bo zawsze mnie wyzywa na mały sparing :tongue4:

raz miał tryb awaryjny to go pojechałem :witch::hahaha:

a co to za motor?

jak to AMG 5,0 :decayed:

:> yle to pali? :decayed:
Opublikowano

Subaru WRC wiecej opierdala, wczoraj sie kumpel zalił, ze przy jeżdzie do 120 pali 12-14 a jak pocisniesz troche to i 30, miał wcześniej też AMG tylko w budzie starszej jeszcze przed okularem, to powiedział tak paliło mniej i było wiele żwawsze niz ta subaryna :naughty:

A temu znajomemu co wczoraj startowałem enty raz z rzedu to tak do 25 żre przy pociskaniu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Subaru WRC wiecej opierdala, wczoraj sie kumpel zalił, ze przy jeżdzie do 120 pali 12-14 a jak pocisniesz troche to i 30, miał wcześniej też AMG tylko w budzie starszej jeszcze przed okularem, to powiedział tak paliło mniej i było wiele żwawsze niz ta subaryna :naughty:

A temu znajomemu co wczoraj startowałem enty raz z rzedu to tak do 25 żre przy pociskaniu :wink4:

ale dzwięk subarynka ma fajny nie?
Opublikowano

Subaru WRC wiecej opierdala, wczoraj sie kumpel zalił, ze przy jeżdzie do 120 pali 12-14 a jak pocisniesz troche to i 30, miał wcześniej też AMG tylko w budzie starszej jeszcze przed okularem, to powiedział tak paliło mniej i było wiele żwawsze niz ta subaryna :naughty:

A temu znajomemu co wczoraj startowałem enty raz z rzedu to tak do 25 żre przy pociskaniu :wink4:

ale dzwięk subarynka ma fajny nie?

dla dzwięku nie chciałbym mieć takiego samochodu :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 16:33_________________________________________________Na ułezu w zeszły tydzień była imprezka było pare fajnych furek w tym ferarri F430 którym można było pojeżdzić dwa oesy za 140zł, a subarynke mozna było dorwac za 45zł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Subaru WRC wiecej opierdala, wczoraj sie kumpel zalił, ze przy jeżdzie do 120 pali 12-14 a jak pocisniesz troche to i 30, miał wcześniej też AMG tylko w budzie starszej jeszcze przed okularem, to powiedział tak paliło mniej i było wiele żwawsze niz ta subaryna :naughty:

A temu znajomemu co wczoraj startowałem enty raz z rzedu to tak do 25 żre przy pociskaniu :wink4:

ale dzwięk subarynka ma fajny nie?

dla dzwięku nie chciałbym mieć takiego samochodu :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 16:33_________________________________________________Na ułezu w zeszły tydzień była imprezka było pare fajnych furek w tym ferarri F430 którym można było pojeżdzić dwa oesy za 140zł, a subarynke mozna było dorwac za 45zł :tongue4:

i żeby jechało i żeby był ten piękny dzwięk :kox:
Opublikowano

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

:decayed: już tęsknimy... :decayed: nie zapij tam za bardzo :wink4:

No i juz jestem.

Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś :chytry:

W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac :disgust:

Ogólnie było warto tłuc dupe 400km :kox:

Opublikowano
  • Autor

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

:decayed: już tęsknimy... :decayed: nie zapij tam za bardzo :wink4:

No i juz jestem.

Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś :chytry:

W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac :disgust:

Ogólnie było warto tłuc dupe 400km :kox:

jak wpadniesz po wężyk to poprawimy :naughty::decayed::drunk:
Opublikowano

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

:decayed: już tęsknimy... :decayed: nie zapij tam za bardzo :wink4:

No i juz jestem.

Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś :chytry:

W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac :disgust:

Ogólnie było warto tłuc dupe 400km :kox:

jak wpadniesz po wężyk to poprawimy :naughty::decayed::drunk:

hehe chętnie tylko kto za mnie pojedzie jak będę drunk :drunk:

Myślałem że dzis jak będe jechał to wpadne ale niestety musze z być wcześniej i nie będę miał czasu. Jesli będziesz miał jak to zobaczymy sie w niedziele jak będe wracał do lublina. Może byc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.